Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation since 10/24/20 in all areas

 1. W dniu dzisiejszym odeszli @SytryCartwright, @Ansyn, @BNsiii, @MagnoliaX, @koko_mistrz, @_Neonka_. Dziękujemy za czas poświęcony na rzecz sieci. @Derpa. została nowym opiekunem redaktorów FaceBook.
  61 points
 2. Z przyjemnością informujemy, że w dniu dzisiejszym @wxsnia została awansowana na rangę Moderator serwera TXO. Gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów w ekipie.
  44 points
 3. W dniu dzisiejszym: - @Bulkownik otrzymał awans na KidModa (FreeBuild) - @Cieply_Bartek otrzymał awans na KidModa (SkyBlock) - @Greg1901 otrzymał awans na KidModa (ToxicOcean) - @VermontPolska otrzymał awans na Moderatora (FreeBuild) - @Jukkka otrzymała awans na Moderatora (SkyBlock) - @Myszka111 otrzymała awans z Nowego Grafika na Grafika. - @Spc opuścił administrację serwera Creative. Gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów w ekipie.
  43 points
 4. Z przyjemnością informujemy, że @Pani_Cecylia została awansowana na rangę JuniorAdmin na trybie SkyBlock oraz Creative. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w ekipie. Z przykrością informujemy, że @Julgru12345 opuściła administrację serwera ToxicOcean. Dziękujemy za czas spędzony na rzecz sieci.
  42 points
 5. W dniu dzisiejszym @Voxuu opuścił ekipę grafików. Dziękujemy za włożony wkład w rozwój sieci i mamy nadzieję, że jeszcze do nas wrócisz.
  42 points
 6. W dniu dzisiejszym @xPingfinnx opuściła ekipę serwera, a @michal13511 - ekipę Survival Extreme (pozostaje jako KidMod [TXO] oraz Moderator TS3). Dziękujemy za czas poświęcony na rzecz sieci
  36 points
 7. Z przyjemnością informujemy, że w dniu dzisiejszym: - @hishpanka dołączyła do administracji trybu SkyBlock jako Helper; - @Marcjan373 postanowił wrócić do administracji trybu ToxicOcean na stanowisko Helpera; - @4329postanowił wrócić do administracji trybu SkyBlock i Creative na stanowisko Moderatora i wrócił do administracji forum jako Moderator forum. Gratulujemy i życzymy owocnej współpracy w ekipie.
  33 points
 8. W dniu dzisiejszym @Szogi otrzymał awans na Moderatora trybu Survival Extreme. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w ekipie.
  31 points
 9. Z przyjemnością informujemy, że @cri postanowił wrócić do administracji serwera SkyBlock na stanowisko KidModa. Witamy ponownie oraz życzymy owocnej współpracy w ekipie.
  29 points
 10. Z przykrością informujemy, że administrację FreeBuild opuścił @_naashh. Dziękujemy za współpracę i życzymy wszystkiego dobrego w dalszym życiu.
  27 points
 11. W dniu 12.11.2020 r. @_naashh oraz @Zdechla_kaczka dołączyli do administracji serwera FreeBuild jako Helper. @Ameis dołączył do administracji serwera SkyBlock na stanowisko Helper. Wszystkim serdecznie gratulujemy, życzymy samych sukcesów oraz mile spędzonego czasu w gronie ekipy.
  27 points
 12. W dniu dzisiejszym administrację serwera SkyBlock opuścił @Farmer_xD. Dziękujemy za czas poświęcony na rzecz sieci.
  27 points
 13. Serdecznie witamy w administracji nowego helpera SKY - @Farmer_xD. Życzymy wielu sukcesów na stanowisku. Z przykrością jednak informujemy także o opuszczeniu administracji przez kidmoda FB - @Inglorius. Mamy nadzieję, że mimo wszystko dobrze będziesz wspominał bycie wśród nas.
  27 points
 14. Z przyjemnością informuję, że w dniu dzisiejszym witamy nowych redaktorów FanPage Crafteda (na którego gorąco zapraszam). Są to: @wxsniai @Exderowski. Życzę samych pozytywnych doświadczeń w związku z nową rangą.
  27 points
 15. Z przyjemnością informujemy, że dnia 17.11.2020r. do administracji Crafteda (na stanowisko Helper FB ) dołączył @Polluseq. Życzymy sukcesów na randze, oraz wspaniałej zabawy.
  26 points
 16. Dnia dzisiejszego przywitaliśmy w administracji dwie nowe osoby: @Milenciaq(helper CR), oraz @ZOMBCIO147(helper FB). Życzymy sukcesów, oraz samych pozytywnych doświadczeń w związku z nową funkcją.
  24 points
 17. W dniu dzisiejszym @Olivarius_ dołączył do administracji serwera SkyBlock jako Helper, natomiast @xWhitee_ postanowił powrócić do ekipy Survival Extreme jako KidMod. Gratulujemy i życzymy owocnej współpracy oraz sukcesów.
  21 points
 18. Palus2008 Doknes 12.11.2020, 15:15 Administrator grozi graczom.
  21 points
 19. W dniu dzisiejszym w naszych progach zagościł nowy helper FB - @michallek_. Życzymy pozytywnych wrażeń i wielu sukcesów na randze.
  20 points
 20. W dniu dzisiejszym @figipigiel dołączył do administracji trybu Survival Extreme jako Helper. Gratulujemy i życzymy owocnej współpracy w ekipie.
  20 points
 21. Z przykrością informujemy, że @Lets_die opuściła administrację trybu Creative. Dziękujemy za czas poświęcony na rzecz sieci.
  19 points
 22. Witam. Razem z kolegami zrobiliśmy taki śmieszny montage o goldziku (tym ziomku co grał na crafted i chciał solówe z hugo czy coś w tym stylu) To enjoy czy coś True story btw
  19 points
 23. Z ogromną radością gratulujemy @Francioawansu na stanowisko KidModa FB, oraz przyjęcia do administracji nowego helpera trybu Creative - @CafeKaskada. Życzymy sukcesów na powierzonych Wam rangach.
  18 points
 24. Ocena podania jak najbardziej konstruktywna nie trolling. Poniżaj się adik, kohamy to!!! kcnt cie Zaczynając. Po co ten dziwny nawias? Raczej każdy normalny człowiek wie, co oznacza trzynaście. Te kary to sobie odpuszczę, można uznać było mineło. Robienie czegoś w pełni świadomie to nie głupota. Powtarzasz się, nieładnie tak. Zadajmy sobie pytanie, czy aktualnie je sprawiasz? Jeśli wywołujesz to po co piszesz podanie? No zobacz i znów to samo. Czy ktoś Cię pytał o twoje zdanie na ten temat? Nie zw
  17 points
 25. W dniu dzisiejszym @figipigiel opuścił ekipę Survival Extreme. Dziękujemy za czas poświęcony na rzecz sieci
  16 points
 26. Cześć przyjaciółko, wiadomo - jestem na nie i dzisiejszą rozprawką chcę to udowodnić, miłego czytania. (na podstawie lektur szkolnych) Tezą postawianą przez samą mnie jest "Dlaczego Adikgaming nie powinien być helperem". Słowem wstępu, każdy kto patrzy na sprawę z trzeciej strony wie, że nie powinieneś się dostać. Pierwszym argumentem będzie, przywołanie mitu o Syzyfie i "Syzyfowych Pracach". Jeżeli nie jesteś jeszcze w 8 klasie, mogłeś nie słyszeć o drugim tekście, więc postaram się Ci go krótko objaśnić. Sam mit mam nadzieję że kojarzysz, właśnie takowy tytuł tekstu S. Żeromskiego
  15 points
 27. Hej hej Odchodzę z crafteda i ten chce się pożegnać . Od razu mówię, że na discordzie nie będzie mnie wogóle, na serwer czasami wbiję. Na forum nadal postaram się być aktywna. @Pati3456 za rozmowy na dc. @ThorinPL001 także za rozmowy. @wxsnia za bycie kox moderatorką. @xNekoo_ @AdikGaming @Bulkownik @Sztiwi @juliksindros @ToffDonka @Panpeszek545 @drago446 @_Nexao_ @Kosmit @Kazach_ @Dekmio_xD @Exderowski za prawie udaną wodzionkę. @Calif również za prawie udaną wodzionkę. @ejten @_Neonka_ za bycie super oso
  15 points
 28. 14 points
 29. Helperzy: @Zdechla_kaczka @Francio @Lets_die @xHydroo @Marcjan373 KidModzi: @[email protected]@[email protected] [email protected]@[email protected]@[email protected]@ThorinPL001 Moderatorzy: @[email protected]@wxsnia JAdmini: @[email protected]_Cecylia Admini: @Forester Sorka wszystkich za pingi
  14 points
 30. Gracz łamiący regulamin został ukarany CHWILĘ później. Na przyszłość moja droga była KidModeratorko, możesz napisać reporta na daną osobę aby pomóc administracji. To nie trudne. Nie ma co szukać afery na siłę, naprawdę.
  14 points
 31. Regulamin Serwera Discord §1 Postanowienia ogólne §1.1 Niniejszy Regulamin określa zasady i warunki korzystania z Serwera Discord Sieci Serwerów Crafted.pl. §1.2 Warunkiem korzystania z Serwera Discord jest dobrowolne zaakceptowanie przez Użytkownika postanowień Regulaminu. Korzystanie przez Użytkownika z Serwera Discord oznacza, że uważnie zapoznał się on z treścią Regulaminu i dobrowolnie akceptuje jego treść. Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z jego przestrzegania. §1.3 Administracja ma pełne prawo do modyfikowania lub zmieniania zawartości Regulaminu bez
  14 points
 32. Przykro mi kolego sympatyczny, że trafiłeś na taką niemiłą społeczność, ale ja Ci życzę wszystkiego dobrego pomimo tej niedogodności
  13 points
 33. 1. Twój nick: wiki404 2. Nick oskarżonego: _GruBy 3. Data zdarzenia: 29.10.2020r 4. Wyjaśnienie: Cheaty (anty knock) 5. Dowody: Minecraft 1.12.2 2020-10-29 19-18-17.mp4
  13 points
 34. Najwyższy czas ogłosić wyniki Konkursu Halloweenowego! 1. Miejsce - @adrqwe1234 - 50 zł do wykorzystania w Itemshopie 2. Miejsce - @hishpanka - 35 zł do wykorzystania w Itemshopie 3. Miejsce - @Fillow___ - 25 zł do wykorzystania w Itemshopie Wyróżnienia: @SebMix - 10 zł do wykorzystania w Itemshopie @mictuch - 10 zł do wykorzystania w Itemshopie @Sakura_666 - 10 zł do wykorzystania w Itemshopie Podane kwoty są cenami pakietów za SMS! Osoby z miejsca 1, 2 oraz 3 jak i osoby wyróżnione niech zgłoszą się do mnie w wiadomości prywatnej z nickiem wraz z
  13 points
 35. Nicebear za bardzo się wczuwasz !!!! Uważam, iż nie jesteś odpowiednim pierwowzorem do pełnienia rangi helpera. Całe podanie jest nietęgie a zdania wykoncypowane. Kolejnym minusem są twoje dykrety- szczególnie degrad. Moja końcowa konstatacja jest negatywna.
  12 points
 36. 1. Twój nick: ProKrokodyl123 2. Nick osoby, która Cię zbanowała: @Hugo 3. Długość bana: perm 4. Data nadania bana: kilka miesięcy temu (długo dość, na początku roku) 5. Wyjaśnienie: Dostałem bana za(rzekome) sprzedanie czegoś za jakieś psc( co oczywiście było nie prawdą ). 6. Dlaczego chcesz dostać unbana? Zrozumiałem, że trzeba uważać co się klepie w internecie( usunąłem swój kanał na platformie youtube ). Przepraszam, za wszystko co zrobiłem złego oraz za całe moje zachowanie. Chciałbym nadal łapać cziterów (nagrywać potencjalne osoby które łamią regulamin). Na prawdę zrozumiałem co robię ź
  12 points
 37. Zacznijmy od początku: @wxsnia @Filip1522 @elkat770 @LeL_zolwik @[email protected] @Lets_die @dircioch @Jukkka @Kazach_ @Szogi @Filip1522 @elkat770 @Dziadek Stefan @Stefan350 @Vaster @[email protected] @Pani_Cecylia @QubiTo @Derpa. @Forester @Bulkownik @Monta92 @Dekmio_xD @xWhitee_ @cukinia @Cedisz @Myszka111. Edit: @Arkanser @Marcinekk Przepraszam wszystkich za pingi.
  12 points
 38. Harry Potter je ryż
  12 points
 39. 1. Nick: SytryCartwright 2. Link do piosenki (na YouTube): Ale bez podkładu i tak 3. Czy piosenka zawiera nieodpowiednie treści lub wulgaryzmy?: Nie. 4. Czy piosenka jest związana z Halloween? Jeśli tak, uzasadnij w jaki sposób: Nie. 5. Na jakim trybie chcesz otrzymać nagrodę?: SkyBlock.
  12 points
 40. oczywiscie ze na nie ek pozdrawia :DDDD
  11 points
 41. 1. Nick: __biedronka__ 2. Imię: Oliwia 3. Wiek: 15 4. Od kiedy grasz na Crafted.pl? Jakoś od końcówki maja/ początku czerwca tego roku. 5. Masz mikrofon i TS3? Mam. 6. Pełniłeś/aś kiedyś podobną funkcję? Nie pełniłam. 7. Ile poświęciłbyś/abyś dziennie czasu na pełnienie obowiązków Helpera? Od 2-4h. 8. Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany na serwerze, forum, TS3 lub Discordzie Crafted.pl (jeśli tak to wyjaśnij okoliczności)? Nie byłam karana. 9. Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć (min. 5 rozbudowanych zdań)? Moim zdaniem powi
  11 points
 42. 1. Twój nick: parowozy 2. Nick oskarżonego: Administracja serwera freebuild 3. Data zdarzenia: zawsze 4. Wyjaśnienie: Wyłączenie skrzynek na osłach, przez co ciężej mi przenosić itemy po działce. 5. Dowody: Chyba wiecie jakie ograniczenia nakładacie, więc po co wam dowody
  11 points
 43. 1. _Aveno_ 2. Farmer_xD 3. Teraz. 4. Wprowadzanie graczy w błąd. Renifero zapytał się jak się sprzedaje ryby i jaką komendą, Helper powiedział jak, a gracz spytał się go jaką komendom, i odpowiedział to co na ss'ie 5.
  11 points
 44. Nadeszła pora aby ogłosić wyniki Karaoke! 1. Miejsce - @olalubinogi - 35 zł do wykorzystania w Itemshopie 2. Miejsce - @KotMalwina123 - 25 zł do wykorzystania w Itemshopie 3. Miejsce - @palniknagaz2008- 20 zł do wykorzystania w Itemshopie Podane kwoty są cenami pakietów za SMS! Osoby z miejsca 1, 2 oraz 3 proszę o wysłanie mi w wiadomości prywatnej listy przedmiotów, które chcecie otrzymać za wygraną przez Was kwotę wraz z nickiem z gry oraz trybem, na którym chcecie otrzymać swoją nagrodę. Ponadto możecie odebrać rangę na TS3 (na okres 6 miesięcy) - wystarczy, że poda
  11 points
 45. @xWhitee_ @Calif @Rommel @wxsnia @Doktor_Ziemniak @MagicNow @maxidragon @Pani_Cecylia @QubiTo @Misiek @ForcBar @Derpa. @Marcinekk @Neonyre @Forester @michal13511 @Myszka111 @wiktoria_sroka @Exderowski @_Musia_ @xSzymek_ @ImmortalNunu @MadPaul_ @Hokoko321
  11 points
 46. Ok to też chcę to lecimy: @Lets_die, @xHydroo, @Neonyre, @Katralka, @elkat770, @Julgru12345, @wxsnia, @xPingfinnx, @Hokoko321, @MagicNow oraz @Jukkkaoczywiście Super jesteście kc //Dopisałem jedną osobę :((
  11 points
 47. H: @_Neonka_ @_Musia_ @xSzymek_ @Stefan350 @Cieply_Bartek @koko_mistrz KM: @Monta92 @MagnoliaX @Salix_Hever @Kazach_ @BNsiii @N_i_k_s_i @Jukkka M: @Pani_Cecylia @[email protected]@QubiTo @Hokoko321 @wxsnia @Cedisz @maxidragon [email protected]: @Misiek @cukinia @Calif @Ansyn @Derpa. A: @Rommel @SytryCartwright @Kasistar Z: @Madzi30 @KiKi_89 B: @xWhitee_ @Regus_ G: @DAKU. @SytryCartwright @Voxuu Mod Forum: @Shinigami @wxsnia @maxidragon @Kazach_ @Sztiwi SMod: @Vaster @Hokoko321 @Arkanser A Forum: @Marcinekk @Forester [email protected]: @Hugo @NICEXDD W: @Pjo
  11 points
 48. Nick hiszpanka_ Imię Nikola Wiek 12 lat Od kiedy grasz na Crafted.pl? Gram tutaj od czerwca 2017. Masz mikrofon i TS3? Tak Pełniłeś/aś kiedyś podobną funkcję? Tak Ile poświęciłbyś/abyś dziennie czasu na pełnienie obowiązków Helpera? 2-3 godziny w tygodniu, 4-5 w weekend. Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany na serwerze, forum, TS3 lub Discordzie Crafted.pl? Tak, 2 razy za niewielkie przewinienia. Z tego, co pamiętam to za offtopic na forum i flood na Skyblocku. Dlaczego mielibyśmy Cię przy
  10 points
 49. 1. Nick: Kromka123 2. Imię: Krzysztof 3. Wiek: 14 4. Od kiedy grasz na Crafted.pl? od prawie roku 5. Masz mikrofon i TS3? niestety nie ale umiem pisać szybko mam nadzieje ze wystraczy 6. Pełniłeś/aś kiedyś podobną funkcję? nie 7. Ile łącznie poświęciłbyś/abyś dziennie czasu na pełnienie obowiązków Helpera (czas na obydwa serwery)? około 2h 8. Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany na serwerze, forum, TS3 lub Discordzie Crafted.pl (jeśli tak to wyjaśnij okoliczności)? byłem na dc bo miałem laga z koniem zablokowałem się w strefe vip 9. Dlaczego mielibyśmy Cię
  10 points
 50. Oczywiście lubię wszystkich, ale to są moi faworyci Helperzy: @_Musia_ @xHydroo @Greg1901 @Bulkownik KidModzi: @ThorinPL001 @MarysiaGames @Filip1522 @Dziadek Stefan @LeL_zolwik @Kazach_ @[email protected] @Neonyre Moderatorzy: @wxsnia @Cedisz @Sztiwi Junior Admini: @Calif @Ansyn @Derpa. A Adminów mamy samych najlepszych Zapomniałem o Administracji forum, więc jako jedna grupa: @Shinigami @Vaster @Forester No i TS3: @Myszka111 @wiktoria_sroka
  10 points
This leaderboard is set to Warsaw/GMT+01:00
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy