Jump to content

sobol2003

Użytkownik
 • Content Count

  31
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Początkujący

About sobol2003

 • Rank
  Doświadczony
 • Birthday 10/11/2003

O Użytkowniku

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Łódź
 • Zainteresowania
  Kosz, jazda na rowerze

Crafted.pl

 • Nick
  sobol2003
 • Tryby
  FreeBuild

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Uważam, że jest to niepotrzebne. Jak masz coś niepotrzebnego w eq to możesz w kilka sekund wyrzucić, więc takie pierdoły są głupie. Jestem na NIE.
 2. Fajna opcja, myślę że byłoby wtedy więcej osób kupujących svipy, bo to duże ułatwienie. Jestem na TAK.
 3. Dobry pomysł. Jestem na TAK.
 4. Jestem ciekaw czm się nie zgodził, a w dziale,, odrzucone" tego nie ma :/. No chyba, że przegapiłem przy przeglądaniu xD.
 5. 1. Twój nick:sobol2003 2. Nazwa propozycji:zmienienie komendy /skup 3. Opis: Aktualnie komenda /skup tepa nas do miejsca gdzie sprzedajemy rzeczy klikając na tabliczki. Chciałbym, aby działała ona w taki sam sposób jak na sky blocku gdzie po wpisaniu jej otwiera nam się okno (patrz zdj.) z rzeczami, które chcemy sprzedać. 4. Dlaczego akurat to: To byłoby dużym ułatwieniem i szybszym sposobem na sprzedaż rzeczy z eq. Poza tym skoro mają to na sky-ju to Fb nie może być gorszy .
 6. Myślę, że pomysł dobry ale cena mogłaby być taka jak napisał Atom3k(180$). Po pierwsze sprzedawanie bloków sprawi że będziemy sprzedawać więcej w krótszym czasie. A po drugie można zenchantować siekerę na silk touch i odrazu kopać bloki. Jestem na TAK.
 7. To jest dobry pomysł do różnych rzeczy na działce, bo tepanie graczy każdego z osobna jest uciążliwe i można przez przypadek zaakceptować kogoś innego(np gracza, który nie zapłacił za wejście na parkour). Pewnie niektórzy będą to wykorzystywać na tepanie do dziury, gdzie zginiemy ale zawsze można to zgłosić. Jestem na TAK.
 8. Jak dla mnie to słaby pomysł, bo każda wygrana nie ważne czy mała czy duża podnośi poziom szczęścia. Zwiększe wartości nagród lecz zmniejszenie częstotliwości wygranych sprawi, że wydamy sporo kasy i będziemy się denerwować. Nawet jeśli uda nam się wygrać sporą sumę i wyjdziemy na plus nię będziemy zadowoleni z powodu dużej ilości wydanych pieniędzy. Jestem na NIE.
 9. Nie mam skąd wziąć lepszych dowodów. kubol0000 nie odpisuje na msg. Jestem ciekaw czy były podobne skargi na tego gracza.
 10. 1. Twój nick: sobol2003 2. Nick oskarżonego: kubol0000 3. Data zdarzenia:31.03.18r. 4. Wyjaśnienie: kubol0000 napisał, że tepnie mnie do podziemnego dungeona (opuszczonej kopalni), a ja się zgodziłem. Wziąłem ze sobą najważniejsze rzeczy,wszystkie z diaxów: miecz ostrość 4 i naprawa, kilof niezniszczalność 3 naprawa wydajność 4, kilof jedwabny dotyk, siekierę wydajność 4 niezniszczalność 3 i naprawa, łopatę naprawa i wydajność 4, całą zbroję diaxową oraz 39 lv. kubol0000 tepnął mnie na 1 kratkę dirta i go zniszczył a ja spadłem na sam dół działki (bedrocka) 5. Dowody: https://imgur.com/a/vNErr - na tym ss jestem na jego działce i widać całą dziurę jaką wykopał Mam nadzieję, że uda mi się odzyskać moje rzeczy, bo były warte kilkanaście tysięcy i bardzo dla mnie ważne Możliwe jest to, że zrobił to na sur, bo gdy wpisuję /cofnij nie wyświetla mi się na czyjej jestem działce
 11. Dużo ludzi pisze w odpowiedziach ,,widuję (- albo +) co według mnie nie ma sensu. Osoba komentująca może grać np. od 11 do 13, a osoba, która prosi o [H] od 16 do 19. No chyba, że ktoś gra cały dzień to może napisać czy widuje czy nie. Na początku też tak odpowiadałem ale w końcu stwierdziłem, że to nie ma sensu. To tyle. Oczywiście róbcie jak chcecie .
 12. 1. Wiek - 2. Regulamin - 3. Bardzo mało komend, prawie w ogóle - - 4. Mikro i ts - 5. Nowy na forum - Jestem na NIE, powodzenia
 13. 1. Wiek -/+ 2. Mikro i TS + 3. Regulamin - 4. Mało komend - 5. Niektóre zdania bez sensu - Jestem na nie
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy