Skocz do zawartości
Zachęcamy do zakupu rangi Sponsor oraz odwiedzenia Sklepiku Serwerowego. Więcej informacji... ×
SCARLETON.

Bug z theme'em forum

Rekomendowane odpowiedzi

[align=center][font=Monaco, Consolas, Courier, monospace]1. Twój nick: @"Femczak."[/font][/align]

[align=center][font=Monaco, Consolas, Courier, monospace]2. Nazwa błędu/bugu: Zawieszenie theme'ma.[/font][/align]

[align=center][font=Monaco, Consolas, Courier, monospace]3. Opis błędu/bugu: Theme forum zawiesza mi się, a załadowało mi forum na 100% i mam dobry internet.[/font][/align]

[align=center][font=Monaco, Consolas, Courier, monospace]4. Data zdarzenia: 2018-11-03[/font][/align]

[align=center][font=Monaco, Consolas, Courier, monospace]5. Screeny/Filmiki: [/font][font=Monaco, Consolas, Courier, monospace]http://imgur.com/tedmAkT[/font][/align]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety tak sie dzieje na wersjach moblinych; 1. styl PlayLogic najprawdopodobniej jest nieresponsywny, 2. Styl jest bodajże pod wersje MyBB 1.8.7, wiec moze to byc blad.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie ma sensu poprawiania etc. Niedługo przechodzimy na nowy silnik, na którym nie będzie takich problemów.

[align=center]jjx3MA8.jpg

Jeżeli się z tym nie zgadzasz, skontaktuj się z administracją.[/align]

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Przeglądając forum akceptujesz Warunki użytkowania wraz z Regulamin oraz Polityka prywatności