Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 06/29/20 in all areas

 1. 40 points
  Z przyjemnością informujemy, że w dniu dzisiejszym @Ansyn awansował na rangę Junior Admin SKY oraz TXO. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w ekipie.
 2. 37 points
  W dniu dzisiejszym @Kasistar awansował na rangę Administrator. Swoją rolę będzie pełnił na serwerze SkyBlock oraz FreeBuild. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w ekipie.
 3. 31 points
  W dniu dzisiejszym @MrKokos oraz @Shinigami otrzymali awans na rangę Moderatora Forum. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w ekipie.
 4. 31 points
  Z przykrością informujemy, że @Hatmes opuścił administrację serwera Survival Extreme. Dziękujemy za współpracę oraz czas poświęcony na rzecz trybu.
 5. 28 points
  Z przykrością informujemy, że w dniu dzisiejszym @_Musia_ opuściła administrację serwera SkyBlock. Dziękujemy za współpracę oraz czas poświęcony na rzecz trybu.
 6. 24 points
  Z przyjemnością informujemy, że @Hokoko321 otrzymał awans na stanowisko Moderator SKY oraz TXO, a @MrKokos otrzymał awans na stanowisko Moderator SKY oraz CR. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w ekipie.
 7. 23 points
  Goldzik94 dealerke 01.07.2020 Skarga podobna była w przypadku Doknesa gdy szukali chłopaków, teraz przerzucili się na dziewczynki jak sam Hugo pisał w przyjętej skardze na Doknesa sytuacja nie powinna mieć miejsca. Jak widać sprawa się znów powtarza i przypominam, że na serwerze grają dzieci a pisząc takie coś nakłaniają by tworzyli sobie konta na niebezpiecznych portalach randkowych typu Tinder. Jak już pisałem w poprzedniej skardze puknijcie się w główkę bo to jakieś jaja. Odpiszecie, że nikt nikogo nie nakłania lecz zważcie uwagę na to, że dzieciaki widząc taką wiadomość, któryś raz chcąc pojawić się na odcinku będą tam te konta zakładać. Znajdźcie sobie bezpieczniejszy dla dzieci content. Dodatkowo na odcinku zaś rozdają trójzęby. Pjo jak napisałeś w jednej z moich skarg nie dają niczego wartościowego co najwyżej VIP.. 5 minuta tego filmu..
 8. 16 points
  Z przykrością informujemy, że @KacpiXL opuścił administrację serwera FreeBuild. Dziękujemy za współpracę oraz czas poświęcony na rzecz trybu.
 9. 13 points
  Wchodze tu tylko raz na jakis czas, ale to co teraz zobaczylam po prostu p o t ę ż n i e mnie smieszy, najpierw degrad dla woszczka a teraz dla Fruzi, mimo tego, ze oboje NIC nie zrobili XD Kiedys ten serwer byl normalny, administracja byla lepsza, nie uwazali sie za najlepszych i kazdy byl rowny. Teraz sa jakies glupie zasady, administracja sie strasznie wywyższa ;pp Uwazam ze wyzsze rangi nie powinny sie interesowac co robimy prywatnie, no dajmy tutaj przyklad tego dsc. Kazdy ma prawo byc na takim serwerze jaki uwaza za dobry niezaleznie od tego jaka range tutaj ma dziekuje dobranoc
 10. 12 points
  03.07.2020 Wprowadziliśmy nowe notatki moderacyjne na forum Crafted.pl (działają na takiej samej zasadzie, jak ręczne notatki przed zmianą).
 11. 12 points
  Domagam się umieszczenia na stronie głównej serwera, że nie opłaca się korzystać z item shopu, ponieważ i tak dostaną z czasem to za darmo. Wydałem na Twoim serwerze trochę drobniaków i w sumie nie boli mnie to tak jak to jak wy do tego podchodzicie. Dlatego zaprzestałem jakichkolwiek zakupów u was, ponieważ wydawać około 200 złotych na mysterboxy by trafić 1 trójząb a po chwili wejdzie Flip i Flap i za zbudowanie domku z dirta rozda to za darmo tak jak koxy i inne rzadkie przedmioty. Dowód masz w skardze, którą oplułeś na dealerke tak widziałem, że sprawdzałeś tak jak większość administracji i nie tylko ja widziałem nawet specjalnie screeny zrobiłem. Tyle dla was znaczymy, macie nas w głębokim poważaniu a tak nie powinniście traktować osób co was sponsorują. Co tym chcecie pokazać? Władzę? Takim zachowaniem doprowadzicie do tego, że Crafted upadnie i nie wstanie. Bo jaka Administracja taki serwer, a tu na administrację jest wiele zarzutów i dowodów. Zastanów się nad tym reklama to nie wszystko, robią z Twoim serwerem co chcą i Ci go zniszczą. Z poważaniem. Goldzik94
 12. 10 points
 13. 10 points
  Exstrem Większość administracji crafteda (nie będę wymieniał punktowo, dużo bylo sytuacji więc szkoda pisać, nie każdy tu jest ale ten) Ciągle Każdy każdego kryje , administracja robi co chce a pjo ma to gdzieś. Dziwne warny, km przeklinający na chacie DSC, za co dostał upomnienie, wystarczy, że ktoś w swojej obronie napisze długi post, i już skarga odrzucona. Nie chcę aby to rozpatrywał jakiś ankarster, bo sprawa tyczy się calej adm, ale to już wgl jest śmieszne. Podsylam jedna z wielu sytuacji, więcej wam nie dam bo nie chce się bawić w piaskownicy jaka jest archiwum. @Pjoty to rozpatrz poproszę. I już nawet nie chodzi mi o dealera i doknesa To poprostu masakra
 14. 9 points
  1. Twój nick: Nicebear05 2. Nick oskarżonego: @Goldzik94 3. Data zdarzenia: 01.07.2020 - do teraz, trudno określić, cały czas 4. Wyjaśnienie: Nabijanie reputacji pod bezsensownymi tematami, umieszczanie bezsensownej zawartości, pomimo wyjaśnień w innej, obraza gracza w wątku, wprowadzanie użytkowników w błąd jak i rozpowszechnianie fałszywych informacji. 5. Dowody: ss'y poniżej wraz z linkami do zawartości, każdy ss podpisany. Nabijanie reputacji: Obraza gracza: ss + link https://crafted.pl/topic/36870-przyjęte-skarga-goldzik94/?tab=comments#comment-259370 Wprowadzanie w błąd użytkownika: Umieszczanie bezsensownej zawartości pomimo wytłumaczenia: Wstawiam linki i ss https://crafted.pl/topic/37053-odrzucone-skarga-kayowy/ https://crafted.pl/topic/36822-skarga-dealerke/?tab=comments#comment-260108 https://crafted.pl/topic/36420-odrzucone-skarga-doknes/ https://crafted.pl/topic/35629-odrzucone-skarga-pjo_pl/ https://crafted.pl/topic/34365-odrzucone-skarga-pjo_pl/
 15. 9 points
  1. Twój nick:thePresJa 2. Nazwa propozycji: Mała zmiana kar za zamianie regulaminu 3. Opis: Zmienienie kary dla osób, które używają wspomagaczy np. Killaura, Xray, Critical z 14 dni na ban permanentny lub ban na 25 dni + za pierwszym razem Zmniejszenie kary banow dla osób co podszywają się pod youtuberów z perma na np 14 dni za pierwszym razem. 4 Dlaczego aktuat to? Osoby, które używają np wspomagaczy typu killaura, xray mogą zyskać bardzo dużo zabijając gracza ( all tryby) lub używając xray do znalezienia czyjeś bazy w której osoby mogą trzymać itemy zakupione w sklepie. Mi się nie zdarzyła taka sytuacja ale pamiętam jak pewien gracz miał elytre i shulkerboxa i wyleciał na niego gracz używający killaury i dzięki teamu zdobył za free itemy. Oczywiście dostał bana, ale zabił pewnie więcej osób dzięki czemu zdobył dobre itemy. Tak samo jest w przypadku xray. Sa osoby, które używają go do wykopania diamentów i takie osoby które używają go by znaleźć czyjąś bazę, a taką osobę ciężko wykryć bo nie pokazuje się administracji kto się gdzie wykopał i mogą się zdarzyć osoby które dalej to robią nawet od początku edycji na survivalu. Dlatego proszę o zwiększenie banow dla osób, które używają wspomagaczy bo używając tego bardzo szkodzą serwerowi i dłuższy ban dałby im więcej do myślenia. Dla przykładu : gram sobie na killaurze zabijam 10 osób, zdobywam dzięki temu 5 elytr i 5 shulkerow i już mam z tego + 50zl dostaje bana na 14 dni kończy mi się i mogę dalej grać bez cheatow bo mam dobre itemy. Co do reklamy podszywania się pod youtuber'a. Ostatnio pewna osoba napisała " jestem blow i mam dużo subów". Według mnie za takie coś nie powinny lecieć bany permanentne tylko ban np na 15 dni. Czemu? Serwerowi to jakoś bardzo nie szkodzi, większość osób i tak to raczej pisze dla "beki", a każda inteligentna osoba raczej ogarnie że ktoś to dla żartów napisał więc według mnie ban za takie coś jest zbyt duży. Edit: Można też wprowadzić, że za 20-30 mute dostawało by się bana na dzień a za 50 na 7 dni. Czemu? Niektóre osobniki dostają kilka, a nawet jedna osoba kilkanaście mute dziennie na 5min i się niczego z tego nke robią wiec ban byłby dla nich nauczką. To wszystko co chciałem napisać. Mam nadzieję ze jakoś zmniejszycie te kary za podszywanie się i zwiększycie za cheaty bo patrząc na to teraz to kary powinny być zamienione na odwrót.
 16. 9 points
  Exstrem Hugo Dziś @Pjotwoj kochany HeadAdmin daje pozwolenia na ukrywanie zgodnych z regulaminem, niewygodnych dla crafteda wątków, mianowicie skarg i dyskusji. Tak btw z powodu że skarga jest na Hugo to tylko pjo może rozpatrzyć, jak kogoś to interesuje. Spytaj się go, na telefonie nie dam ci screenów gdzie mówi że to ukryli, ale pewnie ukryte wątki widzisz więc .
 17. 8 points
  1. Twój nick: Stunterr_ 2. Nick oskarżonego: Madzi30 3. Data zdarzenia: przed chwila 4. Wyjaśnienie: Reklamuje strony internetowe, które istnieją. Przez nią mam teraz 23 konie trojańskie na komputerze bo klikłem w link!!! §3.14 Reklamowanie stron www, serwerów głosowych, serwerów minecraft oraz kanałów YT jest zabronione. 5. Dowody:
 18. 7 points
  Zamykam skargę do rozpatrzenia.
 19. 7 points
  Pozwolę sobie wypowiedzieć się pod tą skargą, gdyż mimo że nie jestem oskarżona to wątek również dotyczy mnie. Dlaczego oskarżyłeś Goldzika o wprowadzanie innych użytkowników w błąd, skoro nic podobnego nie miał miejsca? Napisał On tylko powód odebrania mi rangi, a cała treść wiadomości jest zgodna z prawdą. Umieszczanie bezsensownej zawartości? To jest po prostu śmieszne xd. Goldzik jest chyba jednym z nielicznych, którzy walczą o jakąkolwiek sprawiedliwość na tym serwerze. Ale patrząc na postępowanie administracji oraz osób takich jak Ty Panie Nicebear, to chyba nie jest osiągalne. Hmm, a co do tego dlaczego udostępniła prywatną konwersację... Mam do tego prawo. Tak samo jak Goldzik, którego oskarżyłeś, ma prawo do głoszenia prawdy na temat serwera i administracji. Pozdrawiam
 20. 7 points
  Exstrem Calif Dziś, ewentualnie wtedy gdy odrzucił skargę. Calif, z powodu że administracja kryje się nawzajem, odrzucił skargę na MagnolieX , gdy jawnie przeklęła na DSC. Dał jej upomnienie. Dziś przez przypadek napisałem to samo, i dostałem kicka! Nikt mnie nie upomniał, nie dał drugiej szansy. Gdy przeklnie gracz : https://imgur.com/a/KzR72nj Gdy przeklnie KM, który powinien być przykładem dla innych: I przepraszam co? Zdarzenie miało miejsce 8 czerwca? Czyli oni wiedzieli o tym od początku, i argument że jest przedawnione tu nie gra roli. Ktoś jeszcze ma wątpliwości że się nawzajem nie kryją?
 21. 6 points
  Trochę się rozpisze Wiek ok, kar oj dużo trochę. Staż gry długi, mikro i Ts3 masz więc git. Zdania takie se, komendy git. Na serwerze udajesz nie powiem kogo, zawracasz głowę administracji pytaniami o komendach, na które doskonale wiesz jak działają. Kopiesz nocami na afku, nie pomagasz. Zachowanie - na craftedzie niby taki grzexzny a naprawde? Jesteś wulgarny, często wyzywasz. Przykladowy ss, udowadniający jaki naprawdę jesteś :3 na dodatek, posiadasz mk (ZiomiX__) tylko po to, aby zarobić hajs na fb xddd Miałeś również Mk do repek (NobiX__) które zostało zbanowane
 22. 6 points
  Exstrem Dealer i Doknes No dobra, rozumiem mogą se łamać regulamin, łamać , łamać. Skargi będą nietknięte . Gorzej jakby ktoś bez rangi robił to co oni. Ale rozumiemy. Nie dostaną upomnienia, nie dostaną NIC. Ciągle używają world edita (dają kordy baz jak i nagminnie laguną serwer) . Zmieniają pory dnia według ich kaprysu. Alee oczywiście nie można im powiedzieć. W pewnym odcinku podpalili DZUNGLĘ . Pomyślny co wtedy się działo na serwerze. Jakie musiały być lagi. Niech może pjo im powie że nikomu się nie podobają ich trole. Niech może grają w survival jak NORMALNI ludzie. Odcinki będą i lagow nie będzie. I wszyscy szczęśliwi. I może przestaną być stałymi bywalcami skarg. Chce aby tyczyło się to obu survivali. 4. Bo są denerwujący .
 23. 6 points
  Mozna miec laby moda ale gdy sie nie ma wlaczonych cheatow (widzenie serduszek) Czyli mozna miec wursta ale z wylaczonymi cheatami I chce sie spytac czy to tak dziala I wogule to kocham prezydenta dude i morawieckiego
 24. 6 points
 25. 6 points
  Zabrali bo dołączyła do grupy na, której ja jestem by wiedzieć co się dzieje i razem ze mną popisać. @Hugo ośmieszyłeś się tym i pokazałeś, że jednak JC cię ruszyło, odpowiedz w końcu na nasze żądania, tyle mam do powiedzenia. ps. Kiedy to jutro nastąpi w aktualizacji regulaminu? Chyba Ci się ten dzień dłuży już o jakieś 2 miesiące Słabi jesteście składacie obietnice i macie nas głęboko w poważaniu. Chyba jednak tłumaczy was tylko brak umiejętności i rozumowania by określić jaki pkt. regulaminu jest przypięty do danego trybu. Sami się gubicie.. śmieszne xD Kocham Cię Zuzia i przepraszam, że przeze mnie straciłaś zasłużonego
 26. 6 points
  Na nie! Są właścicielami i mogą robić co chcą! A pjo nic z tym nie robi czyli mu to odpowiada!
 27. 5 points
 28. 5 points
  1. Twój nick: White_Zetsu 2. Nick oskarżonego (wraz z Discord Tagiem): Dervi#3365 3. Data zdarzenia: 03.07.2020 4. Wyjaśnienie: Użytkownik posiada reklamę serwera dsc w statusie 5. Dowody:
 29. 5 points
  Hejka kochani. Niestety po ponad roku grania na tym serwerze odchodzę. Na Minecrafta nie wchodzę, tak samo TS3. Na forum czasami patrzę i na discordzie będę pisał, jeżeli dostanę unBana :v. Chciałbym wszystkim podziękować za ten ponad rok grania. Wymienię pare osób, ale jak kogoś nawet nie będzie na tej liście to i tak dziękuję . Z niektórymi się nie żegnam, ponieważ zostaję z nimi gdzie indziej. @wxsnia - Za te nasze początki grania @SytryCartwright - Za gierki na Hypixelu i mile spędzony czas na ts3 @xPingfinnx CR Mile spędzony czas na ts3 @Zozola510 Za mile spędzony czas w administracji sky c:: @BNsiii Za czas spędzony na ts3 @Viictoriaa i @drywater za mile spędzony czas na discordzie @Derpa. Za mile spędzony czas na discordzie @Sztiwi i @Ansyn Za mile spędzony czas w admie sky @Salix_Hever Za pomoc na sky @MagnoliaX Za mile spędzony czas na hypixelku i ts3 @wiktoria_sroka Za mile spędzony czas na discordzie @AdikGaming Za mile spędzony czas w admie sve @KayOwy, @cri i @maxidragon Za znajomość i mile spędzony czas w administracji sve @Exderowski Za mile spędzony czas na ts3 @Piotrek_wodowy Za mile spędzony czas na ts3 @Czekmat Za mile spędzony czas na sve @Kazach_ Za mile spędzony czas na discordzie @dircioch Za mile spędzony czas na sve i discordzie @Dekmio_xD Za mile spędzony czas na ts3 @JullieEilish Za mile spędzony czas na dsc Dziękuję również wszystkim osobą, z którymi pisałem na dsc, rozmawiałem na ts3 lub grałem na samym serwerze. Trzymajcie się, będe pisać i chce pisać na discordzie jak dostane unbana lecz ogólnie to już koniec. Trzymajcie się, spełniajcie marzenia, powodzenia i papa
 30. 4 points
  1. Twój nick: thePresJa 2. Nick oskarżonego: antycheat serwera crafted.pl 3. Data zdarzenia: 9:35 4. Wyjaśnienie: antycheat wyrzucił mnie z gry w czasie walki za " regen" którego nie posiadałem przez co straciłem bardzo cenne itemy o które się starałem kilka dni min 2 sety 4/3/1 i 2 miecze 5/3/3/3/2/1 i 50 różdżek tp spawn. 5. Dowody: macie pewnie w logach
 31. 4 points
  1. Nick: dircioch 2. Imię: Konrad 3. Wiek: 14 lat 4. Od kiedy grasz na Crafted.pl? Od początków I edycji SkyBlock’a 5. Masz mikrofon i TS3? Tak, posiadam również discorda 6. Pełniłeś/aś kiedyś podobną funkcję? Pełniłem taką funkcję na tym serwerze na trybie SkyBlock 7. Ile łącznie poświęciłbyś/abyś dziennie czasu na pełnienie obowiązków Helpera (czas na obydwa serwery)? Około trzech czterech godzin dziennie 8. Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany na serwerze, forum, TS3 lub Discordzie Crafted.pl (jeśli tak to wyjaśnij okoliczności)? Niestety byłem karany kilkoma karami na 1 edycji skyblocka (ok. 3 lat temu) 9. Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć (min. 5 rozbudowanych zdań)? Uważam, że nadaję się na to stanowisko ponieważ pełniłem już taką funkcję jako Helper SKY. Posiadam umiejętność pracowania w grupie jak i szybkiego pisania na klawiaturze. Serwer minecraft jak i forum nie są mi obce ponieważ przez te trzy lata zdążyłem się bardzo z nimi zapoznałem. Staram się jak najdokładniej pomagać graczom jeśli czegoś nie wiedzą. Znam się także na cheatach oraz ich rozpoznawaniu. Zdarza się, że na serwerze nie ma nikogo z administracji, a gracze zachowują się karygodnie, i nie ma kto wejść na serwer oraz popatrzeć na zachowanie takiego gracza. 10. Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań): Cześć, mam na imię Konrad, mam 14 lat uczęszczałem dość niedawno do 8 klasy, co prawda nie byłem jakimś wybitnym uczniem, lecz najgorszych wyników też nie miałem. Jednymi z wielu moich zainteresowań są, sporty walki, morsowanie a, także granie w gry komputerowe. Jednym z moich ulubionych przedmiotów w szkole była wiedza o społeczeństwie na której było dużo dyskusji. Posiadam kilka dość ważnych umiejętności, jedną z nich jest praca w grupie. W przyszłości mam zamiar wyprowadzić się do USA w którym będę wykonywał swoje nawyki rutyny oraz pasje. 11. Przeczytałeś/aś regulaminy? Przeczytałem wszystkie regulaminy 12. Jesteś świadom tego, że będziesz musiał pełnić obowiązki na dwóch serwerach (dwóch wersjach gry)? Owszem, jestem świadom pełnienia funkcji helpera na obu wersjach.
 32. 4 points
  1. Twój nick: sią 2. Nick oskarżonego (wraz z Discord Tagiem): AdikGaming#3355 3. Data zdarzenia: Wczoraj 23:20 4. Wyjaśnienie: Wmawianie mi bzdur na temat statusu od Dervi. AdikGaming miał się zająć tym statusem. Dervi go zmienił, jednak miał o wiele więcej czasu niż zwykły użytkownik (5 minut). 5. Dowody: dowód 1 dowód 2 dowód 3
 33. 4 points
  Witajcie! W tym poradniku pokażę wam jak nagrać film, zrobić zdjęcie lub nawet nagrać ostatnie 30 sekund z gry. Idealny poradnik dla początkujących oraz dla osób, które nie wiedzą co to Xbox Game Bar. Za pomocą Xbox Game Bar możemy nagrać film lub zrobić zdjęcie (choć poradnik nie dotyczy tylko tego). Oznaczenie Windows oznacza logo Windows'a widoczne na klawiaturze. Wygląda ono tak: . Pasek Gry Część poradnika dotyczy jak już wiecie Xbox Game Bar, czyli Paska Gry Xbox. Aby go otworzyć należy użyć skrótu Windows + G. Można tam znaleźć między innymi opcje widoczne poniżej, wysokość głosu, wydajność, społeczność Xbox, opcję wyszukiwanie graczy oraz nasze nagrane filmy. Zdjęcie 1. Wciskamy przycisk Print Screen (Czasem na klawiaturze PrtSc lub PrtSc SysRq. Zwykle jest on obok F12.) - Zrzut ekranu się kopiuje do schowka. 2. Skrót Windows + Print Screen - zrzut ekranu kopiuje się do schowka oraz zapisuje w folderze (lokalizacja folderu: Obrazy > Zrzuty Ekranu). 3. Windows + Alt + Print Screen - zrzut ekranu zapisuje się w folderze paska gry (lokalizacja folderu: Wideo > Przechwycone). 4. (Tylko w Minecraft) Wciskamy F2¹ - zrzut ekranu zapisuje się w folderze (lokalizacja folderu: (nazwa urządzenia) > AppData > Roaming > .minecraft > screenshots) ¹Przycisk do zrzutu to zmienić w ustawieniach Minecraft'a (Opcje > Sterowanie > Zrób zrzut ekranu) Nagranie 1. Windows + Alt + R - zaczynasz nagrywać wideo. Po 30 minutach nagrywania film się automatycznie kończy. Tym skrótem można także skończyć nagrywanie. Nagranie się zapisuje w folderze² 2. Windows + Alt + G - nagrywasz ostatnie 30 sekund z gry. Nagranie się zapisuje w folderze² ²Lokalizacja folderu: Wideo > Przechwycone Opcje nagrania działają tylko, jeżeli funkcje gier są dostępne. W grach np. Minecraft funkcje gier powinny włączyć się automatycznie. Jeżeli chcemy włączyć funkcje gier należy użyć skrótu Windows + Alt + G a następnie zaznaczyć tą opcję: . Nie da się włączyć tej opcji na pulpicie oraz w eksploratorze plików. I już wiecie jak mieć dowody do skargi. Mam nadzieję, że wam pomogłem, lub czegoś nauczyłem! Jeżeli tak możecie zostawić lub .
 34. 4 points
  Ostatnio zaczęłam robić trochę więcej obrazków, a każdy z moich znajomych ma już mnie dość. Dlatego będę wstawiała co ładniejsze tutaj. =] -- Z wczoraj =] nazwa: Marchewka opis: Wydaje mi się, że ma fajny kształt. Mi się podoba =] nazwa: Kot opis: To taki kotek z galaretki, na chmurce. nazwa: Smocz opis: Bez tego fajnego cienia Smocz byłby brzydki =[ nazwa: Slimaczyca opis: Tu tak samo, choć może lepiej =] nazwa: para slimakowa opis: To są ślimako-żyrafy. Mają włoski, fajne ma ten pomarańczowy ślimak. =] nazwa: Miodokotek =] opis: Najpiękniejszy nie jest, bo miodokotki nie są piękne. Miodokotki symbolizują dwie piękne rzeczy, które razem dadzą coś brzydkiego. nazwa: króliczan opis: Narysowany w 3 minuty, liczyłam. Jak na 3 minuty chyba nie tak źle =] nazwa: brak nazwy opis: Nie wiem, co mi się tak spodobało w tym obrazku, że go nie usunęłam. Ale bardzo zły też nie jest =] nazwa: ślimak opis: Jedyna praca z podpisem, rysowana jako pierwsza z tego wszystkigo. nazwa: niebieskoot opis: Obrazek z dzisiaj, fajnie się świeci =] nazwa: pczulko robal (pisownia oryginalna) opis: Uprzedzając pytania - pczulko robal nie jest bez ubrań, to pczulka, więc jest pokryta grubą warstwą miodowych ubrań, dlatego się świeci. Podoba mi się ten obrazek, bo taki uśmiechnięty jest =] Na dzisiaj to tyle, mam jeszcze kilka obrazków, ale nie nadają się do pokazania. Nie dlatego, że są brzydkie albo coś takiego =] A, i jestem z siebie dumna, bo według mnie te obrazki wyszły ładnie w stosunku do moich poprzednich. Dla przykładu dajmy to: =I Jutro też coś wstawię =]
 35. 4 points
  Ależ Ty jesteś śmieszny Dostaję reputację bo, każdy ma prawo się wypowiedzieć i ocenić moje wypowiedzi. Widocznie według tych graczy co mi dają reputację moje posty na to zasługiwały Oraz nie ma tu żadnego wprowadzania w błąd a jak nie masz na ten temat pojęcia to się po prostu nie wypowiadaj.
 36. 4 points
  Zostałem dodany do wyspy gracza Masterp graliśmy sobie było fajnie aż do wczoraj wymusili od e nie kilof diax (wydajność 5, jedwabny dotyk, naprawa, niezniszczalność) poczym mi 3h puźniej piszą że wywaliło jego kolegę z server i stracił kilof ja byłem wściekły i powiedziałem że ma mi dać 12k za kilof on powiedział nie powiedziałem pa on na to ok poczym o 21.00 coś napisał mi Masterp na Massenger że kolega kazał mu mnie wywalić a ja już nie mogłem grać a na wyspie został mój beckon 4 sety wszystkie narzędzia a dzień wcześniej dałem Masterp 10k bo wtedy jeszcze nie był scamerem straciłem wszystkie ity beckon kasę i się zastanawiam czy jest po co grać na tym serveże więc plis dajcie mu pernamętnego bana.
 37. 4 points
  1. Twój nick: Stunterr_ 2. Nick oskarżonego: Shinigami 3. Data zdarzenia: teraz 4. Wyjaśnienie: Dostałem Warna za trolling, ponieważ napisałem "Usunąłem flood //Shinigami_". Pisze że podrobiłem wiadomośc czy coś moderatora , ale Shinigami_ to nie jest moderator, tylko Shinigami lol 5. Dowody:
 38. 4 points
  Kocham Cię Kazik i przepraszam że straciłeś przeze mnie norę
 39. 4 points
  1. Twój nick: White_Zetsu 2. Nick oskarżonego: @Hugo 3. Data zdarzenia: od dłuższego czasu do teraz, 4. Wyjaśnienie: @Hugo mówił, że "Ogłoszenie nie powinno mieć miejsca i takiego już nie będzie.". Tym razem trochę ponad 1 tydzień po tym sytuacja znowu się powtórzyła. 5. Dowody: https://crafted.pl/topic/35802-przyjęte-skarga-ktoś-co-ma-dostęp-do-ogłoszeń-globalnych/ oraz https://crafted.pl/topic/36822-skarga-dealerke/ Link do regulaminu tindera: https://www.help.tinder.com/hc/pl/articles/360003040592-Regulamin Jak widać tinder jest od 18 LAT, a na serwerze grają przeważnie osoby młodsze. Demoralizuje to je w taki sposób, że nakłania do pobrania niebezpiecznej aplikacji jaką jest tinder. Często na takim portalu wyświetlają się osoby skąpą ubrane, co może nakłaniać do oglądania pornografii przez małe dzieci, fanów dealerqa. Oprócz tego dealer i doknes niepotrzebnie lagują serwer oraz pokazują kordy baz innych osób. Często też dają przesadzone itemki, które bardzo ciężko zdobyć. Można to po prostu nazwać faworką.
 40. 4 points
 41. 4 points
  Cześć Dzisiaj wam pokarze jak przenieść screenshota do pulpitu. Więc zaczynajmy! 1. Wpisujemy %appdata% W tak zwanej lupce czyli : "Wpisz tu wyszukiwane słowa" Wpisujemy %appdata% mamy tam taki folder. Klikamy w go 2. Klikamy w folder .minecraft dwa razy. Gdy już w nim jesteśmy wyskakują nam takie foldery: Klikamy dwa razy w zaznaczony folder i wyskakują nam nasze screenschoty z Minecraft. Zaznaczamy taką ilość, jaką chcemy przenieść na Pulpit i nakierowujemy na folder : Po zrobieniu tych czynności, zamykamy ten folder, i wchodzimy na pulpit. Screenschoty powinny być Myślę że poradnik się spodobał, wiem że dużo ludzi o tym wie, ale zapewne znajdzie się osoba która nie wie.
 42. 4 points
  Gdyby gracz wysłał link do takiej strony to nie ukaralibyśmy go. Nie przesadzaj już.
 43. 4 points
  Ale regulamin zabrania reklam stron wszyztskich, a nie tylko niebezpiecznych. A może przez kliknięcie w link chciałaś zdobyć czyjeś IP ??
 44. 4 points
  1. Twój nick: pomidorrrektvv 2. Nick osoby, która Cię zbanowała: ForcBar 3. Długość bana: Perm 4. Data nadania bana: 16.06.2020r 5. Wyjaśnienie: Z tego co sie dowiedzialem (Wczesniej o niczym nie wiedzialem) dostalem bana za cheaty, ktore widnieja na screenie mojej kolezanki [skarga: simzio] (nick kolezanki; abusings ), ktora z tego co sie dowiedzialem miala juz bana na creativie. Nie wstawila screena, bo nie ma konta na forum. Nie wiedzialem, ze trzeba uwzgledniac, iz screen nie byl moj, co wplynelo na powod bana. Postaram sie nie popelnic juz tego bledu (czyli nie napisanie, ze screen nie jest moj) Byl to blad, za ktory bardzo zaluje i z calego serca bede staral sie go nie popelniac. 6. Dlaczego chcesz dostać unbana? Chcialbym dostac unbana, poniewaz popelnilem blad w skardze i nie napisalem, ze screen nie jest moj. Nawet nie wiedzialem, ze takie cos trzeba uwzgledniac, a na przyszlosc bede wiedzial. ForcBar kazal mi apelowac za 2 tygodnie [ W dniu nadania bana od razu napisalem na forum] Z kolezanka pogadalem nie chciala juz mi wyslac screena chatu, bo mowila ze sie boi, kiedy powiedzialem jej o zaistnialej sytuacji. Miala ona rowniez mozliwe, ze multikonta, na ktorych rowniez cheatowala. Na chwile obecna kolezanka ma ze mna kontakt, ale mniejszy, bo po tej sytuacji stracilem jakiekolwiek zaufanie do niej. Na nastepny raz bede uwazal, co pisze oraz co umieszczam na forum, a najbardziej bede pamietal, ze takie rzeczy trzeba uwzgledniac. To tyle z mojej strony i pozdrawiam serdecznie :)
 45. 4 points
  Poważnie? No zabawnie wyszło, wszyscy się uśmiali. Test Moderator - To także moderator (tylko, że na okresie próbnym). Obie te rangi są traktowane tak samo. Ostrzeżenie jest słuszne.
 46. 4 points
  W dniu dzisiejszym @Sztiwi został przeniesiony z trybu ToxicOcean na Survival Extreme. Dziękujemy za poświęcony czas na rzecz serwera ToxicOcean.
 47. 3 points
  Goldzik94 dealerke 06.07.2020 Sytuacja się powtarza odnośnie Tindera nadal serio macie jakieś zboczenie do nakłaniania dzieci do czegoś takiego, Hugo chyba jednak wami rządzą YT skoro wielce ich upominałeś a dalej to robią nie macie nad niczym kontroli. Tinder jest to portal +18 a na Crafted średnia wieku to jakieś 12-14. Reszta informacji w poprzednich skargach na ten temat nie chce mi się tu rozpisywać tym razem bo i tak przyjmujesz skargi po czym nic z tym nie robicie.
 48. 3 points
  Dowody są niewystarczające by stwierdzić, że Wiszak jest multikontem S1mpsonPvP. Ponadto, Ci gracze mają różne IP - w związku z tym, skargę odrzucam. 2) Gracz Asdex = S1mpsonPvP, zmienił nick [https://crafted.pl/topic/36029-przyjęte-dzielenie-ip-asdex/ ]
 49. 3 points
  Regulamin Serwera Discord §1 Postanowienia ogólne §1.1 Niniejszy Regulamin określa zasady i warunki korzystania z Serwera Discord Sieci Serwerów Crafted.pl. §1.2 Warunkiem korzystania z Serwera Discord jest dobrowolne zaakceptowanie przez Użytkownika postanowień Regulaminu. Korzystanie przez Użytkownika z Serwera Discord oznacza, że uważnie zapoznał się on z treścią Regulaminu i dobrowolnie akceptuje jego treść. Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z jego przestrzegania. §1.3 Administracja ma pełne prawo do modyfikowania lub zmieniania zawartości Regulaminu bez konieczności wcześniejszego informowania użytkowników o zmianach. §1.4 Użytkownicy, którzy włamują się na cudze konta lub działają na szkodę Sieci Crafted.pl będą surowo karani. §1.5 Kopiowanie i modyfikowanie treści Serwera Discord bez zgody Administratora jest zabronione. §2 Niedozwolone Treści §2.1 Ogólne Na Serwerze Discord (tzn. w wiadomościach oraz na kanałach głosowych) niedozwolone są treści: a) pornograficzne lub nawiązujące w jakiś sposób do pornografii, obsceniczne lub innych tego typu treści przeznaczonych tylko dla osób pełnoletnich b) brutalne, ukazujące przemoc fizyczną lub psychiczną c) wulgarne (także ocenzurowanych wulgaryzmów lub napisanych tak, że czyta się jako wulgaryzmy, np. wykorzystując fonetykę innych języków) - słów i zwrotów powszechnie uważanych za wulgarne d) obrażające Użytkowników lub inne osoby (np. osoby publiczne) e) nawołujące do łamania prawa, bądź takich, których umieszczenie samo w sobie łamie prawo f) nazistowskie, wzywające do nienawiści np. rasowej czy wyznaniowej g) zawierające groźby do życia rzeczywistego h) zawierające reklamy, a przede wszystkim reklamy innych stron dyskusyjnych, serwerów Minecraft, TS3 czy Discord i) propagujące alkohol, narkotyki lub inne środki odurzające j) inne kontrowersyjne, naruszające zasady współżycia społecznego, uznane powszechnie za naganne moralnie lub społecznie niewłaściwe np. prowokowanie do kłótni k) nawołujące do łamania Regulaminów lub wykorzystywania błędów/bugów l) dotyczące sprzedaży lub kupna kont i przedmiotów ze Sklepika Serwerowego (inaczej: "ItemShopu") oraz innych przedmiotów za realne pieniądze m) zawierające dane osobowe (w tym: hasła do kont innych Użytkowników jak i swoich) §2.2 Reklamowanie kanałów YouTube jest zabronione, z wyjątkiem Użytkowników, którzy nagrywają filmy z Crafted.pl. §2.3 Zakazane są linki prowadzące do wyżej wymienionych treści. §2.4 Zabrania się zamieszczania linków prowadzących do niebezpiecznych stron (np. z wirusami). §2.5 Za zawartość zlinkowanego pliku/strony odpowiada osoba, która go zamieściła. §2.6 Na serwerze jest całkowity zakaz handlu (wirtualne przedmioty za realne pieniądze i odwrotnie oraz różne konta typu steam). §2.7 Administracja nie ponosi odpowiedzialności za użytkowników oraz istniejące na Serwerze treści, a tym bardziej za materiał, do którego prowadzą zamieszczane na nim linki. §3 Wiadomości i wypowiedzi §3.1 Wypowiedzi nie mogą zawierać niedozwolonych treści (patrz: §2 Niedozwolone Treści). §3.2 Spam, Flood oraz pisanie tzw. "Caps Lockiem" jest zakazane. §3.3 Językiem obowiązującym na Serwerze Discord jest język polski. Istnieje możliwość komunikowania się w innych językach, o ile są one znane większości społeczności, a w szczególności w języku angielskim. §3.4 Administracja zastrzega sobie prawo do usuwania niechcianych treści. §3.5 Zakaz oznaczania administracji bez powodu. §4 Pseudonimy (nicki/loginy) §4.1 Każdy użytkownik zobowiązany jest do posiadania pseudonimu, który nie zawiera niedozwolonych treści (patrz: §2 Niedozwolone Treści). §4.2 Pseudonimy należące do Administracji lub sławnych osób są zakazane. §4.3 Zakaz ustawiania statusów, które zawierają niedozwolone treści (patrz: §2 Niedozwolone Treści). §4.4 Pseudonimy nie mogą zawierać floodu (powtarzanie tego samego znaku zbyt wiele razy). §5 Zachowania Społeczności §5.1 Zabronione są niedozwolone treści (patrz: §2 Niedozwolone Treści). §5.2 Zabronione są kłótnie. §5.3 Zabronione jest trollowanie oraz "karmienie trolli". §5.4 Zabronione jest podszywanie się pod kogokolwiek §6 Kary §6.1 Nieprzestrzeganie Regulaminu wiąże się z otrzymaniem kary. §6.2 Użytkownik, który łamie Regulamin może zostać ukarany poprzez: a) nadanie upomnienia słownego b) wyrzucenia z serwera c) permanentnej blokady konta Regulamin należy do Crafted.PL
This leaderboard is set to Warsaw/GMT+02:00
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy