Jump to content

Sztiwi

Junior Admin [SVE]
 • Posts

  3858
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  13

Sztiwi last won the day on July 22

Sztiwi had the most liked content!

Reputation

1105 Legenda

Personal Information

 • Sex
  Mężczyzna
 • City
  Springfield

Crafted.pl

 • Nick
  Sztiwi
 • Servers
  FreeBuild
  SkyBlock
  Survival Extreme (1.14)
  Survival Extreme (1.15)
  Survival Extreme (1.16)

Contact

 • Discord
  Sztiwi#4327

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jeżeli nie zgadzasz się z decyzją, skontaktuj się z Administracją.
 2. Jeżeli nie zgadzasz się z decyzją, skontaktuj się z Administracją.
 3. Jeżeli nie zgadzasz się z decyzją, skontaktuj się z Administracją.
 4. Jeżeli nie zgadzasz się z decyzją, skontaktuj się z Administracją.
 5. Jeżeli nie zgadzasz się z decyzją, skontaktuj się z Administracją.
 6. Z przyjemnością informujemy, że w dniu dzisiejszym na rangę KidMod trybu SkyBlock awansowali: @Artemia_ @Salix_Hever Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w ekipie! Niestety zostało jeszcze parę przykrych informacji. Administrację opuścili: @olekk_ (Helper [SVE]) @angelika28 (KidMod [SVE] [TXO]) @Frogsia (KidMod [SKY]) @MichaelOdeWin (KidMod [SVE]) Bardzo Wam dziękujemy za zaangażowanie i czas poświęcony na rzecz serwera. Cieszymy się, że mieliśmy okazję z Wami współpracować i mamy nadzieję, że kiedyś będziemy mogli to powtórzyć!
 7. Skoro helperowi ciężko jest wykonywać pracę przez jakieś dziwne zachowania graczy to ma prawo wyrzucić. Wszystko ładnie wyjaśnione wyżej.
 8. Helper stoi na spawnie, gdzie jest dużo wiadomości, ma zgłoszenia od graczy (między innymi twoje) i otrzymuje dodatkowe informacje które nie są dostępne dla graczy. W tej sytuacji mogło zdarzyć się przeoczenie. Skargę mimo wszystko przyjmuję, a gracz który złamał regulamin otrzymuje karę.
 9. Z przyjemnością informujemy, że @Xivaen dołączył do ekipy Survival Extreme jako Helper. Gratulujemy, życzymy dużo sukcesów i liczymy na przyjemną współpracę.
 10. Tutaj sytuacja wygląda trochę inaczej. Kidmod przyjął zgłoszenie ze względu na wulgarny nick (a ma możliwość sprawdzić czy taki na pewno był rejestrowany) - w innym przypadku skarga byłaby do poprawy.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy