Jump to content

Sztiwi

KidMod [FB]
 • Content Count

  380
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

99 Pomocny

About Sztiwi

 • Rank
  Mądrala

O Użytkowniku

 • Płeć
  Mężczyzna

Crafted.pl

 • Nick
  Sztiwi
 • Tryby
  FreeBuild
  SkyBlock

Kontakt

 • Discord
  ❄⛄ Sztiwi ⛄❄#9634

Recent Profile Visitors

1657 profile views
 1. Kiedy w Brawl Stars pogramy z @Turbina?

 2. Po pierwsze, na screenach nie widać żebyś mu coś dał a po drugie nie odpowiadamy za takie "przypadki". Oczywiście możesz nadal go prosić ale kary żadnej za to nie ma.
 3. Sztiwi

  [Kupię] Podpisy

  Mam Diamenty z tych Świąt, z Hallowen i bombki w różnych kolorach. Diamenty po 500$ a bombki 400$
 4. Osobiście jestem na nie. Od patrzenia czy wszedł ktoś z administracji jest tab a po drugie administracja sama się wita jak wchodzi a jak nie wita to na pewno jakiś gracz to zauważy i napisze "hej xyz" i się zacznie fala przywitań.
 5. Moim zdaniem nie powinieneś się w ogóle wypowiadać na ten temat bo nie znasz "zaplecza", chociaż i tak szanuję, że masz swoje zdanie. Przykład: Jest na serwerze reklama innego serwera, helper wycisza i przekazuje to do wyższej administracji która zajmuje się tym dalej. I to że Ty tego nie widzisz to nie znaczy, że ta osoba nie ponosi dalszych konsekwencji. Po drugie, bany są za takie rzeczy jak np zabijanie na mapie surowcowej bądź działce, wykorzystywanie bugów itd o czym pewnie dobrze wiesz. Helper nie wycisza za zabijanie na działce a jeżeli to robi to tylko po to żeby użytkownik nie pisał dalej np "tepajcie rzucam diaxy" i zgłasza to dalej dostarczając odpowiednie dowody po czym użytkownik dostaje bana. Po trzecie, każdy z nas jest inny popełnia błędy, jeden da 5m za flood a drugi 10m mimo że będzie to podobne zaśmiecenie czatu. Mimo wszystko każde z nas stara się oceniać równo chociaż czasem wychodzi jak wychodzi ale to po prostu dlatego że jesteśmy ludźmi a nie maszynami. Najlepiej, tak jak mój poprzednik pisał, nie łamać regulaminu.
 6. O to ten... sławny kidmod!

  1. Sztiwi

   Sztiwi

   Oo ten sławny gracz :o

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy