Jump to content

Gzymsu

Budowniczy
 • Content Count

  17
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

23 Początkujący

7 Followers

About Gzymsu

 • Rank
  Użytkownik
 • Birthday 05/10/2001

O Użytkowniku

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Gdańsk
 • Zainteresowania
  Gry komputerowe, rysowanie, książki, Disenchantment.

Crafted.pl

 • Nick
  Gzymsu
 • Tryby
  FreeBuild
  SkyBlock

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nadal nie zastosowałeś się do kilku punktów ze wzoru. Nie ma odpowiedniego tytułu, zdania nie są rozbudowane, a brak czegokolwiek na działce/wyspie zdecydowanie Ci nie pomaga. Jeżeli budowle, które pokazałeś na screenach rzeczywiście w stu procentach zrobiłeś samemu (czego na razie nie możemy dokładnie potwierdzić), to najważniejszą kwestię masz zaliczoną. Pozostaje jeszcze twoje nastawienie. Odniosłem wrażenie, że masz bardzo wysokie mniemanie o sobie (oczywiście mogę się mylić; punkty 9 i 10 nie są rozbudowane), co zazwyczaj w znaczącym stopniu przeszkadza podczas pracy. Nie do końca rozumiem co miałeś na myśli mówiąc ,,Nie lubię nawalać schodkami i płytkami.''. Niektóre budowle tego wymagają. Jeśli chciałbyś rozwinąć ostatni punkt, dobrze by było, gdybyś napisał co Ci idzie najlepiej, a co najgorzej i bardziej sprecyzował ten ,,fantastic''. Obecnie jestem na nie. @dokus Nie myśl sobie, że nie czytałem poprzedniego podania. Nie jesteśmy w stanie stwierdzić po słowach dwóch graczy (mimilek i autor podania), czy te budowle zostały, podkreślam, w stu procentach zbudowane przez niego. @dokus Polecam ćwiczenie czytania ze zrozumieniem. Nie twierdzę, że zeeniq (?zeoniq?) nie miał żadnego wkładu w proces powstawania tych budowli (bo to najwyraźniej sugerujesz swoją odpowiedzią). Mówiłem (i jeszcze specjalnie to pokreśliłem), że obecnie nie mamy możliwości stwierdzenia, jak bardzo autor zaangażowany był w budowanie (przykład, dla objaśnienia: zrobił tylko połowę z tego, postawił jakiegoś krzaczka, albo całość samodzielnie). A, i jeszcze coś. To, że zdjęcia jakiejś budowli nie wyskakują od razu w grafice Google, nie znaczy, że nie jest skopiowana od innego autora. To tak na marginesie.
 2. Byłem, zobaczyłem twoją działkę... W budowlach wiele rzeczy można by było poprawić; shadery nie załatwiają sprawy, bo większość osób gra bez nich. Ciężko ocenić czy domki są skopiowane z internetu; istnieje niezliczona ilość prawie identycznych wariantów i bardzo łatwo któryś zrobić, nie mając o tym pojęcia. Dlatego warto zbudować coś charakterystycznego, co by się wyróżniało od innych, standardowych budowli. Mile widziane są większe twory. Z wiekiem kiepsko, ze stażem też nie ma szału (WE to podstawa, wnioskuję, że się z nim nie zetknąłeś), no i oczywiście ortografia, która woła o pomstę do nieba. Zdania średnie, ale aż tak dużego znaczenia tutaj nie mają. Od exa zależy czy będzie chciał dodatkowo sprawdzić twoje umiejętności. Ja jestem na nie.
 3. Chłopie dewej dc na pw szybko XD

 4. Mówiłem, że jest cienka granica pomiędzy artystycznym nieładem a bałaganem, a nie arcydziełem, ale mniejsza o to. Widać, że wyspę mocno odwzorowywałeś na mojej, poza tym, budowle nie są aż tak złe, jednak rzeczywiście przydałoby się kilka trochę większych. Zjadasz ogonki w ,,ą'' i ,,ę'', interpunkcja leży, a niektóre zdania dziwnie wyglądają składniowo. Z tsem nie widzę problemu. Ja też rzadko z niego korzystam; właściwie wchodzę tylko wtedy, kiedy jest coś do zrobienia. Zaprezentowane budowle średnie (widziałem, że stać cię na więcej) - - Wiek ujdzie +/- Czas ok + Przyjazny + Jest aktywny na serwerze + Zdania słabe, ale nie mają tu większego znaczenia +/- Moim zdaniem kara na forum również o niczym nie świadczy, jednak należy ją wziąć pod uwagę - Jestem na neutral.
 5. Skoro nie chcecie żeby administracji było przykro z powodu innych kolorowych podpisów to może zamiast różnych kolorów ustalić jeden konkretny dla graczy? Jestem na tak.
 6. Gz :3 wygram za miesiąc hyhy

 7. Tego nie należy oceniać tylko zamknąć i dać pouczenie śmieszkowi.
 8. Ładne zdania? Ludzie! Ja rozumiem, że ze śląska, ale ,,ładne zdania"? Interpunkcja leży i kwiczy, nie wspominając już o takich perełkach jak: ,,Mam dużo czasu któremu mogę poświęcić temu serwerowi." lub ,,Tylko kick za przypadkowe kopanie na afk na /kopalnia.". To jest w ogóle możliwe? Przypadkowe kopanie na afk? Poza tym, nie widuję ciebie za często na serwerze, co za tym idzie, nie widzę, żebyś pomagał. Należy tu zaznaczyć, że wchodzę na serwer codziennie. Jestem oczywiście na NIE.
 9. Podanie nie jest złe; mogłeś pogrubić same pytania, ale to tylko szczegół. Wiek prawie ok -/+ TS3, Discord i mikrofon + Widuję dosłownie codziennie + Bardzo miły + Komendy z kilkoma błędami/trochę niejasne -/+ Przydałoby się więcej pomagać - Zdania w miarę ok -/+ Pełnił podobną funkcję + Wcześniej karany za lekkie przewinienia -/+ Moim zdaniem zasługuje na szansę: na TAK.
 10. Gratulacje, powodzenia w budowaniu

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy