Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 06/02/20 in all areas

 1. 16 points
  Z przykrością informujemy, że @xAlsia opuściła administrację FreeBuilda. Dziękujemy za czas poświęcony na rzecz serwera.
 2. 13 points
  W dniu dzisiejszym @MagicNow opuściła administrację Creative, natomiast zostaje z nami nadal jako KidMod FB. Dziękujemy za czas poświęcony na rzecz trybu Creative.
 3. 8 points
  Z przyjemnością informujemy, że @Dziadek Stefan dołączył do administracji FreeBuilda jako Helper. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w ekipie.
 4. 8 points
  W dniu dzisiejszym @fenis dołączyła do administracji Survival Extreme jako Helper. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w administracji.
 5. 7 points
  1. Nick: JullieEilish 2. Imię: Julka 3. Wiek: 14 4. Od kiedy grasz na Crafted.pl? Na craftedzie gram od około 5 miesięcy 5. Masz mikrofon i TS3? Tak. Posiadam mikrofon oraz TS3 6. Pełniłeś/aś kiedyś podobną funkcję? Nie, dlatego chcę spróbować swoich sił. 7. Ile łącznie poświęciłbyś/abyś dziennie czasu na pełnienie obowiązków Helpera (czas na obydwa serwery)? Myślę, że w ciągu tygodnia od 2,5-3 h, a w weekendy 3/4h 8. Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany na serwerze, forum, TS3 lub Discordzie Crafted.pl (jeśli tak to wyjaśnij okoliczności)? Karana nie byłam nigdy. Dostałam tylko 5 punktów za zły tytuł w skardze. 9. Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć (min. 5 rozbudowanych zdań)? Moglibyście mnie przyjąć, ponieważ spełniam wszystkie wymagania na rangę helper. Nie jestem osobą, która wchodzi w konflikty oraz szanuje inne osoby, co według mnie jest bardzo dobrą cechą helpera. Mam bardzo dużo czasu wolnego, który mogłabym przeznaczyć na serwer. Gdy tylko jestem na serwerze, staram się pomagać innym osobom i zgłaszać je, jeśli łamią regulamin. Według mnie, mam dobrą opinie wśród administracji, jak i u graczy. Ortografia, jak i interpunkcja nie sprawia mi trudności, więc nie będzie z tym problemów. Przez 5 miesięcy gry na serwerze, poznałam dużo komend, jak i informacji z nim związanych. Myślę, że bardzo dobrze sprawowałabym się w roli Helpera serwera Survival Extreme. 10. Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań Mam na imię Julka i mam 14 lat, chodzę do 8 klasy. Moimi zainteresowaniami są: muzyka i informatyka. Gram na kilku instrumentach (ukulele, klarnet, pianino), a w wolnym czasie zajmuje się informatyką (ostatnio robię strony html). Jestem osobą spokojną i kulturalną. Nie lubię przemocy i konfliktów, ponieważ uważam, że niczego one nie wnoszą do życia. Sądzę, że warto pomagać innym, bo zawsze my możemy potrzebować pomocy. Uczęszczam do wolontariatu i wiem jakie jest to cudowne uczucie, gdy widzi się osobę, która jest szczęśliwa, bo otrzymała ważną dla niej pomoc. Mam chomika, a o tych przesłodkich zwierzątkach wiem wszystko. Lubie doradzać innym w sytuacjach, gdy mają np. złe warunki dla zwierzaka. Uważam, że nikt i nic nie zasługuje na cierpienie :3 11. Przeczytałeś/aś regulaminy? Tak 12. Jesteś świadom tego, że będziesz musiał pełnić obowiązki na dwóch serwerach (dwóch wersjach gry)? Jestem tego w pełni świadoma :3
 6. 5 points
  1. Nick: xBellaTheCatx 2. Imię: Maja 3. Wiek: 13 (rocznikowo) 4. Od kiedy grasz na Crafted.pl? Początek 19 roku 5. Masz mikrofon i TS3? Oczywiście 6. Pełniłeś/aś kiedyś podobną funkcję? Tak, na małym sewerze (grało tam do 50 osób) 7. Ile łącznie poświęciłbyś/abyś dziennie czasu na pełnienie obowiązków Helpera (czas na obydwa serwery)? Na obydwa 3-4 godzinki 8. Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany na serwerze, forum, TS3 lub Discordzie Crafted.pl (jeśli tak to wyjaśnij okoliczności)? Byłam za plagiat komend (na podaniu na helperkę Sky, ale z @xStormer mamy dobre relacje ) 9. Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć (min. 5 rozbudowanych zdań)? Na pewno moim wielkim plusem jest bardzo dobra znajomość gramatyki (ortografii itp.) Byłam zresztą Helperką na innym serwerze i gracze mieli o mnie raczej pozytywne zdanie, dlatego chciałabym spróbować również na serwerze Crafted.pl. Nie miałam żadnej spiny z nikim z administracji co jest u mnie plusem. Wchodzę często rano (o 7) na serwer (ostatnio troszkę mniej, bo są e-lekcje) i zwykle nikogo z administracji nie ma. Nie przeklinam i nie obrażam graczy. Niestety nie posiadam wymaganych 13 lat. Ale cóż, warto spróbować 10. Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań): Hej! Jestem Maja, pochodzę z Łodzi. Chodzę do szkoły łyżwiarskiej, dzięki niej potrafię bardzo dobrze jeździć na łyżwach. Moim hobby jest rysowanie, marzę żeby zostać malarką (podczas kwarantanny się mocno poduczyłam). Jestem kolekcjonerką (jak również fanką) komiksów Kaczora Donalda z serii "Gigant poleca", może komuś się to wydawać że to jest dziecinne, lecz jak ktoś tak myśli jest w błędzie. Od niedawna interesuję się kosmetologią oraz robieniem paznokci (wzorków itp.) oglądam sobie na youtubie poradniki co i jak. Uwielbiam również grać w minecrafta, zwłaszcza na Crafted.pl. 11. Przeczytałeś/aś regulaminy? Oczywiście! 12. Jesteś świadom tego, że będziesz musiał pełnić obowiązki na dwóch serwerach (dwóch wersjach gry)? Tak i nie jest to dla mnie żaden problem Dzięki jak przeczytałeś Pozdrowionka! ;3
 7. 5 points
  1.CalanPayne 2.Hugoo 3.2030.06.02 4.Headadmin Hugoo dostał ping od kogoś jak pisał by wbić. Tymczasem na txo ktoś kupił lb dla graczy i je rozdał tepając się komendą /tpa. Rozdawał je w 2 shulkerach pełnych lb. To wywołało zamieszanie na czacie. Jakiś mod już nie pamiętam który pisał że za to nie będzie banów. 5 minut później przychodzi Hugoo, w tym czasie odszedł ten mod. Hugoo zaczął rozdawać bany permanentne tym osobom które to wzięły. Rozdawał je za wykorzystanie bugu. Przychodzi sobie i rozdaje bany. Taka jest sprawiedliwość crafteda. 5.Dowodem jest każdy ban niesłusznie nadany przez nieogarnięta administrację. Jest też kłótnia na dsc, gdzie adma kazała nam pisać prośby o niesłuszne bany. To wywołało zamieszki. Nie tylko ja tak myślę. Każą nam pisać prośby, tak prośbę o unBany poszkodowanym. To jest tak jakbyś kazał kalece który płaci wszystkie podatki, ubezpieczenia itp. Dopłacać i sprawiać ból. Rządam unbana wszystkim poszkodowanym i poprawę admy ponieważ w końcu te kłótnie doprowadza do upadku servera. Proszę jeśli ta skarga zostanie odrzucona o słuszną odpowiedź admy ponieważ to jest okropne.
 8. 4 points
  Przyjmuje, więc dostajesz unbana.
 9. 3 points
 10. 3 points
  1. Twój nick: StuntereQ 2. Nick oskarżonego: SzoteQ 3. Data zdarzenia: Teraz 4. Wyjaśnienie: Dostałem już 5 niesłusznego bana, czekam na więcej skarg bo fajnie się je pisze. Pozdrawiam Pana Jakuba :d Po niesłusznym banie od madzi mówiłem że będę nagrywać i macie ;) 5. Dowody: https://youtu. be/6Z0uSNKRcFc
 11. 3 points
  Kiss: @SytryCartwright @xPingfinnx @MagnoliaX Marry: @SytryCartwright @xPingfinnx @Pani_Cecylia @MagnoliaX zaskoczonko, co nie? Kill: @MagnoliaX @Voxuu Dobrze Ci tak Magnolia h3h3
 12. 3 points
  napisałem na krzyku czy ktoś soj ze pójdę pokazać barze dostałem bana treść bana -współdzielenie konta co xd
 13. 3 points
  W dniu dzisiejszym @olalubinogi dołączyła do administracji Survival Extreme jako Helper. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w ekipie.
 14. 3 points
  Z przyjemnością informujemy, że @LeL_zolwik dołączyła do administracji ToxicOcean jako Helper, a @Thorinek do administracji serwera Freebuild. Gratulujemy i życzymy owocnej współpracy oraz sukcesów w ekipie.
 15. 2 points
 16. 2 points
  Hmmm.. Na Neutral (komendy) Powodzonka ,<3
 17. 2 points
 18. 2 points
  No co? Mowie tylko że Komputerek nie pomaga i nie widzę go w tej roli. Mówię*
 19. 2 points
 20. 2 points
  Kiss: @xPingfinnx kocham cie siostrzyczko Marry: @xPingfinnx Kill: @BNsiii nie no kc i wgl
 21. 2 points
 22. 2 points
  Goldzik94 _shinigami_ 02.06.2020Z Treści pornograficzne? proszę o screena z potwierdzeniem danej czynności, oraz uzasadnienie dodanych punktów ostrzeżeń, tak to pierwsze jakie znalazły się na moim koncie. Uważam iż zostały one dodane z uwagi na brak doświadczenia danego moderatora.. Proszę o przedstawienie mi dowodów za co mnie ukarano, mam do tego prawo i o to wnoszę oraz wnioskuję. Dowody. Chatbox.
 23. 2 points
 24. 2 points
  1. Nick na TS3: Jokerinio45 2. Imię: Michał 3. Wiek: 21 4. Coś o sobie (Min 5 rozbudowanych zdań): Cześć, pewnie większość po tak długim czasie spędzonym na serwerze kojarzy mnie, lecz przedstawię się jeszcze raz. Nazywam się Michał oraz posiadam dwadzieścia jeden lat. Pochodzę z województwa podlaskiego, z małego miasta niedaleko Białegostoku, praktycznie można powiedzieć że z wsi. Głównymi moimi zainteresowaniami jest architektura, którą lubię podziwiać i także zwiedzać. Kultura innych krajów również należy do mych zainteresowań, lecz najbardziej w tym interesują mnie obyczaje naszych sąsiadów, a także potrawy których jestem wielkim fanem. W wolnych chwilach lubię sobie pobawić się w kucharza, może nie jakiegoś wybitnego, lecz człowiek uczy się całe życie, eksperymentując w kuchni uczymy się zawsze czegoś nowego. Do innych moich zajęć w czasie wolnym należy budowanie w Minecraft, którą bardziej biorę jako zajęcie for fun, dla relaksu lubię sobie pograć w ligę legend która nie zawsze jest relaksująca, osoby które grały dłużej niż parę dni będą wiedziały, lecz dla tych co nie miały styczności z tą grą, nie zawsze jest to relaksujące gdyż często zdarzają się takie osoby które dobrą zabawę chcą popsuć. Także lubię sobie pograć na tym serwerze, oglądając przy tym jakiś dobry film, bądź anime która w wielu społecznościach jest bardzo hejtowana i krytykowna, lecz moim zdaniem warto dać każdemu szansę. W przyszłości chciałbym otworzyć własną działalność gospodarczą która miała by związek z gastronomią, a także kiedyś wybrać się do innych krajów zwiedzając ich zabytki. W moim planach jest także otwarcie schroniska dla zwierzaków, które zostały porzucone przez nieodpowiednich właścicieli bądź dla tych stworzeń przyjaciół, zwierzaki nie są zabawkami które gdy się znudzą można po prostu wyrzucić do kosza. 5. Staż na TS3: Ogólnie z TeamSpeaka korzystam od około 2015 lecz na tym serwerze jestem od 2017 6. Czy posiadasz sprawny mikrofon?: Owszem 7. Czy akceptujesz regulamin? Tak i nic nikomu nie stawiam 8. Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany na serwerze, forum, TS3 lub Discordzie Crafted.pl (jeśli tak to wyjaśnij okoliczności)? Niestety, ale byłem karany, lecz zmieniłem się na lepsze.
 25. 2 points
  W dniu dzisiejszym z posady Pomocnika TS3 zrezygnował @Piotrek_wodowy. Dziękujemy za poświęcony czas na rzecz sieci.
 26. 2 points
  Z przyjemnością informujemy, że @Exderowski otrzymał rangę Helper na trybie SkyBlock. Gratulujemy oraz życzymy owocnej współpracy i sukcesów w ekipie.
 27. 2 points
  Z przyjemnością informujemy, że @Monta92 dołączyła do administracji SkyBlock jako Helper. Gratulujemy i życzymy owocnej współpracy oraz sukcesów w ekipie.
 28. 2 points
 29. 1 point
  1. Nick: _Lusia 2. Imię: Łucja 3. Wiek: 13 (Ale niestety rocznikowo) 4. Od kiedy grasz na Crafted.pl? Już ponad 7 miesięcy, ale grałam na innym Nicku 5. Masz mikrofon i TS3? Jasne man jeszcze discorda. 6. Pełniłeś/aś kiedyś podobną funkcję? Niestety nie 7. Ile łącznie poświęciłbyś/abyś dziennie czasu na pełnienie obowiązków Helpera (czas na obydwa serwery)? Około 3h do 6h 8. Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany na serwerze, forum, TS3 lub Discordzie Crafted.pl (jeśli tak to wyjaśnij okoliczności)? Byłam karana za flood innym nicku. 9. Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć (min. 5 rozbudowanych zdań)? Jestem miłą opanowaną osobą dużo czasu sprzedam na sve. Znam dobrze ortografię i dobrze się uczę. Od kad gram na tym serwerze zawsze chciałam być Helperką jakiegos trybu a na ten poświęcam najwięcej czasu. Jestem też często pomocna na tym trybie. I uważam że powinniście mnie przyjąć bo dużo pomagam na extreme i gram często i na 1.14 j na 1.15. Nigdy też nie byłam w administracji na żadnym serwie A z wszystkich serwerów minecraft w które grałam to ten mi się najbardziej spodobał więc pisze to podanie żeby spróbować dostać rangę Helper. Też ostatnio zrobiłam się bardzo zazdrosna dlatego że moi starzy przyjaciele dostali tą range np. @Monta92 i od tego czasu też bym chciała być Helperką. 10. Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań): Jak już mówiłam jestem Łucja chodzę do 6 klasy podstawowej mam 12 lat ale w Wrześniu będe miała 13 dobrze się ucze i lubię pomagać. Kocham jeść pizzę i lody. Moim hobby jest taniec i hip-hop lubię też rysować. Tworze też własne piosenki i interesuje się Note blokami w minecraft. 11. Przeczytałeś/aś regulaminy? Już kilka razy 12. Jesteś świadom tego, że będziesz musiał pełnić obowiązki na dwóch serwerach (dwóch wersjach gry) Wiem będę spędzała połowę czasu na 1.14.4. I połowę na 1.15.2 dziękuję za uwagę ❤
 30. 1 point
  Na Tak z małym minusem Powodzonka
 31. 1 point
  Ejj.. XD A co do samego podania na Tak
 32. 1 point
  Nick: Jestem_DE_Best Imię: Patryk Wiek: 13 lat Od kiedy grasz na Crafted.pl? Od jakiegoś czasu to codziennie ale jeszcze w 2017 roku grałem przez jakiś czas 5. Masz mikrofon i TS3? Tak, mam mikrofon, ts3 oraz discord 6. Pełniłeś/aś kiedyś podobną funkcję? Nie 7. Ile poświęciłbyś/abyś dziennie czasu na pełnienie obowiązków Helpera? 3 - 5 godziny poświęciłbym na pełnienie obowiązków Helpera 8. Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany na serwerze, forum, TS3 lub Discordzie Crafted.pl (jeśli tak to wyjaśnij okoliczności)? Tak, na serwerze pare razy za flood. Bardzo żałuję i przepraszam 9. Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć (min. 5 rozbudowanych zdań)? Wiele razy spotykam się z sytuacją, gdzie nie ma administracji, a gracze wykorzystują tą sytuację i np. floodują, używają wulgaryzmów itp. Zawsze, gdy zauważę, że takie coś nastąpiło staram się zwrócić uwagę. Oczywiście nie zawsze mi się to udaje. Czasami ludzie reklamują serwery, i mnie to osobiście denerwuje, ponieważ jak chce grać na innym serwerze, to niech gra na innym, a nie reklamuje na craftedzie. Piszę szybko na klawiaturze, przez co mogę prędko odpowiedzieć na wiadomości innych graczy. 10. Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań): Mam na imię Patryk, mam 13 lat. Mieszkam w Trzebieniu - mała wieś koło Bolesławca i uczęszczam do szkoły podstawowej do siódmej klasy. Interesuję się informatyką. W przyszłości chciałbym zostać informatykiem. Gram w minecraft od 2017 roku. Bardzo chciałbym zostać Helperem na serwerze. Nie lubię kłótni, mam dobry kontakt z administratorami, jak i również z graczami. 11. Przeczytałeś/aś regulaminy? Owszem, przeczytałem regulamin pare razy 12. Opisz komendy swoimi słowami (można opisać wszystkie komendy serwera FreeBuild, ale te poniżej są wymagane): Komendy gracza /tpa nick - Jeżeli gracz wpisze /tpaccept to po 5 sekundach teleportuje nas do gracza /ignore nick - Jeżeli gracz napisze wiadomość prywatną to my jej nie widzimy /msg nick - Wysyłam wiadomość prywatną do innego gracza. /itemdb - Jezeli trzymamy przedmiot w łapce to pokazuje nam ID przedmiotu trzymanego w łapce /sethome - Ustawia dom w danym miejscu, w którym wpiszemy tą komendę. /home - Teleportuje nas do miejsca, w którym ustawiliśmy dom /odbierz - Jeżeli kupimy coś na crafted.pl/sklep wpisując, odbierzemy zakupiony przedmiot range itp. /surowce - Teleportuje nas do mapy surowcowej Komendy Administratorów /ban nick czas powód - Banuje gracza na określony czas /unban nick - Odbanowuje gracza /mute nick czas powod - Wycisza gracza na określony czas /pardon nick - Odbanowuje gracza Komendy działek dla gracza bez rangi /działki - Teleport na wiadomości jak utworzyć działkę itp. /d biom - Zmienia biom, na jaki gracz chce np. na dżunglowy lub pustynny. /d auto - Kupno losowej dzialki i teleport na naszą nową dzialkę. (koszt 500$) /d zajmij - Kupno działki, na której stoimy, gdy jest wolna. /d dodaj (nick gracza) - Dodaje gracza do działki, przez co on moze budować, niszczyć, gdy właściciel dzialki jest online /d zaufaj- Dodaje gracza do naszej działki i gracz ten może budować cały czas /d usundzialke- Usuwa działkę i dostajemy pieniądze które za nią zapłaciliśmy /d wyczyscdzialke - Czyści naszą działkę , przywraca do pierwotnego stanu, nie oddaje pieniędzy za kupno działki /p h lub /d tp - Teleleportacja na naszą działkę /p h nick lub /d tp nick - Teleportuje nas na działkę danego gracza /d info - Daje informacje o działce takie jak np. limit mobów, dodani gracze, zablokowani gracze. /d muzyka - Podaje nam liste muzyki, którą możemy ustawić sobie na działce /d kick - Wyrzuca gracza z naszej działki /d ban - Banuje gracza na naszej działce i nie może na nią wejść /d ban * - Banuje wszystkich graczy i nie mogą oni wejść na naszą działkę /d anuluj * - Gracze zbanowani nie mają już bana, i już mogą wchodzić na działkę /działka ustawdom - Jezeli wpiszemy tą komendę na naszej dzialce to ustawia nam teleport po wpisaniu /p h /d chat - Włącza nam czat działki, który widać tylko na działce /d ocen 1-10 - Ocenia działkę gracza Komendy pojazdów /lotnisko - Teleportuje nas do miejsca gdzie znajdziemy helikoptery i samoloty (pojazdy mozna kupic tylko gdy ma sie vipa albo svipa) /salon - Teleportuje nas do miejsca gdzie są samochody i kazdy gracz jezeli ma dana sume na koncie moze kupic samochod (pojazdów vip i svip gracz nie moze kupic) /motory - Teleportuje nas do miejsca gdzie możemy kupić motor /czołgi - Teleportuje do miejsca z czołgami (Kupić je mozna tylko w sklepie serwerowym crafted.pl/sklep) /miotły - Teleportuje nas do miejsca z miotłami (Kupić je mozna tylko w sklepie serwerowym crafted.pl/sklep) Komendy Sms /vip - Pokazuje nam komendy do których ma dostęp vip /svip - Pokazuje komendy do których ma dostęp svip Komendy związane z zapłatą i wymianą w grze /konto - Pokazuje nasz stan konta /pay nick kwota - Wysyła daną kwotę do danego gracza /wymiana nick - Pozwoli nam przeprowadzić bezpieczną wymianę z innym graczem /sklep - Teleportuje nas do sklepu którego sobie wybierzemy. /sklepvip - Teleportuje nas do sklepu vip (gracz nie moze tam wejść) /pomoc tabliczki - Pokazuje poradnik jak np. utworzyc sklep lub skup Komendy związane z posiadaniem partnera /partner tp - Teleportuje nas do partnera /partner ulecz - Leczy naszego partnera /partner prezent - Daje rzecz którą trzymamy w dłoni partnerowi /partner poślub nick - Bierzemy ślub z danym graczem (slub mozna wziac tylko w /kosciol) /partner rozwod - Bierzemy rozwód z danym graczem /partner widziany - Pokazuje nam kiedy nasz partner grał ostatnio na serwerze /partner ustawdom - Ustawia dom z partnerem Koszt ślubu to 350$ a koszt rozwodu to 200$ Komendy surowcowe /surowce - Teleportuje nas w losowe miejsce na mapie surowcowej /odbuguj - Pomaga nam wyjść jeżeli zbugujemy się w jakimś bloku /regulamin - Teleportuje nas do miejsca gdzie możemy przeczytać regulamin serwerowy Komendy i opcje VIP Dostęp do luksusowych pojazdów , 2 działek i Strefy/sklepu VIP (VIP na 14 dni nie ma możliwości posiadania 2 działek) /wstecz - Wracamy do punktu w którym zgineliśmy /feed - Uzupełnia pasek głodu /ec - Otwiera nam enderchest przenośny /craft - Otwiera nam crafting przenośny /kit vipklucz - Daje nam 1 klucz do ruletki VIP, który otworzymy w specjalnej strefie dla Vip /kit vip - Daje nam specjalny pakiet, który możemy odebrać co 30 dni Komendy i opcje SVIP Dostęp do 4 działek i Strefy/sklepu VIP (VIP na 14 dni nie ma możliwości posiadania 4 działek. Moze miec tylko 2 działki.) /wstecz - Wracamy do punktu w którym zgineliśmy /feed - Uzupełnia pasek głodu /ec - Otwiera nam enderchest przenośny /craft - Otwiera nam crafting przenośny /fly - Możemy wszędzie latać /hat - Zakłada nam przedmiot który trzymamy w dłoni na głowe /ulecz - Leczy nas /tpahere - Prośba do gracza aby teleportował sie do nas. Jezeli on wpisze /tpaccept teleportuje się do miejsca gdzie stoimy /kit svipklucz - Daje nam 2 klucze do ruletki VIP, którą można otworzyć w strefie vip /kit svip - Daje nam specjalny pakiet, który możemy odebrać co 30 dni /przepal - Przepala wszystkie przedmioty w ekwipunku /dzien - Ustawia nam dzien na serwerze /noc - Ustawia nam noc na serwerze /swiezaki - Własny stworek który chodzi za nami (dostep do swierzaka ma SVIP na 50 dni+) Jeżeli komend jest za mało, to mogę się nauczyć ich więcej
 33. 1 point
  Tak! Ja do Cb PanPeszek mam zaufanko dzięki temu XD
 34. 1 point
 35. 1 point
  Fajnie jak by nagrywali tu też bardziej szanowani Youtuberzy.
 36. 1 point
  Budowle ładne. Brak zastosowania wzoru, a to jest ważne jestem Neutral z - zbuduj więcej budowli. Powodzenia
 37. 1 point
  Jestem na neutral ponieważ nie jest zastosowany wzór. Skriny np. Budowli robi się na F1 wtedy wygląda to ładniej... Same budowle są nawet ładne.
 38. 1 point
  Kidmod zostaje ale dałbym ci jeszcze pomocnika ts3
 39. 1 point
  Masz już unbana, więc nie wiem w jakim celu ta prośba. Kolejne takie wątki będą traktowane jako spam i dostaniesz za nie stosowne ostrzeżenia.
 40. 1 point
  Siemka XD i gz jeszcze raz
 41. 1 point
 42. 1 point
  Ale on chce Svip,Vipa za te 100k,50k rozumiesz? Ktoś kupuje dla neiego Svipa na 14dni a on daje 100k Bruh
 43. 1 point
 44. 1 point
  Bany czasowe nie podlegają apelacji, skąd miałem wiedzieć, że ta osoba się na to zgadza?
 45. 1 point
  Goldzik94 Pjo_PL Od zawsze do dziś. Brak antychata co niszczy ten serwer, wszyscy mają już tego dość po za cheaterami. Co wy chcecie tym osiągnąć? Jak chcecie by tylko cheaterzy tu grali to dodajcie w regulaminie, że można ich używać... Regulaminie.. miał być jego update i co? Hugo ma nas gdzieś jak widać.. Te obietnice bez pokrycia. Serio ogarnijcie ten serwer bo coraz więcej osób jest zniechęconych do grania tu z tego powodu. Rozumiem macie inne rzeczy do roboty typu budowa Bed Wars itd.. Ale Survival to jedna wielka patologia, administracja nie nadąża mimo, że zwracam uwagę o łamaniu regulaminu muszę pisać skargi bo jest ich za mało jak na ten tryb. Dodatkowo albo antycheat albo osoby do sprawdzania tego bo serio to są jakieś jaja, nie da się wyjść na pvp bo Cię biją z 6 kratek criticalsami stojąc w miejscu. Głównie sławi się tym tzw. CNN czy jak ta zbieranina się zwie. Jako serwer na, którym gra prawie 1000 osób aktywnie w jednym momencie powinniście zadbać o to, by nas takie przykrości nie spotykały. Zrób coś w tym kierunku w końcu! Dowód? Wszyscy gracze SVE 1.14.4 oraz 1.15.2.
 46. 1 point
  Kill: @White_Zetsu @ImmortalNunu Kiss: @wxsnia Merry: @Adikoo_XD za beacony
 47. 1 point
  Trofea i Medale Sponsor 578 123 odpowiedzi Nick: Meggo Zgłoś Napisano 23 Maja (edytowane) 1. Nick: Meggo 2. Imię: Adrian 3. Wiek: 13 4. Od kiedy grasz na Crafted.pl? od lipca 2018 5. Masz mikrofon i TS3? tak 6. Pełniłeś/aś kiedyś podobną funkcję? Nie 7. Ile poświęciłbyś/abyś dziennie czasu na pełnienie obowiązków Helpera? Dziennie jakos 2/3 godziny zalezy czy bede mial czas ale raczej tak 8. Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany na serwerze, forum, TS3 lub Discordzie Crafted.pl (jeśli tak to wyjaśnij to. bylem karany za wyzwanie admina (to byl moj brat) mialem muta za napisanie "JD szmaty" bardzo załuje ale juz nie będe 9. Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć (min. 5 rozbudowanych zdań)? Ponieważ znam wszystkie komendy gracza vipa itd . lubie pomgać graczom . nie wbijam sie w konflikty .zadko co mam muta . karam zabijanie na /sur. spelniam wszystkie wymagania na helpera 10. Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań): Nazywam się Adrian lubie grac w minecraft i jezdzic na rowerach . nie lubie nowych znajomosci mam 13 lat. gram na tym serwerze rok/2 jestem dosych wstydliwy lecz szalony sam w domu. umiem ortografie i lubie pomagac. 11. Przeczytałeś/aś regulaminy? Tak 12. Opisz komendy swoimi słowami (można opisać wszystkie komendy serwera FreeBuild, ale te poniżej są wymagane): - /d zaufaj: Gracz dodany na działkę może robić co chce kiedy właściciela nie ma na serwerze. - /d dodaj: Gracz dodany na działkę nie może np. niszczyć lub stawiać bloków kiedy właściciela nie ma na serwerze - /d polacz: Tą komendą można połączyć np. 4 działki w jedną dużą działkę. - /d ban: Komenda ta blokuje danego gracza na naszą działkę przez co nie może on na nią wchodzić. - /d chat: Tą komendą włączamy chat działki i wysyłane tam wiadomości widza tylko osoby będące na działce. pozostałe komendy działki: - /d dom: Teleportuje na działkę. - /d tp (nick): Teleportuje na działkę gracza. - /d zajmij: Zajmuje działkę na której stoimy. - /d auto: Zajmuje losową działkę. - /d usundzialke: Usuwa działkę i właściciela. - /d wyczyść: Resetuje działkę to stanu początkowego. - /d info: Podaje informacje o działce. - /d ocen (1-10): Ocenia działkę na której stoimy. - /d kick (nick): wyrzuca gracza z naszej działki. - /d wlasciciel (nick): Dajemy właściciela naszej działki innemu graczowi. - /d ustawdom: Ustawia spawna działki w miejscu, w którym stoimy. - /d anuluj (nick): Usuwa uprawnienia do działki lub odbanowywuje gracza. - /d muzyka: Włączamy wybrana muzykę na działce. - /d biom: Ustawia wybrany biom na działce. Komendy podstawowe: - /pomoc: Wyświetlają się podstawowe komendy. - /dzialki: Teleportuje do pomocy z działkami. - /regulamin: Teleportuje do regulaminu. - /fabryka: Teleportuje do fabryki. - /konto: Pokazuje stan konta. - /sklepy: Otwiera menu ze sklepami. - /warpy: Otwiera menu z warpami. - /sur: Losowy teleport. - /msg (nick) (treść): Wysyła do gracza prywatną wiadomość. - /wymiana (nick): Wymiana z innym graczem. - /tpa (nick): Teleportuje do gracza. - /itemdb: Pokazuje id przedmiotu trzymanego w ręce. - /ignore (nick): Ignoruje gracza. - /ignore: Pokazuje listę ignorowanych graczy. - /mail send (nick) (treść): Wysłanie wiadomości do gracza którego aktualnie nie ma na serwerze. - /mail read: Przeczytanie Wiadomości od danego gracza. - /mail clear: Wyczyszczenie skrzynki odbiorczej. - /home: Peleportuje do miejsca gdzie ustawiliśmy /sethome. - /sethome: Ustawiamy /home. - /delhome: Usuwamy /home. Komendy VIP/SVIP: - /vip/svip: Wszystkie informacje dotyczące rangi VIP/SVIP. - /strefavip: Teleportacja do strefy VIP, gdzie mogą być tylko vipy, svipy i administracja. - /kit vip/svip: Wręcza itemy z kitu VIP/SVIP (Można go odebrać co 30 dni). - /kit vipklucz/svipklucz: Wręcza nam klucz VIP/SVIP (Można go odebrać co 24h). - /ec: Przenośny enderchest. - /craft: Przenośny crafting table. - /hat: Zakłada przedmiot, który trzymamy w ręce na głowę. - /ulecz: Leczy gracza o X serc. - /back: Teleportuje w miejsce gdzie ostatnio byliśmy. - /tpahere (nick): Teleportuje gracza do nas. - /dzien: Ustawia dzień. - /noc: Ustawia noc. - /nakarm: Napełnia pasek głodu. - /tartak: Teleportuje do tartaku. - /swiezak: Otwiera menu robienia swieżaka. Komendy kościoła: - /kosciol: Tu, i tylko tu możemy wziąć ślub. - /partner poslub nick: Wysyła oświadczyny dla danego gracza (Koszt: 350$). - /partner rozwod: Tą komendą możemy wziąć rozwód (Koszt: 200$). - /partner prezent: Wręcza przedmiot dla partnera, który trzymamy w łapce. - /partner pvp on/off: Włącza/wyłącza przemoc w związku. - /partner ulecz (1-10): Oddaje od nas daną ilość serc dla partnera. - /partner ustawdom: Ustawia wspólny dom małżeński. - /partner tp: Teleportuje do partnera. - /partner widziany: Pokazuje kiedy ostatnio partner był na serwerze.
 48. 1 point
  Dzien dobry c : Ten poradnik jak zapewnie widzicie tytul mowil o tym jak napisac prywatna wiadomosc na forum. A zatem zacznijmy. W prawym gornym rogu mamy dwie ikony; powiadomienia i wiadomosci. Klikamy w Koperte, czyli w wiadomosci. Wtedy pokaze nam sie pasek z wiadomosciami (wyslanymi i otrzymanymi) Tu zapewne sie domyslacie - piszemy nowa wiadomosc. Do: - Wpisujemy fragment, lub caly nick i wybirramy z listy ktora wyswietla sie nizej. Temat - Nazwa wiadomosci, ktora bedzie widoczna tez dla odbiorcy. Tresc Wiadomosci - Tresc, co chcemy przekazac w tej wiadomosci do odbiorcy. Tu przyklad: Kiedy nasza wiadomosc jest gotowa mozemy ja wyslac. Teraz tylko czekac na odpowiedz od odbiorcy wiadomosci! Poradnik jest skierowany do osob, ktore np. Zapomnialy hasla do konta na serwerze, czy poprostu inna sprawa do wyzszej administracji. Mam nadzieje, ze zmniejszy to ilosc spraw do wyzszej administracji na ich profilach. Milego korzystania ze skrzynki c :
 49. 1 point
  1. Twój nick: adrqwe1234 2. Nick oskarżonego: Rycaty 3. Data zdarzenia: 30-09-2018 4. Wyjaśnienie: Rycaty używał /v na pvp żeby zabijać graczy. On już podobnie nie pierwszy raz to robił, z czego co wiem bo inni gracze mi pisali. Dziś udało mi się go przyłapać i są dowody na nagraniu poniżej. Ten gracz jeszcze się tego wypierał że miał włączone /v ale gdy patrzymy się na nagraniu nie ma go na tabie a pisze na czacie. Po okołu 2 minutach po zabiciu mnie, dopiero wyłączył sobie vanisha, gdyż napisałem na czacie że nie ma go ani na tabie ani na /msg jak próbowałem pisać. SytryCartwright [KM] kłamała że nie ma włączonego vanisha i jest na tabie (sytry wiedząc że jest na /v osłaniała go). Ps. w opisie filmu macie dokładne rozpiskę i odnośniki do najważniejszych scen z tego filmu. 5. Dowody: Dowody
 50. 1 point
  Dział "Propozycje" §1.1 Dział "Propozycje" służy do zgłaszania propozycji. §1.2 W całym dziale obowiązuje Regulamin Forum. §1.3 Do napisania wątku należy użyć wzoru. §1.4 Tytuł wątku musi wyglądać następująco: [Propozycja] nazwa_propozycji §1.5 W jednym wątku można napisać tylko jedną propozycję. §1.6 Przed założeniem wątku należy się upewnić, że nie ma takiej propozycji. Wzór 1. Twój nick: 2. Nazwa propozycji: 3. Opis: 4. Dlaczego akurat to:
This leaderboard is set to Warsaw/GMT+02:00
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy