Jump to content
Sign in to follow this  

About This Club

GRAPHIC DESIGNERS CLUB NR. 1 ON THE CRAFTED.PL

 1. What's new in this club
 2. NAZWA, KTÓRA MA BYĆ NA GRAFICE: Dornier TEMATYKA: Tło do profilu. Ciemne tło GRAFIK, KTÓRY BY TO ZROBIŁ: WYNAGRODZENIE: do uzgodnienia
 3. TEMATYKA: Avatar, kolory biały fioletowy czarny szary GRAFIK, KTÓRY BY TO ZROBIŁ:Pole zostaw puste, jeżeli może być to różna osoba ekipy WYNAGRODZENIE:Dam na sky blocku 230 dolców
 4. Wyjaśnię moją zwłokę; przeglądam internet a tu nagle ktoś prosi o grafikę i NIE MA ODPOWIEDZI. Więc się pytam AKTUALNE ?
 5. NAZWA, KTÓRA MA BYĆ NA GRAFICE: Redstone Club TEMATYKA: Minecreftowy redstone. GRAFIK, KTÓRY BY TO ZROBIŁ: Ktokolwiek WYNAGRODZENIE: Niestety nie mam nic.
 6. NAZWA, KTÓRA MA BYĆ NA GRAFICE: Temsons TEMATYKA: Avatar, kolorki zimnie niebieskie bądź szare. W tle góry czy coś w ten teges. GRAFIK, KTÓRY BY TO ZROBIŁ: (Pole zostaw puste, jeżeli może być to różna osoba ekipy) puste WYNAGRODZENIE: (Nieobowiązkowe, nie wpływa na czas zlecenia). Mogę ofiarować bloki lapiza bądź złota na Sky.
 7. GRAPHIC DESIGNERS - ZLECENIA GRAFICZNE - WZÓR ZLECEŃ / REGULAMIN ZLECEŃ Każdy wie, że osoba która chciałaby grafikę, musi złożyć odpowiednie zlecenie z wzorem poniżej. NAZWA, KTÓRA MA BYĆ NA GRAFICE: TEMATYKA: GRAFIK, KTÓRY BY TO ZROBIŁ: (Pole zostaw puste, jeżeli może być to różna osoba ekipy) WYNAGRODZENIE: (Nieobowiązkowe, nie wpływa na czas zlecenia). REGULAMIN WKRÓTCE.
 8. GRAPHIC DESIGNERS - INFORMACJE - EKIPA Ekipa naszego klubu - czyli Graphic Designers. WŁAŚCICIEL KLUBU nzx Grafik, i zarazem główny zarządca klubu. Pilnuje porządku, dodaje aktualizację klubu.
 9. GRAPHIC DESIGNERS - INFORMACJE - COŚ O NAS Dzień Dobry/Dobry Wieczór. Jeżeli dołączyłeś do naszego klubu (czyli Graphic Designers) chciałbyś coś o nas wiedzieć. Klub został założony dnia 1 maja 2018 roku. Ja otóż jako właściciel nie wiedziałem, że to był pierwszy klub graficzny. Trochę miał popularność, ale spadła. Przez parę miesięcy lub nawet tygodni większość osób tutaj zaglądało. Po paru miesiącach/tygodni klub stracił aktywność, po czym nic o nim nie było głośno. Dnia 22 sierpnia 2018 roku zostaje reaktywowana otóż ten klub.
 10. GRAPHIC DESIGNERS - INFORMACJE - OGŁOSZENIA Tutaj będą zamieszczane tylko i wyłącznie ogłoszenia Liderów oraz Właściciela. #1 22.08.2018 Klub będzie przyjmował zlecenia po 29 sierpnia.
 11. GRAPHIC DESIGNERS - DLA EKIPY Do czego służy ten dział? Dział służy tylko dla Ekipy. Wątki są niewidoczne, więc gracze tego nie widzą.
 12.  

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy