Skocz do zawartości
Zachęcamy do zakupu rangi Sponsor oraz odwiedzenia Sklepiku Serwerowego. Więcej informacji... ×
WygramWiktoria

podanie o [H] na freebuild

Rekomendowane odpowiedzi

[font=Monaco,Consolas,Courier,monospace]1. Nick:WygramWiktoria[/font]

[font=Monaco,Consolas,Courier,monospace]2. Imię:Wiktoria[/font]

[font=Monaco,Consolas,Courier,monospace]3. Wiek:14[/font]

[font=Monaco,Consolas,Courier,monospace]4. Od kiedy grasz na Crafted.PL (FreeBuild)? od 2016.12.10[/font]

[font=Monaco,Consolas,Courier,monospace]5. Masz mikrofon i TS3? tak mam[/font]

[font=Monaco,Consolas,Courier,monospace]6. Pełniłeś/aś kiedyś podobną funkcję? pełniłam [/font]

[font=Monaco,Consolas,Courier,monospace]7. Ile poświęciłbyś/abyś dziennie czasu na pełnienie obowiązków Helpera? 3h/4h[/font]

[font=Monaco,Consolas,Courier,monospace]8. Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany na serwerze, forum lub TS3 Crafted.PL (jeśli tak to wyjaśnij okoliczności)? nie byłam[/font]

[font=Monaco,Consolas,Courier,monospace]9. Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć (min. 5 rozbudowanych zdań)? 1. bardzo lubię grać na crafted.pl i od kiedy zaczęłam grać nie mogę już bez tego żyć po prostu kocham ten server! 2. bardzo dobrze znam wszystkie komendy i gdy widzę że niema helperów to pomagam tym co tego potrzebują. 3. Chce jakoś pomóc innym na crafted i dlatego się do tego zgłosiłam. 4. bardzo lubię grać na crafted i jestem często aktywna więc to że będę musiała pomagać mi nie przeszkodzi a wręcz przeciwnie. 5. bardzo chcę zostać helperem bo wydaje mi się że tego mi brakuję do szczęścia.       [/font]

[font=Monaco,Consolas,Courier,monospace]10. Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań): 1. Uwielbiam czytać i pisać na czatach w minecrafcie. 2. Kocham pomagać innym gdy tego potrzebują 3. Bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo.... kocham ten server i nic tego nie zmieni. 4. Lubię czasami potajemnie udawać z moimi znajomymi że jesteśmy Helperami i że pomagamy innym ale wszyscy nas wyzywają po tym... 5. chciała bym muc jakoś pomóc na crafted.pl i dlatego się zgłosiłam.   [/font]

[font=Monaco,Consolas,Courier,monospace]11. Przeczytałeś/aś regulaminy? tak oczywiście 5 razy zanim to zaczęłam pisać [/font]

[font=Monaco,Consolas,Courier,monospace]12. Opisz komendy swoimi słowami (można opisać wszystkie komendy serwera FreeBuild, ale te poniżej są wymagane):[/font]

[font=Monaco,Consolas,Courier,monospace]- /d zaufaj: dodaję graczowi rangę zaufanego czyli gracz morze robić co chce czyli niszczyć i stawiać bloki.[/font]

[font=Monaco,Consolas,Courier,monospace]- /d dodaj: dodaje graczowi rangę dodanego gracz morze stawiać i niszczyć tylko jeśli właściciel działki jest online.[/font]

[font=Monaco,Consolas,Courier,monospace]- /d polacz: łączy dwie twoje działki obok siebie tylko dla Vip/Svip.[/font]

[font=Monaco,Consolas,Courier,monospace]- /d ban: Wywala danego gracza z działki. [/font]

[font=Monaco,Consolas,Courier,monospace]- /d chat: włącza osobny chat dla danej działki.[/font]

[font=Consolas]-/d biom zmienia biom działki.[/font]

[font=Consolas]-/Sur teleportuje na mini survival.[/font]

-/obierz odbiera svip lub vip alb nagrody.

-/D Muzyka ustawia wybraną muzykę.

[font=Consolas]-/D tp Nick teleportuje na działkę wybranego gracza.[/font]

[font=Consolas]-/sklep włącza listę sklepów [/font]

[font=Consolas]-/warp włącza listę warpów.[/font]

[font=Consolas]-/p h nick to samo co /d tp nick czyli tpa na działkę wybranego gracza.[/font]

[font=Consolas]-/svip info dotyczące svip.[/font]

[font=Consolas]-/vip info dotyczące vip.[/font]

[font=Consolas]-/msg nick wysyła pw do gracza aktywnego na crafted.pl.[/font]

[font=Consolas]-/fabryka teleport na miejsce do zarabiania $.[/font]

[font=Consolas]-/sms wyświetla okienko z sklepem sms.[/font]

[font=Consolas]-/wymiana nick wysyła zaproszenie do wymiany po akceptacji wyświetla okno wymiany.[/font]

[font=Consolas]-/pomoc skrócona i bezsensowna lista komend nie do zrozumienia.[/font]

[font=Consolas]-znam więcej ale chyba starczy nie?  [/font]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widuję

Wiek ok

Komend mało

Nowa na forum

Na NIE

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Komendy (-------)

Widuje (+)

Nowa na forum (-)

Regulamin (-)

Na nie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widuję , średnia ortografia , nie widzę abyś pomagała , komend mało , chyba nie przeczytany regulamin

Jestem na nie

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

[align=center]bj3P5ap.jpg

Jeżeli się z tym nie zgadzasz, skontaktuj się z administracją.[/align]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

[align=center]EIaRqK9.jpg

Jeżeli się z tym nie zgadzasz, zreportuj ten post.[/align]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Przeglądając forum akceptujesz Warunki użytkowania wraz z Regulamin oraz Polityka prywatności