Jump to content

Voxuu

Grafik
 • Content Count

  367
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  9

Voxuu last won the day on July 9 2019

Voxuu had the most liked content!

Community Reputation

494 Expert

About Voxuu

O Użytkowniku

 • Płeć
  Inne

Crafted.pl

 • Nick
  Voxuu

Kontakt

 • Discord
  Voxuu#6197

Recent Profile Visitors

14450 profile views
 1. chyba najbardziej zasluzony awans z tych dziesiejszych gratuluje 

 2. najwyrazniej zle sadzisz te jablka
 3. Wydaję mi się, że twoja propozycja to nadinterpretacja słów Sytry. W regulaminie nie zauważyłem żadnej notki o tym, że nie wolno wspominać o alkoholu. Wracając do twojej ostatniej skargi, nieodpowiednie treści, a "promowanie" alkoholu to dwie różne rzeczy. Wspomnę jeszcze, że na serwerze motyw alkoholu jest od samego początku. W mojej opinii propozycja jest bezsensu.
 4. @Czekmat x @BNsiii @Kosmiteg_ x @Pani_Cecylia @QubiTo x @SytryCartwright
 5. @Kazach_ x @BNsiii
 6. 1. Nick: Voxuu 2. Imię: Bartek 3. Wiek: 14 4. Od kiedy grasz na Crafted.pl?: Od ponad dwóch lat. 5. Masz mikrofon i TS3?: Tak. 6. Pełniłeś/aś kiedyś podobną funkcję?: Tak. 7. Ile łącznie poświęciłbyś/abyś dziennie czasu na pełnienie obowiązków Helpera (czas na obydwa serwery)?: Byłbym w stanie poświęcić ponad dwie godziny. 8. Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany na serwerze, forum, TS3 lub Discordzie Crafted.pl (jeśli tak to wyjaśnij okoliczności)?: Tak, otrzymałem 2 warny na forum za offtopic oraz bana globalnego za trolling. Było to jednak spory czas temu. 9. Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć (min. 5 rozbudowanych zdań)?: Z reguły staram się unikać konfliktów oraz nie wywoływać bezsensownych kłótni. Jestem opanowany, kulturalny i miły. Rzadko coś, lub ktoś wyprowadza mnie z równowagi. Z całą pewnością mogę powiedzieć, że spełniam wszystkie wymagania na stanowisko Helpera SVE. Potrafię dostosować się do sytuacji, a praca w grupie nie sprawia mi żadnych problemów. Lubię pomagać ludziom, sprawia mi to ogromną przyjemność. 10. Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań): W wolnym czasie gram w gry, przeważnie jest to Minecraft, Dead by Daylight oraz SA:MP. Obecnie chodzę do siódmej klasy szkoły podstawowej i całkiem dobrze się uczę. Uwielbiam słuchać muzyki oraz jeździć na rowerze. Od około dwóch lat interesuję się grafiką komputerową, a niecały rok pełnię funkcję grafika na serwerze. Znakomicie znam zasady ortografii, jak również mam ogromny zapał do pracy. Uważam się za osobę optymistyczną, czasem nawet za bardzo. 11. Przeczytałeś/aś regulaminy?: Tak. 12. Jesteś świadom tego, że będziesz musiał pełnić obowiązki na dwóch serwerach (dwóch wersjach gry)?: Tak, jestem w pełni tego świadomy.
 7. tak dokladnie @wiktoria_sroka
 8. 1. Nick: Voxuu 2. Imię: Bartek 3. Wiek: 14 4. Od kiedy grasz na Crafted.pl?: Ponad dwa lata. 5. Masz mikrofon i TS3?: Tak, posiadam obie z wymienionych rzecz. 6. Pełniłeś/aś kiedyś podobną funkcję na obecnym silniku forum?: Nie, lecz chciałbym spróbować. 7. Ile poświęciłbyś/abyś dziennie czasu na pełnienie obowiązków Moderatora Forum?: Dwie godziny, czasem może trochę więcej. 8. Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany na serwerze, forum, TS3 lub Discordzie Crafted.pl (jeśli tak to wyjaśnij okoliczności)?: Tak, otrzymałem 2 warny na forum za offtopic oraz bana globalnego za trolling. Było to jednak spory czas temu. 9. Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć (min. 5 rozbudowanych zdań)?: Z reguły staram się unikać konfliktów i nie wywoływać bezsensownych kłótni. Jestem opanowany, kulturalny i miły. Rzadko coś, lub ktoś wyprowadza mnie z równowagi. Mimo mojego bana, już prawie rok spędziłem w ekipie serwera i wydaję mi się, że można mi zaufać. Z całą pewnością mogę powiedzieć, że spełniam wszystkie wymagania na to stanowisko. Na forum staram się być dość aktywny, często w ciągu dnia przeglądam je po prostu z nudów. 10. Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań): W wolnym czasie gram w gry, przeważnie jest to Minecraft, Dead by Daylight oraz SA:MP. Obecnie chodzę do siódmej klasy szkoły podstawowej i całkiem dobrze się uczę. Uwielbiam słuchać muzyki oraz jeździć na rowerze. Od około dwóch lat interesuję się grafiką komputerową, a niecały rok pełnię funkcję grafika na serwerze. Znakomicie znam zasady ortografii, jak również mam ogromny zapał do pracy. Uważam się za osobę w optymistyczną, czasem nawet za bardzo. Zależy mi na otrzymaniu tej funkcji, gdyż spędzanie czasu na forum sprawia mi wielką przyjemność. 11. Przeczytałeś/aś regulaminy?: Tak, przeczytałem wszystkie regulaminy.
 9. wow zgadles a jednak nie @VermontPolska jak tam ci sie spalo?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy