Jump to content
Tymczasowo rejestracja na forum poprzez adres email nie jest możliwa, dlatego zalecamy użycie konta Discord lub FaceBook do rejestracji. ×
Tymczasowo rejestracja na forum poprzez adres email nie jest możliwa, dlatego zalecamy użycie konta Discord lub FaceBook do rejestracji.

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation since 05/05/21 in all areas

 1. W dniu dzisiejszym @Sztiwi opuścił administrację forum, pełnij rolę Super Moderatora Forum. Pozostaje dalej w ekipie jako JuniorAdmin SVE i SKY. Ogromne podziękowania za zaangażowanie oraz poświęcony czas na rzecz forum. Mamy nadzieję, że jeszcze do nas wrócisz! Również w dniu dzisiejszym: Opuścił nas @DAKU. (Opiekun grafików i Moderator SKY) Opuścił nas @Arkanser (Moderator TS3) Dziękujemy za zaangażowanie i poświęcony czas na rzecz sieci.
  35 points
 2. W dniu dzisiejszym: @tysiuleek123 została awansowana na KidModa trybu ToxicOcean. Serdecznie gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów w ekipie! @Rev zrezygnowała z rangi Helpera na trybie Skyblock. Dziękujemy za czas poświęcony na rzecz trybu oraz mamy nadzieję, że kiedyś do nas wrócisz.
  35 points
 3. Odchodzę z crafteda/minecrafta, pora w końcu wziąć się za naukę, pozdrawiam wspaniałe osoby jakie poznałem będe was miło wspominać, @Aenseonii,@DIGGY,@makapaka21,@Ashii, @Pani_Bulwa, @Amelia_Joz, @Kub3cz3KK ,@berlin, @laalaa, @Jina479, @Wojsik_15, @kasjaneloo,@zuziunialol,@agunialol,@Kyohya, @schodoV, @Caorka_, @Asariska, @BadazzPatrick, @kuba432x, @InoReki, @MlodyGv2, @DONK_KONIU_07, pozdrawiam zakolaka @yArcaii i jej bande [...] @NeptuneQ, @yLern, @zLquu, jeśli o kimś zapomniałem jest mi na prawdę bardzo przykro, wbije od czasu do czasu zobaczyć co się dzieje i oddać kilka itemków, niestety
  24 points
 4. Informujemy, że dniu dzisiejszym: @Niko_jestem została awansowana na KidModa trybu Survival Extreme. Gratulujemy i życzymy powodzenia na pełnionej roli! @Doktor_Ziemniak dołączył do administracji trybu Survival Extreme jako KidMod, tym samym opuszczając Creative. Dziękujemy za czas poświęcony na rzecz trybu i życzymy powodzenia na nowym serwerze.
  21 points
 5. Z przyjemnością informujemy, że w dniu dzisiejszym do administracji SkyBlocka powróciły dwie osoby: @Froziel na rangę KidMod @Fillow___ na rangę Helper Witamy z powrotem oraz życzymy owocnej współpracy i sukcesów w ekipie.
  20 points
 6. 1. Twój nick: You_are_Dead 2. Nick oskarżonego:_Inkoo_ i HooliganV18 3. Data zdarzenia:05/06.05.2021 4. Wyjaśnienie:Gracze o tych nickach podczas walki walili z kilku kratek + często trafiali z boku. 5. Dowody: nagrania od gracza ToNieDrL3aVe.
  18 points
 7. Ostatnio nie było, więc powracam dziś z kolejnym kitku. Oto Szarlota - nasza tymczasowa koleżanka, którą oswajam. Jeszcze niezbyt ufa ludziom, ale za to zabawki kocha. C:
  18 points
 8. 1. Twój nick: _GrubAS 2. Nick osoby, która cię zbanowała: Calif_ 3. Długość bana: Perm 4. Data nadania bana: Luty 4.02 5. Wyjaśnienie: Nie wiem dokładnie ale coś związanego z moimi kolegami 6. Dlaczego chcesz dostać unbana? Bo marzę o ponownym spotkaniu się z kolegami
  16 points
 9. 1. Nick: zLquu 2. Imię: Franek 3. Wiek: 14 4. Od kiedy grasz na Crafted.pl? gram na crafted około rok, coś koło tego 5. Masz mikrofon i TS3? Tak , posiadam Ts3 i sprawny mikrofon , lecz preferuje bardziej discord 6. Pełniłeś/aś kiedyś podobną funkcję? Tak , pełniłem funkcje admina na małych serwerach pvp 1.8 7. Ile łącznie poświęciłbyś/abyś dziennie czasu na pełnienie obowiązków Helpera (czas na trzech serwerach)? 3/4h 8. Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany na serwerze, forum, TS3 lub Discordzie Crafted.pl (jeśli tak to wyjaśnij okolicznośc
  15 points
 10. 1. Twój nick: Stronger1337 2. Nick oskarżonego: Jakis White 3. Data zdarzenia: dzisiaj 4. Wyjaśnienie: Zostałem zbanowany przez "SUPER MODERATORA" za "wsółpracę" ban jest oczywiście niesłuszny ponieważ nie miałem żadnego pojęcia, że jakaś osoba cheatuje bo wróciłem dopiero ub 5. Dowody:
  15 points
 11. 1. Twój nick: LozAar 2. Nick osoby, która Cię zbanowała: Calif_ 3. Długość bana: Perm 4. Data nadania bana: 4 luty 5. Wyjaśnienie: To samo co u SebMixa i adrqwe1234. Wyjaśnione z Califem. 6. Dlaczego chcesz dostać unbana? Chcę mieć możliwość ponownego zagrania z wieloma świetnymi osobami z serwera, które ciągle pytają kiedy zamierzamy wrócić do gry.
  15 points
 12. 1. Twuj nick: Loginek_ 2. Nick osoby, która Cię zbanowała Rommel_ 3. Długość bana perm global 4. Data nadania bana nie pamietam 5. Wyjaśnienie Dostałem bana za multikonto na kturym heatowalem 6. Dlaczego chcesz dostać unbana:::: bo to muj ulubiony serwer i nie mam gdzie grac i obiecuje że już nie będę robić multikont oraz nie będę heatowac <3 proszę o ostatnia szansę. @Sztiwi Prosze o unbana muj panje
  14 points
 13. W dniu dzisiejszym opuścił nas @Rommel (pełnił rolę Administratora Survival Extreme). Dziękujemy za duże zaangażowanie i czas poświęcony na rzecz sieci. Mamy nadzieję, że niebawem do nas wrócisz!
  14 points
 14. Sieć serwerów Crafted.pl obchodzi swoje czwarte urodziny 12 maja! Z tej okazji, postanowiliśmy zorganizować dla Was karaoke. Odbędzie się ono 15 maja (sobota) o godzinie 18:00 na naszym TeamSpeak'u - ts.crafted.pl (Kanał Karaoke)! Zapraszamy wszystkich, nawet osoby, które nie będą śpiewać. Można przyjść i posłuchać jak inni śpiewają. Zapisy Każdy kto będzie chciał zaśpiewać, musi (już podczas karaoke) napisać do prowadzących (ranga JURY) na TeamSpeaku. Napisać można przez czat prywatny lub zaczepkę. Konto na forum jest obowiązkowe.
  13 points
 15. 1. Twój nick: schodoV 2. Nick osoby, która Cię zbanowała: whitee_ 3. Długość bana: Permanentny 4. Data nadania bana: 05.05 5. Wyjaśnienie: Wspomagacze 6. Dlaczego chcesz dostać unbana? Chciałbym dostać unbana, bo rozumiem swój błąd jakim było zainstalowanie wspomagaczy i chciałbym kontynuować gre na anarchii ze swoimi przyjaciółmi których tu poznałem. Żałuję tego co uczyniłem i proszę o pozytywne rozpatrzenie prośby.
  13 points
 16. 1. Twój nick: SebMix 2. Nick osoby, która Cię zbanowała: Calif_ 3. Długość bana: Perm 4. Data nadania bana: 4.02 5. Wyjaśnienie: Posiadaliśmy za duża ilość zakupionych beaconów, cała sprawa była dokładnie wyjaśniana w prywatnej wiadomości u nadającego bana. 6. Dlaczego chcesz dostać unbana? Po prostu brakuje mi w mojej liście serwerów minecraft dostępności do tego serwera, gdzie dobrze gra mi się z kolegami Mieliśmy pisać po 3msc, więc o to i jesteśmy
  13 points
 17. bo np nie dosiegal mnie XD? zastanawiam sie czemu nie mozecie normalnie nas nagrac, a nie biegacie 24/7 na freelooku i f5 na pvp xddd co do filmikow, w 1 skoro od 1:59 mamy ogladac to ogladam gdzie ty tam widzisz aure/reacha? hooligan normalnie biegnie za twoim kolega i go bije, na f5 zawsze to inaczej wyglada :)) w filmiku na mnie, jako ze ja nie nagrywam to robilem ssy z naszych 3 walk, ale wstawie tylko z tej na ktorej jest skarga ss pokrywa sie z pierwszymi sekundami twojego filmiku, kiedy chat wyglada na obu tak samo ps. jak juz nas wyzywacie od czite
  13 points
 18. 1. Twój nick: adrqwe1234 2. Nick osoby, która Cię zbanowała: Calif_ 3. Długość bana: Perm 4. Data nadania bana: 4.02 5. Wyjaśnienie: Posiadaliśmy za duża ilość zakupionych beaconów, cała sprawa była dokładnie wyjaśniana w prywatnej wiadomości u nadającego bana. 6. Dlaczego chcesz dostać unbana? Bo chce zobaczyć jak się zmienił serwer
  12 points
 19. 1.ProKaktuz123 2whitee_ 3.3 godziny temu 4.gracz o nicku whitee_ dał mi bana z dupy, nie było na mnie skargi ani nic + chcem podkreślić że byłem na paczce lunar client który jest zabezpieczony. 5.
  11 points
 20. 1. Twój nick: Freshuus1337xd 2. Nick oskarżonego: Komornikkk 3. Data zdarzenia: 06.05.2021 4. Wyjaśnienie: Gracz ma cheaty widac bardzo dobrze na nagraniu nawet fly używa + współpracju z Xpazurx 5. Dowody:
  11 points
 21. Do zainteresowanych - tak jak jest to wskazane tutaj, zrezygnowałam. Być może wrócę, aktualnie jednak mam pewne inne sprawy wymagające mojej uwagi. Moje odejście nie było podyktowane konfliktami natury osobistej, ani zdarzeniami z serwera - osoby które ten powód znają, mogą to potwierdzić, nie chcę go zdradzać publicznie. Być może jeszcze do zobaczenia, kochani ♥ No i na forum jestem nadal, matko, jaka drama xD
  11 points
 22. 1. Twój nick:MeisZo (po szkodzona tez Drzwi_) 2. Nick oskarżonego: ScoobyChrupki 3. Data zdarzenia: dzisiaj 4. Wyjaśnienie:helper dał mute mi za napisanie "L" za wywoływanie spamu. Trochę osób za mną napisało ale to nie moja wina.. :d jakbym napisał "Kto napisze L jest fajny" to rozumiem ale napisałem zwykłe L na co mam dowody... Tak samo jakbym napisał "masło" co zrobiła moja koleżanka Drzwi_. Napisała tylko "masło" a nie "kto lubi masło pisze masło" jak napisze np. żelazo i trochę osób też napisze dostanę mute? to nie ma sensu. Dla samej Scooby nie chce źle gdyż oprócz tego jest git. 5. Dow
  10 points
 23. 1. Twój nick:Komornikkk 2. Nick oskarżonego:Komornikkk 3. Data zdarzenia:06.05.2021 4. Wyjaśnienie:prosze o wymierzenie kary rozumiem swoj bład i żałuje 5. Dowody:na ss używałem owych cheatow czego bardzo żałuje chce sie dobrowolnie poddać każe bardzo tego żałuje
  10 points
 24. Dzisiaj kitku, ale tym razem mój. Zdjęcie z czasów jak był piękny, młody i jeszcze nie używał przemocy jako metody rozwiązywania swoich problemów.
  10 points
 25. 1. Twój nick:Bogaty220 2. Nick oskarżonego:_k4apec. 3. Data zdarzenia:dzisiaj 4. Wyjaśnienie:gracz jest odpalony 5. Dowody:
  9 points
 26. Urodziny Crafted.pl
  9 points
 27. 1. Twój nick:dudus_010 2. Nick osoby, która cię zbanowała: Calif_ 3. Długość bana: Perm 4. Data nadania bana: 5.05.2021 5. Wyjaśnienie: rozpowszechnianie fałszywych informacji bardzo przepraszam to był mój 1 raz sr wielkie to sie już nie powtórzy pls daj unbana 6. Dlaczego chcesz dostać unbana? bo gram od 2k17 i juz to sie nie powtórzy :c napisał hugoo ze będą prace nad nową edycją pozmieniałem pare wyrazów i tyle przepraszam.
  9 points
 28. 1. Twój nick: Freshuus1337xd 2. Nick oskarżonego: Badnite124 3. Data zdarzenia: teraz 4. Wyjaśnienie: czity i kogos mk jak zawsze 5. Dowody:
  9 points
 29. Nowy dzień, nowy kot. Tym razem trzeci z fundacji - piękna królewna o niezwykłych oczach, Fuga.
  9 points
 30. 1. Twój nick: Marciniasty_012 2. Nick oskarżonego: Stronger1337 3. Data zdarzenia: 10.05.2021 4. Wyjaśnienie: wspomagacze , aura 5. Dowody:
  8 points
 31. Dzisiaj dla odmiany piesu - Sasha aka cielak.
  8 points
 32. 1. Twój nick: nan_hao 2. Nick oskarżonego: Jakis White 3. Data zdarzenia: dzisiaj 4. Wyjaśnienie: Zostałem zbanowany przez "SUPER MODERATORA" za "wsółpracę" ban jest oczywiście niesłuszny ponieważ nie miałem żadnego pojęcia, że jakaś osoba cheatuje. 5. Dowody:
  8 points
 33. 1. Twój nick: xDeeVin 2. Nick oskarżonego: ScoobyChrupki 3. Data zdarzenia: 09.05.2021 4. Wyjaśnienie: Zostalem ukarany za napisanie "vertez jest slaby", wydarzylo sie to po reklamie tego serwera przez jednego z graczy, nie mam dowodow na to, ze to napisalem poniewaz helper wyczyscil czat. Nie uwazam zebym zareklamowal ten serwer, a tymbardziej napisal jego ip. Uwazam, ze jest to niesprawiedliwe. Dodatkowo inny gracz napisał to samo i nie został ukarany. 5. Dowody:
  8 points
 34. Po egzaminach może do was wrócę <33
  8 points
 35. Apeluj ponownie za miesiąc (05.06.2021r.)
  8 points
 36. Cześć! Razem z @vakaru_ wpadliśmy na pomysł stworzenia poradnika o serwerze Creative. W tym wątku przedstawimy Wam podstawowe, przydatne oraz ukryte funkcje tego trybu. Creative - Poradnik Tryb jest głównie znany z budowania na działkach. Grę powinieneś/powinnaś zacząć od stworzenia własnej działki - /d auto. Zarabianie Na serwerze możesz zarabiać pieniądze (serwerową walutę). Sposobów dochodu zbyt wielu nie ma. Stan swojego konta możesz wyświetlić na scoreboardzie, który znajduje się po prawej stronie lub wpisując /konto. Bycie online
  7 points
 37. 7 points
 38. 1. Twój nick: yArcaii 2. Nick oskarżonego: xBialy_124, Badnite124 3. Data zdarzenia: 07.05.2021 4. Wyjaśnienie: wspomagacze, multikonta 5. Dowody: https://www.youtube.com/watch?v=-SCDreETEHY
  7 points
 39. 1. Twój nick: Chesther 2. Nick osoby, która Cię zbanowała: VermontPolska 3. Długość bana: Permamentnie 4. Data nadania bana: 2021.01.29 5. Wyjaśnienie: Dostałem propozycje o granie w teamie z yeaboi i z jeszcze jakimis ludzmi lecz nie wiedzialem ze oni maja cheaty jesli wiedzialbym ze maja sam bym ich nagrał i dał na forum. Rozmawiałem z nimi na discordzie ale wydawali sie spoko i nie informowali mnie ze maha cheaty. 6. Dlaczego chcesz dostać unbana? Chcę unbana bo mega fajnie grało mi się na freebuild grałem już od 3lat chyba i szkoda mi wszystkiego co tam zrobiłem . Proszę o szybką odpo
  7 points
 40. You want me, I want you baby~ Rozśpiewanego piąteczku życzę kochani, po maturkach się szczególnie wielu należy (a już niedługo premiera czegoś zupełnie nowego w galerii, kto wie ten wie hyhy)
  7 points
 41. 1. Twój nick:kurator 2. Nazwa propozycji:podatki od najbogatszych 3. Opis:najbogatsi gracze kturzy majom miliony dawali by podatek w kasie ktury bylby rozdany dla biedniejszych graczy 4. Dlaczego akurat to:bo bogaci zarabiajom miliony koniec z tym ruwnosc finansowa ps daj +reakcje
  6 points
 42. 1. Twój nick: SsamyKoxy 2. Nick oskarżonego: Domino27 3. Data zdarzenia: Około 20 4. Wyjaśnienie: Gracz posiada cheaty (killaura, reach) 5. Dowody:
  6 points
 43. 1. Twój nick: PETROVSKYYT 2. Nick oskarżonego: Julciu, Mario_Kebab 3. Data zdarzenia: od powstania konta Mario_Kebab 4. Wyjaśnienie: Wydaje mi się, że konto Mario_Kebab jest multikontem gracza Julciu. Dlaczego tak sądzę? Otóż Mario_Kebab obserwuje Julciu i na odwrót. Na Multikoncie nie ma żadnej zawartości. @Julciupo co Ci było robienie Mk? Obserwatorów na forum zdobywa się swoją kreatywnością i wodzą fantazji. Obserwatorzy na forum nic nie znaczą. 5. Dowody:
  6 points
 44. 1. Twój Nick: Pani_Bulwa 2. Nick osoby, która Cię zbanowała: whitee_ 3. Długość bana: perm 4. Data nadania bana: 2021-05-05 5. Wyjaśnienie: Współpraca z cheaterem 6. Dlaczego chcesz dostać unbana? Chciałabym dostać unbana, ponieważ byłam nowa w tej bazie, więc nie byłam świadoma tego, że ta osoba posiada wspomagacze. Uderzając mnie myślałam, że mam zwyczajne lagi, dlatego nie zwróciłam na to zbytniej uwagi. Wiem, ze poprzedniego bana miałam za współpracę, lecz przemyślałam wtedy swoje zachowanie i tym razem nie byłam tego świadoma. Z góry dziękuje za rozpatrzenie
  6 points
 45. Na podstawie załączonych dowodów nie jesteśmy w stanie stwierdzić jednoznacznie używania wspomagaczy, jednak będziemy graczy obserwować.
  6 points
 46. To, że tam jesteśmy nie znaczy, że czytamy każdą wiadomość i każdego sprawdzamy. Byliśmy tam dodani dopiero przedwczoraj i to w innym celu. Skargę przyjmuję.
  6 points
 47. Apeluj ponownie za 2 miesiące (05.07.2021r.)
  6 points
This leaderboard is set to Warsaw/GMT+02:00

Announcements

 • Tymczasowo rejestracja na forum poprzez adres email nie jest możliwa, dlatego zalecamy użycie konta Discord lub FaceBook do rejestracji.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy