Jump to content

Sushi

Użytkownik
 • Content Count

  181
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Sushi last won the day on June 29 2018

Sushi had the most liked content!

Community Reputation

126 Doświadczony

6 Followers

About Sushi

 • Rank
  Znawca
 • Birthday January 29

O Użytkowniku

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  mam wrogów nie podam :[
 • Zainteresowania
  Lubię minecrafta i tenisa ziemnego :D

Crafted.pl

 • Nick
  sushi_masterqu
 • Tryby
  SkyBlock

Recent Profile Visitors

1466 profile views
 1. To 1 główne jest najgorsze za dużo rozmazane, 2 zdjęcie jest na serio fajne, 3 też jest spk. Leci serduszkooo
 2. Ej ten taki czerwony kolorek, jest taki ładny no jest i taki fajniutki, pewnie jakieś super moce daje więc no brawo, brawo no 

 3. Takie: xd, ja myślałem, że ty grasz od 2 edycji sky i jeszcze większe: xd ty masz 27 lat? No ale dobra. Podanie ładne i wgl plusik, minusik, jestem na tak.
 4. Jestem osobą której trudno wypisywać swoje dobre i złe cechy, albo np powody przyjęcia mnie do adm, tytuł już zmieniłem (xd). Dzięki za odp.
 5. 1. Nick: Sushi_Masterqu 2. Imię: Mateusz 3. Wiek: 13 za 6 miesięcy 4. Od kiedy grasz na Crafted.pl? Od początku 1 edycji skyblocka (wiem, że pisałem wcześniej jakieś daty, ale wsm to nie widzialem ile minęło najdokładniej to będzie 1 edycja sky) 5. Masz mikrofon i TS3? Przez mikro mam głos jak jakiś 8 latek czasem (xd), ale da się ze mną rozmawiać, tsa mam 6. Pełniłeś/aś kiedyś podobną funkcję? Tak, nie chwaląc się (xd) byłem helperem na całkiem dużym serwerze hardcore (1k+ na starcie) i innych malutkich 7. Ile poświęciłbyś/abyś dziennie czasu na pełnienie obowiązków Helpera? Około 3 godzin 8. Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany na serwerze, forum, TS3 lub Discordzie Crafted.pl (jeśli tak to wyjaśnij okoliczności)? Na forum miałem kilka ostrzeżeń związanych z moją głupotą i nie znajomością regulaminu, która już nadrobiłem, staram się unikać już takich sytuacji. Dostałem kilka mutow za to samo co wyżej i bana na 3 dni za stawanie po stronie kolegi, nie żałuję tego, żałuję tego, że nie potrafiłem na spokojnie wyjaśnić. 9. Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć (min. 5 rozbudowanych zdań)? Myślę, że całkiem dojrzałem od ostatniego podania i bym się nadawał do tej roli. Potrafię szybko odp na pytanie gracza, nawet kilka osób widziało to i zamiast na chacie do helpera to mi na msg pisali pytania. Znam dużo komend, potrafię w całkiem szybki sposób wytłumaczyć co dana komenda robi. Pomoc komuś nie robi mi problemu i zawsze staram się odp jak najlepiej. Mam chyba całkiem duży dystans do siebie, nwm co dalej napisać to inni lepiej mnie ocenią, ja nie jestem w tym dobry. 10. Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań): Mam na imię Mateusz, mieszkam w Polsce. Będę się uczył walki kataną i może koszykówki, bardzo lubię informatykę. Teraz idę do 7 klasy, jak będę szedł do liceum to najpewniej do klasy Ib (dzięki niej będę mógł studiować za granicą). Mam małe marzenie żeby mieć swój własny serwer hc i też kanał na yt. Nic ciekawszego o mnie nie ma. 11. Przeczytałeś/aś regulaminy? Tak 12. Opisz komendy swoimi słowami (można opisać wszystkie komendy serwera SkyBlock, ale te poniżej są wymagane): - /w usun: jest jedynie, /w reset która resetuje nasza wyspę - /w zapros nick: wysyła zaproszenie do drużyny wyspy do danej osoby - /w coop nick: dodaje osobę do wylogowania właściciela - /report: wysyła wiadomość do administracji np o cheaterze - /w wykop nick: wyrzuca daną osobę z wyspy - /skup (dokładna informacja): pod tą komendą znajduje się skup, gdzie możemy sprzedawać swoje itemy za pieniądze serwerowe, jest też skup vip (/skupvip) gdzie dostajemy więcej pieniędzy Nie będę pisał więcej komend, bo to nie ma sensu, jak ktoś się coś wiedzieć to proszę się mnie zapytać na msg zlbo jakiegoś administratora. Z góry dzięki za odp.
 6. Hymm nwm czy tylko mi się tak wydaje, że masz jakieś 40 lat i chcesz to ukryć, bo nie pisze które urodziny xd

  1. Sushi

   Sushi

   A no i sto lat 🥳 (xd)

    

 7. O gz super moda 

 8. Aaaaa xd, przez cały czas myślałem, że jesteś kims innym od czasu zmiany nicku

  1. akedegy

   akedegy

   Ja tez hah

 9. Sushi

  Zapomniana nadzieja

  Ladniutkie, jak się nazywa twoja ekipa xd?
 10. Sushi

  [Kupie] wyspę

  Napisałem Ci na pw
 11. Sushi

  [Zlecenie] sushi

  Dodaje 1k do zapłaty przy spodobaniu się i 500 przy nie spodobaniu
 12. Za co mnie przepraszasz? Masz prawo mówić własną opinię
 13. Łu sto lat

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy