Jump to content

All Activity

This stream auto-updates

 1. Past hour
 2. 1. Twój nick: rafal989 2. Nick oskarżonego: xJUKI69x 3. Data zdarzenia: dzis i juz 4. Wyjaśnienie: jakas randomica mnie wyzywa i mysli ze jest fajna () 5. Dowody:
 3. Na nie, powody myślę, że znasz.
 4. Posiadany wiek + (fajnie że już tak długo żyjesz) Kary +/- (Trochę złego było, ale się zmieniło i teraz jesteś super!) Zdania + (Zawsze chciałem się dowiedzieć ile hektarów kukurydzy idzie na kiszonkę dla bydła) Komendy + (fajnie pokolorowałaś i są fajnie przeczytane) Ogólnie znam cię z serwera, i zawsze gdy pytałem jaka jest komenda na kit gracz, mówiłaś mi że to /kit gracz Na tak!
 5. Today
 6. Podanie ładne, lecz zachowanie niekoniecznie, a potwierdzasz to dopiskiem na końcu. Po co to tu i co to ma reprezentować XD? Kary tez są minusem, ale tak czy siak myślę, że można dać ci szanse. Jestem neutralna z minusem, powodzenia.
 7. Niechcąco połączyłem go z punktem 7 :D sorcia tu się schował :D usunęło się formatowanie
 8. Podanie ładne ale gdzieś uciekł 8 punkt Kary + wiek + estetyka + zdania + Jestem na Tak
 9. xButi, słoneczko. To był trolling
 10. W Twoim ostatnim podaniu, które nie pisałeś na poważnie, (czyli trolling) napisłeś, że masz na imię Paweł, a tutaj Karol, to Paweł czy Karol czy jakieś inne? Na nie.
 11. Kolorki trochę bolą i troszkę mało komend. Neutralnie z pochyleniem na tak
 1. Load more activity
 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?
  Sign Up
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy