Jump to content

Sheamer

Użytkownik
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Początkujący

About Sheamer

 • Rank
  Użytkownik

O Użytkowniku

 • Płeć
  Mężczyzna

Crafted.pl

 • Nick
  Sheamer
 • Tryby
  FreeBuild
  ToxicOcean

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Sheamer

  Prywatne chaty

  Na kilku serwerach gdzie gram jest coś w tym stylu. Nazywa się to "czat przyjaciół" gracze dodają się do /przyjaciół i piszą na takim czacie. Wiadomości wyświetlają się też na innych trybach żeby "być na bieżąco". Więc ja jestem na tak.
 2. Łódki są tanie do zrobienia. 5 desek i po kłopocie. NA NIE.
 3. "czerwony to barwa podstawowa".

  Jhin_0.jpg

 4. What's up  DOC ?

 5. Fajny dość standardowy pomysł. Spotkałem się z nim już na kilku serwerach. Jestem NA TAK. Co do wypowiedzi mojej poprzedniczki: Powiem że argumenty jakie zostały przedstawione są szukaniem dziury w całym. To logiczne że nie każdy gracz będzie miał identycznych graczy w znajomych, co nie zmienia faktu że jeśli napiszemy coś na "czacie przyjaciół" (tak się nazywa na jednym serwerze) możemy się wysilić i do całej naszej soczystej wypowiedzi dodać nick osoby do której chcemy "się odezwać" by inni wiedzieli że na obecną chwilę nie chcemy z nimi konwersować. Co do sprawdzania kiedy ostatnio nasz znajomy był On-line. Myślę że taka możliwość jest o wiele lepsza niż monotonne wpisywanie /msg żeby zobaczyć czy mamy z kim grać, czy nie. Poza tym kiedy nasz znajomy by się zalogował pojawiła by się informacja że dołączył do serwera (tak również jest na innych serwerach). Więc myślę że pomysł jest dobry, w końcu to zawsze jakieś pozytywne urozmaicenie nieprawdaż ?
 6. Mordekaiser és numero UNO !!! HUE HUE HUE.

 7. Podoba mi się, Minecraft premium też mam. Jestem NA TAK
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy