Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 03/09/20 in all areas

 1. 36 points
  W dniu dzisiejszym @Mag_Mikolaj otrzymał awans na stanowisko Administrator. Swoją rolę będzie pełnić na serwerach: SkyBlock i Survival Extreme (wcześniej: FreeBuild). Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
 2. 30 points
  Z przyjemnością informujemy, że @vakaru dołączył do administracji jako Helper SKY, @AmareAmaro jako Helper SVE, a @Nicebear05 jako Helper CR. Gratulujemy oraz życzymy owocnej współpracy i sukcesów w ekipie.
 3. 28 points
  Z przykrością informujemy, że @KoMaReK_ opuścił administrację serwera Skyblock oraz Survival Extreme. Dziękujemy za czas poświęcony na rzecz serwera.
 4. 26 points
  Z przyjemnością informujemy, że @Jukkka została przyjęta na rangę Helper na trybie SkyBlock. Gratulujemy oraz życzymy owocnej współpracy i sukcesów w ekipie.
 5. 23 points
  Z przykrością informujemy, że @KiKi_89 odeszła z rangi Moderator FB oraz CR. Dziękujemy za czas poświęcony na rzecz serwera oraz liczymy na powrót w niedalekiej przyszłości. Z przyjemnością informujemy, że @cukinia awansowała na stanowisko Junior Admin SKY oraz CR. Gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów w ekipie.
 6. 22 points
  W dniu dzisiejszym @cukinia dołączyła do administracji Creative jako Moderator. Gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów w ekipie.
 7. 22 points
  Z przyjemnością informujemy, że @MarysiaGames została przyjęta do administracji trybu FreeBuild jako Helper. Gratulujemy oraz życzymy owocnej współpracy i sukcesów w ekipie.
 8. 22 points
  Z przyjemnością informujemy, że @KayOwy postanowił wrócić do administracji jako Helper SkyBlock'a. Życzymy owocnej współpracy oraz sukcesów w ekipie.
 9. 21 points
  Z przyjemnością informujemy, że @Princess123000 wróciła do administracji na rangę Moderator SKY. Gratulujemy oraz życzymy owocnej współpracy oraz sukcesów w ekipie.
 10. 21 points
  Z przyjemnością informujemy, że @SzoteQ postanowił wrócić na stanowisko Moderatora FB. Życzymy owocnej współpracy oraz sukcesów w ekipie.
 11. 20 points
  W dniu dzisiejszym @MrKiki opuścił administrację serwera Freebuild. Dziękujemy za czas poświęcony na rzecz sieci.
 12. 20 points
  Z przykrością informujemy, że @xLagu opuścił administrację serwera FreeBuild. Dziękujemy za czas poświęcony na rzecz serwera.
 13. 20 points
  W dniu dzisiejszym @Sztiwi dołączył do administracji Toxic Ocean jako Moderator. Gratulujemy oraz życzymy owocnej współpracy i sukcesów w ekipie.
 14. 20 points
  Z przykrością informujemy, że @maxidragon zrezygnował z rangi KidMod CR, jednakże pozostaje z nami jako KidMod FB. Dziękujemy za czas poświęcony na rzecz trybu Creative.
 15. 19 points
  W dniu dzisiejszym @Fruziaa awansowała na rangę KidModa SVE. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w ekipie.
 16. 19 points
  Witajcie! Sytuacja jest jaka jest. Szkoły zamknięte, zakaz wychodzenia z domu. Obserwujemy przez to bardzo duże zainteresowanie serwerem. Jesteśmy wam bardzo wdzięczni że to właśnie Crafted.pl wybraliście jako swój ulubiony serwer. Z tego powodu, dla was chcemy rozwijać się jeszcze bardziej! Postanowiliśmy że stworzymy kolejny, nowy tryb najszybciej jak będziemy potrafili. Praca dzień i noc! Daliśmy sobie wstępny deadline - dwa tygodnie. Jest to mało czasu, więc nie będzie to niezwykle rozwinięty serwer (rozbudowana ekonomia itp.). Jednak wciąż może wam zapewnić dużo rozrywki! Jako, że Crafted.pl tworzy społeczność, czekamy na wasze głosy - Jaki tryb chcecie zobaczyć? Przygotowaliśmy trzy wstępne projekty serwerów, jakie udałoby się otworzyć w przeciągu dwóch tygodni. Możecie zagłosować na nie w ankiecie. 1. Survival Extreme Blitz Pomysł powstał z bardzo dużego zainteresowania trybem Survival. Mamy już dwa takie podserwery (1.14 i 1.15), jednak sloty na nim są ciągle zapełnione. Survival Extreme Blitz byłby "uzupełnienieniem" pozostałych SVE. Nie chcemy jednak, by był identyczny jak one. Serwer będzie głównie skupiony na rywalizacji graczy na ograniczonej mapie. Stąd też powstały poniższe pomysły. M.in.: >Mapa 3000 x 3000 >Co miesiąc nowa edycja (dopóki będziecie chcieli grać :D) >Stare PvP - brak cooldownu przed uderzeniami >Różdżki - tańsze, z większą liczbą użyć >Ukryte nicki nad głowami, ograniczony chat, krzyki (Jak na obecnych SV Extreme) >System klanów - Wspólny czat na odległość dla członków (bez cuboidów) >Odblokowanie prywatnych wiadomości (msg) >Krótszy szpital - 1 minuta >Wersja - 1.12.2 lub 1.15.2 (będzie głosowanie) >I inne... Możecie pisać propozycje w komentarzach 2. KitPVP Coś czego brakuje na craftedzie. Prosty tryb, w którym jedyne co się liczy to umiejętność walki. Nie mamy jeszcze konkretnego planu jak miałoby to wyglądać, jednak na pewno będzie ciekawie Propozycje mile widziane. 3. BedWars Ten tryb planujemy od dawna. Mamy też już sporo zrobionego. Sądzimy że w dwa tygodnie intensywnej pracy udałoby nam się otworzyć Beta Testy. Nie będzie wszystkich planowanych funkcji (jak np. rozwój postaci). Jednak sama gra na arenie będzie w pełni zrobiona i powinna odbyć się bez większych błędów. Możliwość grania ze znajomymi (utworzenie grupy). PvP z wersji 1.8 Statystyki (zabicia itd.) Drużyny 1/2/3/4-osobowe Wybieranie drużyn Różne dodatki (efekty) Ankieta będzie trwała do 07.04.2020 10:00. Wątek zostawiamy otwarty, aby każdy gracz mógł zasugerować własny pomysł, lub dyskutować o pozostałych. Możecie też składać własne propozycje na tryb! Opis nowej propozycji musi być dogłębny, abyśmy rozumieli co dokładnie macie na myśli. Jeśli spodoba się większości, dodamy ją do ankiety! Pamiętajcie, że serwer nie może być bardzo rozbudowany, więc liczy się również minimalizm, abyśmy mogli w czasie kwarantanny stworzyć coś grywalnego i przyjemnego dla graczy!
 17. 19 points
  Z przyjemnością informujemy, że @Salix_Hever awansował na rangę KidMod SKY. Gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów w ekipie.
 18. 19 points
  Z przyjemnością informujemy, że @Kosmiteg_ został przyjęty na rangę Helper SKY. Gratulujemy oraz życzymy owocnej współpracy i sukcesów w ekipie.
 19. 19 points
  Nowy serwer - Survival Extreme (1.15) (beta) Start serwera: 23.03.2020 r. (poniedziałek), godzina 17:00 Wersja 1.15.2 Już dziś otwieramy dla was drugą wersję serwera Survival Extreme. Serwer będzie dostępny na wersji 1.15.2. Survival Extreme to prawie czysty survival, na którym nie znajdziecie komend typu "/spawn", "/home" itd. Czat działa na około 20 kratek, więc możesz rozmawiać tylko z osobami, które stoją niedaleko ciebie. Musisz jednak uważać, ponieważ nad postaciami nie widać nicków, dlatego w każdej chwili ktoś ma szansę was podsłuchać. Dzięki temu, iż nie widać nicków, ucieczki i pościgi będą bardziej realistyczne. Na serwerze nie ma systemu cuboidów (prywatnych terenów), dlatego lepiej nie zdradzaj położenia swojej bazy osobom, których nie znasz! Zasad na serwerze jest bardzo mało. Na czacie globalnym nie wolno obrażać innych osób, używać wulgaryzmów i najlepiej zachowywać się kulturalnie. Niedozwolone jest również używanie wspomagaczy (cheatów). Serwer jest bardzo prosty. Dozwolone jest używanie TNT, zabijanie innych graczy, niszczenie innym ich budowli itd. - tak jak na zwykłym survivalu. Świat został wygenerowany zwykłym generatorem mapy dla autentycznej rozrywki. Możesz iść aż 13 tyś. kratek w każdą stronę od spawna, w celu poszukiwania "swojego miejsca na ziemi". Poza normalnym światem, dostępny jest jeszcze Nether oraz End. Jeśli z jakiegoś powodu umrzesz, pojawisz się na 5 minut w szpitalu. Jeżeli miałeś "ustawione łóżko" to po 5 minutach wrócisz do niego. Na serwerze można zdobyć tylko dwie rangi. Jest nią ranga VIP, a jej czas trwania to cała edycja oraz ranga VIP+, którą można kupić na okres miesiąca. Uwaga! Zanim kupisz rangę VIP+, musisz posiadać aktywną rangę VIP (ranga VIP+ wymaga posiadania rangi VIP). Obecny serwer Survival Extreme (1.14) nie zniknie! Pozostaje bez zmian i niedługo może otrzyma aktualizację. Przedmioty i rangi VIP są oddzielne na Survivalach i nie można nic przenieść! Zapraszamy! Serwer będzie w fazie beta, więc mogą wystąpić małe błędy. Jednak nie przewidujemy resetu serwera do 0 po końcu testów (jeśli wszystko będzie dobrze działać).
 20. 19 points
  Z przyjemnością informujemy, że @Piotrek_wodowy wrócił na rangę KidMod SKY. Życzymy owocnej współpracy oraz sukcesów w ekipie.
 21. 19 points
  Z przykrością informujemy, że @Mreckel opuścił administrację serwera TeamSpeak 3. Dziękujemy za czas poświęcony na rzecz serwera.
 22. 19 points
  Z przyjemnością informujemy, że @wiktoria_sroka powróciła do administracji serwera SkyBlock jako KidMod. Gratulujemy i życzymy owocnej współpracy oraz sukcesów w ekipie.
 23. 19 points
  Z przyjemnością informujemy, że @xPingfinnx została przyjęta na rangę Helper na trybie ToxicOcean. Gratulujemy oraz życzymy owocnej współpracy i sukcesów w ekipie.
 24. 18 points
  Z przyjemnością informujemy, że @plSzymek1301 wrócił do administracji na rangę KidMod TXO. Gratulujemy oraz życzymy owocnej współpracy oraz sukcesów w ekipie.
 25. 18 points
  W dniu dzisiejszym @Ansyn dołączył do administracji Toxic Ocean jako Moderator. Gratulujemy oraz życzymy owocnej współpracy i sukcesów w ekipie.
 26. 18 points
  Z przykrością informujemy, że @Piotrek_wodowy opuścił administrację serwera SkyBlock. Dziękujemy za czas poświęcony na rzecz serwera.
 27. 18 points
  Z przykrością informujemy, że w dniu dzisiejszym @Nicebear05 opuścił administrację forum. Dziękujemy za czas poświęcony na rzecz sieci.
 28. 17 points
  Informujemy, że @Fruziaa i @Cedish dołączyli do administracji Survival Extreme jako Helperzy, a @woszczek jako KidMod oraz opuścili odpowiednio administrację SkyBlocka, Creative oraz FreeBuilda.
 29. 17 points
  Z przyjemnością informujemy, że @KoMaReK_ oraz @Kubxon otrzymali awans na rangę KidMod SKY. Gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów w ekipie.
 30. 16 points
  Jaka to melodia odbędzie się 4 kwietnia (w sobotę) o godzinie 18:00 na naszym TeamSpeak'u - ts.crafted.pl (Kanał Jaka to melodia?)! Zapraszamy wszystkich do udziału! Na czym polega konkurs? To bardzo proste! Usłyszycie melodie, a waszym celem będzie odgadnięcie tytułu oraz wykonawcy danego utworu! Kto pierwszy zgadnie, ten otrzymuje punkt. Punkty będą później podsumowane i na ich podstawie zostaną przydzielone nagrody. Pytania związane z konkursem: 1. Kto może wziąć udział w konkursie? Każdy, kto posiada sprawne słuchawki lub głośniki oraz TeamSpeak'a - musi też oczywiście grać na Crafted, żebyśmy mogli przydzielić nagrody. 2. Czy mogę zmieniać nick w trakcie trwania konkursu? Nie, jest to zabronione. 3. Ile będzie wyróżnień? Ilość wyróżnień będzie zależna od ilości osób, które wezmą udział. 4. Czy trzeba podać pełen tytuł i wykonawcę? Tak. 5. Czy mogę brać udział jeśli się spóźnię? Jasne, można dołączyć do zabawy w każdej chwili. 6. Czy mogę oddać nagrodę komuś innemu? Nie, możesz jedynie odebrać nagrodę i przekazać ją komuś we własnym zakresie. Nagrody: 1. Miejsce: 40zł do wykorzystania w ItemShopie 2. Miejsce: 30zł do wykorzystania w ItemShopie 3. Miejsce: 20zł do wykorzystania w ItemShopie Wyróżnienia: Niespodzianka! Ewentualne pytania proszę kierować na PW.
 31. 16 points
  Z przyjemnością informujemy, że @Doktor_Ziemniak awansował na stanowisko KidMod SKY. Gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów w ekipie.
 32. 16 points
  Informujemy, że @QubiTo oraz @KoMaReK_ dołączyli do administracji Survivalu jako KidModzi oraz to że @QubiTo opuścił administrację SkyBlocka. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w ekipie.
 33. 16 points
  1. Nick: Koza_xD 2. Link do piosenki (na YouTube): 3. Czy piosenka zawiera nieodpowiednie treści lub wulgaryzmy?: Nie. 4. Na jakim trybie chcesz otrzymać ewentualną nagrodę?: FreeBuild
 34. 16 points
  Z przyjemnością informujemy, że @AdikGaming @Halapenio @_Alsia_ i @Dekmio_xD awansowali na rangę KidMod FB. Gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów w ekipie.
 35. 15 points
  Informujemy, że @QubiTo wrócił do administracji SkyBlock jako KidMod, a opuścił administrację Survival Extreme.
 36. 14 points
  Z przyjemnością informujemy, że @LarryWheel dołączył do administracji jako Helper SKY. Gratulujemy oraz życzymy owocnej współpracy i sukcesów w ekipie.
 37. 14 points
  Z przyjemnością informujemy, że @N_i_k_s_i dołączyła do administracji jako Helper SKY. Gratulujemy oraz życzymy owocnej współpracy i sukcesów w ekipie.
 38. 13 points
  Witajcie moi drodzy! Lubicie Wielkanoc? Zapewne tak! Kolorowe jajka, zajączek czy kurczaczki, a to wszystko otoczone pięknymi, wiosennymi kwiatami. Nie ma więc na co czekać - posadźcie rzeżuchę i zacznijcie budować! Na czym polega konkurs? Wybuduj lub ozdób swoją działkę/wyspę w stylu wielkanocnym. Pamiętaj, by stosować się do zasad, a przede wszystkim postaw na oryginalność - oceniamy dostosowanie się do tematyki, kreatywność oraz jak najlepsze wykonanie. Zasady: 1. Tematyką są święta wielkanocne. Koniecznie musi być przedstawione jajko, zajączek i wiosenny kwiat. Ale nie ograniczajcie się do tego, pozwólcie wykazać się swojej kreatywności. 2. Można budować z kimś - nagroda zostanie przyznana liderowi wyspy/działki. Rozdzielić musicie ją sami. 3. Zgłoszenie może wysłać jedynie właściciel działki/wyspy. 4. Można budować na każdym trybie. 5. Wymagana jest tabliczka [Witaj] (dotyczy sky i txo) oraz działka/wyspa musi być odblokowana. 6. Należy trzymać się tematyki - inaczej grozi dyskwalifikacja. 7. Zgłoszenia piszemy pod tylko pod tematem, jednak ewentualne pytania kierujemy na PW. 8. Absolutnie zakazany jest plagiat - nie bierzcie budowli z internetu ani od innych uczestników. 9. Przy zgłoszeniu należy zastosować wzór. 10. Możecie otrzymać nagrodę na innym trybie, niż ten, na którym jest wasza praca. Wzór: 1. Nick: 2. Tryb: 3. Nr.Działki*: 4. Z kim budujesz?**: 5. Na jakim trybie chcesz otrzymać ewentualną nagrodę?: *TYLKO w przypadku, gdy masz więcej niż jedną działkę na FB. **w przypadku, gdy z kimś budujesz. Pytania związane z konkursem: 1. Czy można zgłosić osobno wyspę i działkę? Nie, każdy może zgłosić się tylko jeden raz. 2. Czy mogę pomagać komuś w budowie, ale zgłosić też swoją pracę? Tak, jednak pamiętaj, że tutaj też działa zasada plagiatu - nie możesz w obu pracach zbudować tego samego. 3. Czy Ekipa może brać udział? Jasne, ale nie może zająć żadnego miejsca, może to zrobić jedynie dla zabawy. 4. Czy mogę budować z kimś z administracji? Tak, pod warunkiem, że ta osoba nie jest właścicielem wyspy/działki. 5. Czy mogę otrzymać ewentualną nagrodę na innym trybie, niż buduję? Tak, to Ty decydujesz na jakim trybie chcesz otrzymać nagrodę! 6. Ktoś ma splagiatowaną budowlę - co zrobić w takiej sytuacji? Zgłoś to do organizatora w wiadomości prywatnej. 7. Osoba, która się zgłosiła, nie zrobiła nic - ktoś budował za nią. Co zrobić? Zgłoś to do organizatora w wiadomości prywatnej. Pamiętaj o stosownych dowodach. 8. Wygrała budowla, która jest brzydsza od mojej. Czemu ja nie wygrałem? Oceniamy pomysłowość, oryginalność i dopiero na końcu sam efekt końcowy. Ponadto upewnij się, że nie zrobiłeś nic, co mogło zdyskwalifikować Twoją pracę. 9. Ile będzie wyróżnień? To zależy od ilości zgłoszeń. Nagrody: 1. Miejsce: 55zł do wykorzystania w ItemShopie 2. Miejsce: 35zł do wykorzystania w ItemShopie 3. Miejsce: 20zł do wykorzystania w ItemShopie Wyróżnienia: Niespodzianka. Podane kwoty to cena pakietów za SMS! Termin zgłoszeń: 20.04.2020r, godzina 15:00 Powodzenia wszystkim!
 39. 13 points
  Z przyjemnością informujemy, że @Myosotiska wróciła na rangę Helper FB. Życzymy owocnej współpracy oraz sukcesów w ekipie.
 40. 13 points
  Chciałbyś/abyś dołączyć do administracji jako Helper [Survival Extreme], pomagać graczom i administracji? Jeżeli spełniasz poniższe wymagania to nic nie stoi na przeszkodzie, aby spróbować! Dział "Helper [Survival Extreme]" UWAGA! Ranga jest na obu serwerach Survival Extreme (1.14 oraz 1.15), więc musisz pełnić obowiązki nie na jednym, ale na dwóch serwerach. Survival Extreme 1.14 oraz Survival Extreme 1.15 mają jedną/wspólną administrację. Spokojnie - na jeden serwer musisz poświęcić połowę wymaganego czasu, a na drugi - drugą połowę, więc nie masz obowiązku poświęcania więcej czasu, niż np. Helper serwera FreeBuild. §1.1 Dział "Helper [Survival Extreme 1.14]" służy do pisania podań na Helpera [Survival Extreme 1.14]. §1.2 W całym dziale obowiązuje Regulamin Forum. §1.3 Do napisania wątku należy użyć wzoru. §1.4 Tytuł wątku musi wyglądać następująco: [Podanie] nick §1.5 Administracja ma prawo odrzucić podanie bez podania przyczyny. §1.6 Upominanie się/spamowanie administracji, aby rozpatrzyła podanie jest jednoznaczne z odrzuceniem podania. §1.7 Gdy podanie zostanie odrzucone, kolejne możesz napisać dopiero 2 tygodnie po odrzuceniu. §1.8 Plagiaty podań będą surowo karane. Plagiaty zmniejszają szansę na pozytywne rozpatrzenie podania w przyszłości. Wymagania Minimum 13 lat. Dobra znajomość ortografii. Aktywność na forum, serwerze i TS3. Dobra opinia wśród graczy i administracji. Sprawny mikrofon. Posiadanie TS3. Posiadanie Discorda. Chęć pomocy innym graczom. Minimum 2h wolnego czasu dziennie. Minimum 5 zawartości na forum. Przynajmniej mała znajomość wspomagaczy (cheatów), umiejętność rozpoznawania ich. Pełnienie obowiązków na dwóch wersjach (1.14 i 1.15) serwera Survival Extreme. Wzór 1. Nick: 2. Imię: 3. Wiek: 4. Od kiedy grasz na Crafted.pl? 5. Masz mikrofon i TS3? 6. Pełniłeś/aś kiedyś podobną funkcję? 7. Ile łącznie poświęciłbyś/abyś dziennie czasu na pełnienie obowiązków Helpera (czas na obydwa serwery)? 8. Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany na serwerze, forum, TS3 lub Discordzie Crafted.pl (jeśli tak to wyjaśnij okoliczności)? 9. Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć (min. 5 rozbudowanych zdań)? 10. Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań): 11. Przeczytałeś/aś regulaminy? 12. Jesteś świadom tego, że będziesz musiał pełnić obowiązki na dwóch serwerach (dwóch wersjach gry)?
 41. 13 points
  Z przyjemnością informujemy, że @woszczek postanowił wrócić na stanowisko Moderatora Forum. Życzymy owocnej współpracy oraz sukcesów w ekipie.
 42. 13 points
  Informujemy, że @VermontPolska został przyjęty na rangę Helper na trybie FreeBuild. Gratulujemy oraz życzymy owocnej współpracy w ekipie.
 43. 12 points
  1. Nick: Nicebear05 2. Imię: Aleks 3. Wiek: 14 4. Od kiedy grasz na Crafted.pl? Od 26 maja 2017 roku. 5. Masz mikrofon i TS3? Obydwie rzeczy posiadam, discorda także. 6. Pełniłeś/aś kiedyś podobną funkcję? Tak. 7. Ile poświęciłbyś/abyś dziennie czasu na pełnienie obowiązków Helpera? 2 godziny, w weekendy do 3 godzin. 8. Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany na serwerze, forum, TS3 lub Discordzie Crafted.pl (jeśli tak to wyjaśnij okoliczności)? Nie. 9. Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć (min. 5 rozbudowanych zdań)? Zaczynając, gram na Craftedzie ponad 2 lata, a na creative od początku jego istnienia. Znam się z większością starych graczy, jak i staram zapoznawać się z tymi nowymi. Łatwo przychodzi mi pisanie oraz rozmawianie z innymi osobami oraz bardzo rzadko zdarzają mi się jakiekolwiek kłótnie. Często przebywam na discordzie oraz TS3. Należałem także do administracji, jako moderator forum. Bardzo dobrze znam też większość komend dostępnych dla graczy. Na samym creative staram się przebywać jak najdłużej, a jeśli z jakiegoś powodu nie mogę wbić to musi być to bardzo ważny powód. 10. Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań): Cześć, jestem Aleks i mam 14 lat. Pochodzę z Wielkopolski, z pięknej, małej miejscowości blisko Poznania. Aktualnie uczęszczam do 7 klasy szkoły podstawowej. Interesuję się biologią, a tak dokładniej psychiatrią. W przyszłości mam zamiar zostać lekarzem – psychiatrą. Trochę to długa droga, ale wszystko jest możliwe. Jestem osobą miłą i odpowiedzialną, aczkolwiek czasami porywczą. W wielu sprawach wykazuję się też ambicją i kreatywnością. Zdarza mi się też niektóre rzeczy nadinterpretować. Bardzo lubię zwierzęta, dokładniej psy i koty. Sam posiadam psa rasy "berneński pies pasterski", którego bardzo lubię i spędzam z nim wiele czasu. Moim hobby jest póki co nauka o biologi oraz granie w gry komputerowe. 11. Przeczytałeś/aś regulaminy? Tak. 12. Opisz komendy swoimi słowami (można opisać wszystkie komendy serwera Creative, ale te poniżej są wymagane): - /d zaufaj: - Ta komenda dodaje gracza do działki i może on budować gdy właściciela działki nie ma na działce. - /d dodaj: - Ta komenda dodaje gracza do działki, lecz gracz nie może budować gdy na serwerze nie ma właściciela działki. - /d polacz: - Ta komenda łączy działki – Jest to komenda dla rangi vip/svip - /d ban: - Ta komenda banuje gracza na działce – nie może on wejść na daną działkę. - /d chat: - Ta komenda włącza chat działki. Pozostałe komendy działek - /d auto – Ta komenda pozwala na automatyczne stworzenie działki. - /d zajmij – Ta komenda kupuje działkę na której stoimy. - /d biom – Ta komenda zmienia biom naszej działki. - /dzialkivip – Ta komenda teleportuje nas na mapę z działkami vip. - /d dom – Ta komenda teleportuje nas na naszą działkę. - /d tp nick/numer – Ta komenda Teleportuje nas na daną działkę pod nickiem/numerem. - /d anuluj – Ta komenda anuluje gracza z np. statusu dodanego. - /d rozlacz – Ta komenda rozłącza wszystkie nasze posiadane działki. Jest to komenda dla rangi vip. - /d ustawdom – Tą komendą ustawiamy spawn działki (miejsce na którym się pojawiamy). - /d info – Tą komendą możemy zobaczyć informacje o danej działce. - /d usundzialke – Komendą tą usuwamy działkę, po jej użyciu musimy wpisać /d potwierdz. - /d ocen skala od 1-10 – Tą komendą oceniamy daną działke. - /d kick – Ta komenda umożliwia wyrzucenie gracza z naszej działki jeśli np. nam przeszkadza. - /d wlasciciel nick – Tą komendą możemy oddać komuś naszą działkę - /d wyczysc – Ta komenda czyści naszą działkę. - /d muzyka – Tą komendą włączamy daną muzykę na naszej działce. Komendy partnerskie/śluby - /partner poslub nick – Ta komenda wysyła oświadczyny do danej osoby. Koszt ślubu 350$, ślub tylko w kościele. - /partner prezent – Tą komendą dajemy przedmiot trzymany w łapce naszej drugiej połówce. - /partner pvp – Ta komenda włącza pvp w związku, możemy bić się na pvp. - /partner rozwod – Tą komendą rozwodzimy się za 200$ z drugą osobą. - /partner widziany – Tą komendą sprawdzamy kiedy ostatnio na serwerze była osoba z którą się ożeniliśmy. - /partner tp – Tą komendą teleportujemy się do drugiej połówki. - /partner ulecz X – Tą komendą uleczamy partnera o daną ilość serc (pod x wstawiamy liczbę). - /partner chat - Ta komenda włącza chat związku - /partner dom - Ta komenda teleportuje do wspólnego domu który ustawiliśmy. - /plec dziewczyna lub chlopak - Ta komenda ustawia płeć która będzie widnieć na liście ślubów. Można ją użyć tylko raz. Komendy ogólne - /pomoc – Ta komenda wyświetla ogólne komendy serwera. - /pomoc pieniadze – Ta komenda pokazuje nam informacje dotyczące zarabiania i otrzymywania pieniędzy - /wiki – Tą komendą włączamy tzw. gui w którym zawarte są podstawowe informacje. - /sethome – Tą komendą ustawiamy miejsce w którym będziemy się pojawiać po jej użyciu. - /glowki – Tą komendą otwieramy menu główek - /glowa nick – Ta komenda daję nam główkę danego gracza w cenie 50$. - /we - Tą komendą włączamy komendy worldedita. - /tpa nick – Tą komendą wysyłamy prośbę o teleportacje do danego gracza. - /warpy - Ta komenda wyświetla listę warpów. - /kit – Tą komendą dowiemy się o dostępnych kitach. - /gadzety – Ta komenda wyświetla listę gadżetów. - /vip-svip – Tą komendą możemy zobaczyć informacje o randze Vip lub svip. - /pvp – Ta komenda teleportuje nas na pvp. - /glosowanie – Tą komendą możemy stworzyć głosowanie na zmianę pory dnia lub pogody. - /money – Ta komenda wyświetla nasz stan konta. - /pay – Tą komendą możemy wysłać daną kwotę pieniędzy danemu graczowi. - /budowanie - Ta komenda pokazuje bloki które możemy wybrać do budowania w wybranym stylu. Komendy komunikacyjne - /msg nick wiadomość – Ta komenda wysyła wiadomość prywatną danemu graczowi. - /r – Jest to szybka komenda na odpowiadanie na komendę msg, osobie z którą przedtem pisaliśmy. - /mail send,cler,read wiadomość – Wiadomość prywatna wysyłana do danej osoby gdy nie ma jej na serwerze. Czyszczenie skrzynki mailowej i czytanie wiadomości. - /ignore nick – Pozwala na ignorowanie wiadomości danego gracza. Komendy Vip/Svip - /fly – Tą komendą możemy włączyć lub wyłączyć latanie, - /back – Wracamy w miejsce do którego przedtem się teleportowaliśmy albo byliśmy. - /predkosc 1-3 – Tą komendą zmieniamy prędkość latania (od 1-3) - /ec – Tą komendą możemy włączyć przenośny enderchest. - /tpahere – Tą komendą możemy teleportować gracza do nas, ale tylko za jego zgodą. Z góry przepraszam za krótkie zdania, ale odzwyczaiłem się od pisania aż takich długich. Z całego serduszka dziękuje za przeczytanie. Miłego dnia!
 44. 12 points
  1. Twój nick: Swientoszek 2. Nick oskarżonego: Doknes i Dealereq 3. Data zdarzenia: gdzieś przed 3 marca 2020 4. Wyjaśnienie: łamie regulamin trolując 5. Dowody: i jest tego znacznie więcej
 45. 11 points
  1. Nick: Goldzik94 2. Imię: Robert 3. Wiek: 26 4. Od kiedy grasz na Crafted.pl?: Gram od około października 2019r. 5. Masz mikrofon i TS3?: Tak posiadam dziś założyłem specjalnie na rzecz tego podania. 6. Pełniłeś/aś kiedyś podobną funkcję?: Nie nigdy nie pełniłem tej funkcji, lecz posiadam swój serwer i dam tam o porządek. 7. Ile poświęciłbyś/abyś dziennie czasu na pełnienie obowiązków Helpera? Gram w sumie dużo co na pewno szanowna administracja zdążyła zauważyć. Myślę że mógłbym poświęcić 10-12h dziennie w tygodniu tak jak i również w wekendy ponieważ trzeba kiedyś spać. 8. Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany na serwerze, forum, TS3 lub Discordzie Crafted.pl (jeśli tak to wyjaśnij okoliczności)? Tak byłem karany za kłótnie na serwerze ale już się w nie nie wdaję. Dodatkowo jestem karany na discordzie za obrazę gracza, który ma w nicku "69" i uznawaliśmy to za odnoszenie się do czegoś co uznałem z czasem za nietaktowne i za to oczywiście przepraszam. 9. Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć (min. 5 rozbudowanych zdań)? Jestem aktywnym oraz ogarniętym graczem, który zna regulamin jak własną kieszeń odnoście Survival Extreme. Chciałbym pilnować porządku w tym czasie, który poświęcam na grę nie musząc co sekundę pisać skarg na forum o obrazy oraz wulgaryzmy co jak widać na forum robię. Jestem w stanie być bezstronny w karaniu oraz ocenianiu graczy podczas rozgrywki bez względu na to czy ktoś jest u mnie w teamie czy też nie. Gram na tyle często że odciążyłbym Junior Adminów oraz inne osoby, które się zajmują karaniem graczy oraz pilnowaniem porządku na serwerze. Jestem osobą wyrozumiałą i jestem w stanie karać graczy według nałożonego systemu kar oraz nie nadużywać swej władzy. Wiem że będzie wiele przeciwwskazań na mój temat lecz sam osobiście widziałbym się w roli helpera i mogę tą udowodnić tylko gdy dacie mi na to szansę. 10. Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań): Nazywam się Robert mieszkam w woj. małopolskim mam 25 lat lecz dokładnie za dwa dni od dziś kończę 26. Jestem osobą kulturalną potrafiącą się dostosować do towarzystwa oraz mam poczucie humoru. Uwielbiam grać w minecraft a szczególnie na Crafted.pl co już na pewno zdążyliście zauważyć. Prócz grania w minecraft gram jeszcze w cs-go ale to chyba tu nie ma znaczenia tak więc nie będę się tu o tym rozpisywać. Jestem górnikiem eksploatacji podziemnej aktualnie na zwolnieniu lekarskim więc mam czasu na grę tyle ile tylko sobie życzę. Uwielbiam ludzi z którymi gram traktuję ich jak rodzinę i staram się im pomóc na tyle ile potrafię, ponieważ nie uznaję tego co gracze piszą "Biedota nie ma nic" Ja tzw. biedotę lubię zaopatrywać. Jestem osobą wyrozumiałą oraz uwielbiam wyzwania, których wśród graczy na SV mi nie brakuje i dlatego tak chętnie tu gram. Chciałbym zaistnieć na tym serwerze jako ktoś więcej niż jakiś sponsorek, pomagać innym i pilnować porządku. Mój charakter jest stworzony do osoby pełniącej tą funkcję przynajmniej ja oraz moi znajomi tak uważają dlatego też piszę to podanie. Resztę pozostawiam do oceny administracji, ponieważ wiem że od graczy pojawią się w większości hejty. 11. Przeczytałeś/aś regulaminy? Tak codziennie mam otwartą kartę z regulaminem. 12. Jesteś świadom tego, że będziesz musiał pełnić obowiązki na dwóch serwerach (dwóch wersjach gry)? Tak jestem świadom tego, że będę musiał pełnić obowiązki na dwóch serwerach (dwóch wersjach gry). Dziękuję za przeczytanie mojego podania i pozdrawiam. Goldzik94
 46. 11 points
  @KacpiXL @Mr_Whitee @MagicNow @dircioch @Kazach_ @Jukkka @KoMaReK_ @Kubxon @AdikGaming @_Alsia_ @Dekmio_xD @xPingfinnx Gratki! @Nicebear05 @Myosotiska papap @Myosotiska F
 47. 11 points
  Z przykrością informujemy, że @Myosotiska opuściła administrację freebuilda. Dziękujemy za czas poświęcony na rzecz sieci.
 48. 10 points
 49. 10 points
  1. Nick: Doktor_Ziemniak i Mr_Whitee 2. Link do piosenki (na YouTube): 3. Czy piosenka zawiera nieodpowiednie treści lub wulgaryzmy?: Nie 4. Na jakim trybie chcesz otrzymać ewentualną nagrodę?: Sky-Block
 50. 10 points
  Kochani, chciałbym Wam serdecznie podziękować. Pewnie zastanawiacie się za co. Jakiś czas temu świętowałem 250 dzień "kidmodowania". Zapewne po przeczytaniu tego zdania stwierdziliście "hmm każdy tak potrafi, nic wielkiego", może faktycznie tak jest, ale przynajmniej nie w moim przypadku. Uwierzcie mi, że to trudna robota. Nie zawsze szło i nie zawsze idzie mi jak z górki. Ale przejdźmy do sedna tego statusu. Wiem, że nie wszyscy za mną przepadają, miałem dużo spin i dram z nimi, ale z tego miejsca chciałbym każdego, kogo kiedykolwiek uraziłem przeprosić. Podziękować chciałbym zwłaszcza tym, którzy nadal ze mną wytrzymują i mają ochotę pisać, rozmawiać i ogółem spędzać czas ze mną. Teraz wymienię te osoby: MrWhitee, BNsii, drywat0r, Sytry (mam taką nadzieję), KiKi, triju i wiśnia. Po prostu dziękuję Wam wszystkim za wszystko Przepraszam, że zanudzałem Was tym statusem. Miłego dnia!
This leaderboard is set to Warsaw/GMT+02:00
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy