Skocz do zawartości
Zachęcamy do zakupu rangi Sponsor oraz odwiedzenia Sklepiku Serwerowego. Więcej informacji... ×
Yuukeshi

[Podanie] DarkSmileGirl, FruziooX

Rekomendowane odpowiedzi

[align=center][font=Monaco, Consolas, Courier, monospace]1. Nick: FruziooX[/font][/align]

[align=center][font=Monaco, Consolas, Courier, monospace]2. Imię: Zuzanna[/font][/align]

[align=center][font=Monaco, Consolas, Courier, monospace]3. Wiek: 13[/font][/align]

[align=center][font=Monaco, Consolas, Courier, monospace]4. Od kiedy grasz na Crafted.PL? Od początku nowej edycji[/font][/align]

[align=center][font=Monaco, Consolas, Courier, monospace]5. Masz mikrofon i TS3? Tak mam i @Mag_Mikolaj sprawa z mikro już załatwiona xD[/font][/align]

[align=center][font=Monaco, Consolas, Courier, monospace]6. Pełniłeś/aś kiedyś podobną funkcję? Niestety nie ale mniej więcej wiem na czym ona polega[/font][/align]

[align=center][font=Monaco, Consolas, Courier, monospace]7. Ile poświęciłbyś/abyś dziennie czasu na pełnienie obowiązków Moderatora Forum? ok 3/4 godz. [/font][/align]

[align=center][font=Monaco, Consolas, Courier, monospace]8. Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany na serwerze, forum lub TS3 Crafted.PL (jeśli tak to wyjaśnij okoliczności)? Miałam raz mute na FB oraz dostałam ostrzeżenie za offtopic[/font][/align]

[align=center][font=Monaco, Consolas, Courier, monospace]9. Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć (min. 5 rozbudowanych zdań)? Jestem bardzo często na forum oraz dużo się udzielam. Myślę, że mam dobrą opinię wśród graczy i administracji. Jako moderator forum dobrze wykonywałabym jego obowiązki. Mam dużo wolnego czasu co pozwala mi na częste przebywanie na forum i na serwerze. Dobrze znam ortografię oraz do każdego złego posta umiałabym oznaczyć odpowiedni punkt z regulaminu.[/font][/align]

[align=center][font=Monaco, Consolas, Courier, monospace]10. Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań): A więc hej jestem Zuza i mam 13 lat. W wolnym czasie gram w minecrafta,jeżdżę na hoverbordzie i rolkach (tak wiem zima sie zaczyna xD). Interesuję się muzyką i rysowaniem. Lubię oglądać dealerqa na YT. Jestem ogarniętą, miłą i pomocną osoba.[/font][/align]

[align=center][font=Monaco, Consolas, Courier, monospace]11. Przeczytałeś/aś regulaminy? Owszem i lubie kokosy xD pozdro dla kumatych[/font][/align]

[align=center][font=Monaco, Consolas, Courier, monospace][font=Monaco, Consolas, Courier, monospace]12. Potrafisz używać narzędzi moderatora (zamykanie, przenoszenie, banowanie itd.)? Jeszcze się uczę ale myśle, że dam sobie radę.[/font][/font][/align]

[align=center][font=Monaco, Consolas, Courier, monospace]13. Co to jest "MCP"? Moderator Control Panel czyli panel kontrolny moderatora forum.[/font][/align]

[align=center][font=Monaco, Consolas, Courier, monospace][font=Monaco, Consolas, Courier, monospace]14. Co to jest "MyBB"? Silnik wielu for dyskusyjnych. Jest to "silnik" dzięki któremu można wgrywać pluginy itp. na forum. To na nim całe forum jest zbudowane i silnik ten można nazwać "sercem forum".[/font][/font][/align]

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Minimum 14 lat  (ale patrzmy dalej)

Podanie słabe -

Nie pełniłaś podobnej funkcji-  (możesz tego nie ogarnąć)

Oficjalnie jestem na nie

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Minimum 14 lat  (ale patrzmy dalej)

Podanie słabe -

Jakieś teksty o "kokosach"

Nie pełniłaś podobnej funkcji-  (możesz tego nie ogarnąć)

Oficjalnie jestem na nie

Jeśli chodzi o te kokosy to przeczytaj regilamin ts ;)

PS są też inne osoby które nie sprawowały takiej funkcji a zostały przyjęte. Ale szanuję Twoją decyzję.

• Lubię to! 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to tak Zuzia:

Podanie nawet ok (+)

Wiek ok (+)

No zdania trochę krótkie ale ok (-/+)

Na NEUTRAL z pochyleniem na Tak

@kapikapowski Jeżeli chodzi o kokosy to polecam przeczytać regulaminy zanim zaczniecie pisać coś o tekstach o kokosach...

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Osoba miła i pomocna.

Czesto obecna na forum.

Warnow jest troche.

Podanie Ok.

Na Tak

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widuję (+)

Nie ogarnięta trochę (-)

Prawie nic nie widzę w tym podaniu (-)

Warny MIAŁAŚ(-)

na NIE

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widuję (+)

Nie ogarnięta trochę (-)

Prawie nic nie widzę w tym podaniu (-)

Warny (-)

na NIE

Emm... jakie warny masz na myśli ? 0% mam ^^

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na forum widuje (+)

Miła osoba (+)

Dużo postów (+)

Na Tak

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiek 13 lat, ale dla mnie powinno być wymaganie od 13 +/-

Będziesz na forum 3/4 godziny, więc forum będzie dobrze strzeżone +

Sam chciałbym mieć hoverboarda...

NA TAK

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widuje  +

Wiek +/-

Dużo Postów +

Dużo Spędzonego Czasu +

Czasami dajesz bezsensowne skargi  - 

Na Tak

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widuje

Ogarnięta

Miła

Dużo postów

Jestem na Ogromne TAK

Zostaw + to cie nic nie kosztuje

Pamiętaj każdy się liczy

Ale król jest tylko jeden Heart

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

[align=center]bj3P5ap.jpg

Jeżeli się z tym nie zgadzasz, skontaktuj się z administracją.[/align]

• Lubię to! 6

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

[align=center]EIaRqK9.jpg

Jeżeli się z tym nie zgadzasz, zreportuj ten post.[/align]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Przeglądając forum akceptujesz Warunki użytkowania wraz z Regulamin oraz Polityka prywatności