Rejestracja
Problemy techniczne
#1
Drodzy gracze,
Niestety, z powodu dużego błędu, który ktoś wykorzystał musieliśmy przywrócić serwer z kopi zapasowych.
Postępy na serwerze FreeBuild zostają cofnięte o cały tydzień ,zaś ToxicOcean i SkyBlock o 4dni. W ramach rekompensaty i przeprosin zostaną rozdane  wam prezenty/upominki.

Na serwerze FB
-Każdy gracz dostaje vipa na '14dni' oraz kit z diamentowym blokiem z przeprosinami + pakiet start (/kit przeprosiny)
-Każdy vip który kupił już  vipa 14dni otrzyma przedłużenie rangi do 14 lutego + kit z diamentowym blokiem z przeprosinami + pakiet start (/kit przeprosiny)
-Każdy vip 30,60dni i każdy svip otrzymują kit przeprosinowy zawierający ruletkę pieniężną + diamentowy blok z przeprosinami + pakiet start (/kit przeprosinyruletka)


Na serwerze Txo
-Każdy gracz dostaje vipa na '14dni' oraz kit z diamentowym blokiem z przeprosinami (/kit przeprosiny)
-Każdy vip który kupił już  vipa 14dni otrzyma przedłużenie do 14 lutego +kit z diamentowym blokiem z przeprosinami (/kit przeprosiny)
-Każdy vip 30,60dni i każdy svip otrzymują kit przeprosinowy zawierający ruletkę pieniężną i diamentowy blok z przeprosinami (/kit przeprosinyruletka)


Na serwerze Sky
Na serwerze trwają prace techniczne i porządnie go odświeżymy oraz dodamy wiele NOWOŚCI! Serwer wraca 20.01 19:00
-Każdy gracz dostaje kita z diax blokiem (/kit przeprosiny) 
-Każdy vip i każdy svip otrzymują kit przeprosinowy zawierający ruletkę zwykłą (/kit przeprosinyruletka)Niezmiernie przepraszamy za niedogodności. Upewniliśmy się aby podobna sytuacja więcej się nie powtórzyła.
~*~
#2
Ja także strasznie przepraszam was za problem. Taki błąd więcej się nie powtórzy. Mam nadzieje że rekompensata choć trochę pomoże wam przejść ból cofki.

Dodam że rangi nie zostały naruszone (kto jaką miał to na tyle będzie miał). Wszystkie pakiety jakie zakupiliście w sklepiku serwerowym i straciliscie przez cofkę odzyskacie dziś (17.01) do wieczora.

Jeszcze raz przepraszam za utrudnienia. Sad

W tym tygodniu dodatkowo odbędą się eventy z dobrymi nagrodami!
#3
Pakiety zakupione w sklepiku jednak dostaniecie jutro (18.01) do godziny 19:00. Pakietów jest dużo i pracujemy nad przywróceniem ich. Jednak nic nie stracicie!

Dodatkowo informuję was, że kity przeprosinowe można odbierać do jutra (18.01) do godziny 23:59.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Powered By © MyBB
Polskie tłumaczenie © Mybboard.pl
Copyright © Crafted.pl