Jump to content

Sushi

Użytkownik
 • Posts

  397
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Sushi last won the day on June 29 2018

Sushi had the most liked content!

Reputation

309 Mistrz

About Sushi

 • Birthday January 29

Personal Information

 • Sex
  Inne

Recent Profile Visitors

6473 profile views
 1. Błędy interpunkcyjne, zdania się nie kleją. Nie sądzę, że masz 22 lata :/ Jestem na nie. Powodzenia.
 2. 1. Nick: Sushi (w minecraft Sushidden). 2. Imię: Mateusz. 3. Wiek: 14 lat. 4. Od kiedy grasz na Crafted.pl? Myślę, że od około początku pierwszej edycji sky block’a. 5. Masz mikrofon i TS3? Tak. 6. Pełniłeś/aś kiedyś podobną funkcję na obecnym silniku forum? Nie, ale raczej szybko się nauczę. 7. Ile poświęciłbyś/abyś dziennie czasu na pełnienie obowiązków Moderatora Forum? Około 2-3 godzin. 8. Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany na serwerze, forum, TS3 lub Discordzie Crafted.pl (jeśli tak to wyjaśnij okoliczności)? Heh, no to zaczynamy. Podczas mojej wieloletniej przygody na tym serwerze minecraft dostałem kilka mutów (niektóre były dłuższe, niektóre na kilka minut), ban na 3 dni (o ile dobrze pamiętam) i perm. Powodów mutów do końca nie pamiętam, jednak najpewniej były to w miarę błahe sprawy typu: za dużo capslock’a. Krótszy ban był za niepochlebne wypowiadanie się o pewnej administratorce na /msg. Permbana dostałem przez nieporozumienie i kilka godzin później dostałem ub. Na forum dostałem łącznie 31 punktów, głównie są one za spam/offtopic, jednak dawno wszystkie dawno wygasły. Na TS3 i discordzie mam czystą kartotekę :p. 9. Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć (min. 5 rozbudowanych zdań)? Jestem osobą ogarniętą i asertywną, znam regulamin i staram się go przestrzegać. Wypełniam moje obowiązki sumiennie i starannie. Jestem dobry z ortografii i interpunkcji. Umiem pomagać, a wyprowadzenie innych z błędu nie sprawia mi trudności. Dzięki mojemu długiemu doświadczeniu znam ten serwer (w tym forum) i rozumiem w jaki sposób kreowany jest jego wizerunek. Dużo przesiaduje przed komputerem i zawsze mam gdzieś w tle forum odpalone, by w miarę być na bieżąco. 10. Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań): Mieszkam w województwie pomorskim, a dokładniej to w trójmieście. Lubię grać w gry i rozmawiać na dziwne, lecz interesujące tematy. Do rzeczy które lubię, jednak jestem w nich słaby, na pewno można zaliczyć gotowanie, mój poziom to proste brownie, jednak wszystko w kuchni sprawia mi frajdę. Przeważnie zachowuję się jak idiota, jednak w trakcie wypełniania moich obowiązków zachowuje powagę. Po wakacjach będę chodził do nowej szkoły, ściślej mówiąc to do liceum (się pochwalę, że pierwszego wyboru, więc jestem z siebie zadowolony). 11. Przeczytałeś/aś regulaminy? Tak.
 3. chyba ban na forum się szykuje za wyzywanie serwera hm>

   

 4. Podanie zrobione niechlujnie, błędy ortograficzne i interpunkcyjne, zadania się powtarzają. W jednym punkcie piszesz, że nie pełniłeś jeszcze nigdzie żadnej roli, a kilka linijek niżej piszesz, że byłeś pomocnikiem wiele razy. Zobacz podania innych, a potem zobacz swoje i wyciągnij z tego wnioski (nie chodzi mi, żebyś kogoś plagiatował). Powinieneś się przyłożyć do napisania podania i dołączyć na serwer discord. Jestem na nie.
 5. Coś mi się wydaje, że vakaru tym razem ci nie pomoże. Powody wyżej. Jestem na nie.
 6. czm aż tak bardzo piecze cię dupa gdy ktoś pod podaniem @CafeKaskada jest na tak xd?

 7. Czasem wkradną się błędy interpunkcyjne, a niektóre części zdania się nie kleją. Jestem na tak z minusem i takim "kredytem zaufania' xd. Powodzenia :)
 8. USA ;o? jestem na tak, powodzenia :)
 9. oh wow, naprawdę ładne, szczególnie mi się podoba 4 grafika, trochę księżyc jest na niej zbędny, ale dalej jest ona ładna.
 10. Na nie, powody myślę, że znasz.
 11. Jestem na tak. (tak na przyszłość *to stanowisko, "tę" tylko do rodzaju żeńskiego)
 12. ale Ty jesteś mocny xd Wydaje mi się, że tylko Ty i kilka osób w tym Twoim teamie nie chcecie nowej edycji. Jak nie chcesz tracić budowli to idź na singla. Jak dla kogoś 3 klocki pośrodku zielonego oceanu są bardzo ważne to coś jest nie tak. Nowa edycja jest potrzebna (w tym reset wysp), bo na txo praktycznie nikt nie gra.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy