Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Yesterday
 2. 1. Twój nick:Kondeq 2. Nazwa propozycji:Przywrócenie Komendy /d obok 3. Opis:Jeżeli stoimy na działce i wpiszemy komendę /d obok to wyświetlają nam się osoby ,które są na tej działce co my. 4. Dlaczego akurat to: Gdy na działce odbywa się OX to można zobaczyć czy nikt nie jest na niewidzialnej miksturce i nie oszukuje.
 3. Jeżeli nie zgadzasz się z decyzją, skontaktuj się z Administracją.
 4. Gratki ,nie mogłem sie doczekać aż zostaniesz helperem.

 5. Gz km, a wydaje mi sie, ze dostalas tez moda ts3, wiec double gz :D

  1. Dabbe_01

   Dabbe_01

   Wyprowadzę cię z błędu, moda TS'a ma jakieś 10 miesięcy xd

 6. Kiedy postawisz tabliczkę tak żeby stała na bloku (nie wisiała) to kiedy ją zniszczysz itemów nie odzyskujesz. Jest to błąd który został już zgłoszony.
 7. Zniszczyłem i nie oddało
 8. Hej Przychodzę do was po długiej przerwie trwającej najprawdopodobniej 5 miesięcy z wieżo-latarnią. Jak w moich przednich pracach mile widziane jest wsparcie pomysłami, poradami, itp. Screeny jak zawsze pod spodem... Narka!
 9. Miałeś apelować za miesiąc - https://crafted.pl/topic/23308-odrzucone-unban-rorek/ W związku z naruszeniem tego nakazu owy miesiąc resetuje się. Możesz apelować po 21 sierpnia.
 10. Sushi

  [Kupie] wyspę

  Napisałem Ci na pw
 11. 1. Nick: rorek 2. Imię: Roman 3. Wiek: 15 4. Od kiedy grasz na Crafted.pl? Od Grudnia 2017 5. Masz mikrofon i TS3? Tak 6. Pełniłeś/aś kiedyś podobną funkcję? No nie, dlatego pisze podanie żeby ją pełnić jeśli się uda. 7. Pełniłeś/aś kiedyś podobną funkcję na obecnym silniku forum? Nie 8. Ile poświęciłbyś/abyś dziennie czasu na pełnienie obowiązków Moderatora Forum? Dziennie od 2 - 4h a w weekendy 4 - 6h czasami dłużej. 9. Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany na serwerze, forum, TS3 lub Discordzie Crafted.pl (jeśli tak to wyjaśnij okoliczności): Byłem karany na forum i w sumie nie wiem za co miałem tego bana ponieważ, przyznano mi 0 punktów i nie podano powodu. 10. Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć (min. 5 rozbudowanych zdań)? Ponieważ, chciałbym spróbować czy poradzę sobie w tej roli. Staram być aktywny na forum i często przeglądam różne wątki. Jestem miły i pomagam graczom jeśli nie wiedzą czegoś co dotyczy forum. Znam bardzo dobrze obsługę forum, wiem gdzie co się znajduje. Interesuje mnie spędzanie czasu właśnie w tej roli jako Moderator Forum. 11. Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań): Mam na imię Roman i Mam 15 lat co wspomniałem wyżej. Lubię jeździć na rowerze, a gdy jest zima to na nartach lub łyżwach. Lubię zdobywać szczyty ponieważ mieszkam w górach, na Podhalu. Interesuję się informatyką, budową komputerów. Moimi ulubionymi przedmiotami w szkole były Informatyka i Język Niemiecki. Zwierzęta jakie lubię to psy i koty, sam posiadam jednego psa i kota. W czerwcu ukończyłem 8 klasę Szkoły Podstawowej. 12. Przeczytałeś/aś regulaminy? Tak przeczytałem ale jeszcze sobie je utrwalam żeby nic nie zapomnieć ;). Pozdrawiam!
 12. 1. Twój nick: rorek 2: ID: ma8IQOYO/C7otHkxfZYA6wdn6WE= 3. Nick osoby, która Cię zbanowała: Nie wiem, nie pisze 4. Długość bana: Perm 5. Data nadania bana: Dość dawno około 2 miesiące temu 6. Wyjaśnienie: Dostałem bana za "obraza serwera i administracji" 7. Dlaczego chcesz dostać unbana? Ponieważ wiem że źle zrobiłem. Zależy mi na lepszym i szybszym kontakcie z graczami i administracją.
 13. gratuluję, buziaczki <3 

 14. gz sebolina

 15. Gratuluję i powodzonkaa

 1. Load more activity
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy