Jump to content

Kari9

Użytkownik
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Początkujący

About Kari9

 • Rank
  Użytkownik

O Użytkowniku

 • Płeć
  Kobieta
 • Miejscowość
  Truskaw
 • Zainteresowania
  Rolki, minecraft i gry komputerowe [inne], matematyka i chemia

Crafted.pl

 • Nick
  Kari9
 • Tryby
  SkyBlock

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zgadzam się. Kupowanie na tabliczkach nie jest dobrym pomysłem
 2. 1. Twój nick: Kari9 2. Nazwa propozycji: Przelewanie craftedgamesów, i kupowanie za nie 3. Opis: Na tabliczkach trade oraz na /wymiana można by było kupować za craftedgamesy. Można by je było tez przelewać jak zwykłą kasę 4. Dlaczego akurat to: Niektórzy zamiast $ potrzebują craftedgamesów, a to by dało możliwość zarabiania ich szybciej i więcej
 3. 1. Twój nick: Kari9 2. Nazwa propozycji: Możliwość wstawiania ogłoszeń 3. Opis: Jeżeli wpiszesz jakąś komendę to otwiera ci się okno ogłoszeń np. ,,Sprzedam ziemię, 56$ za 1" albo ,,kupię ziemię". Każdy by mógł napisać ogłoszenie. Jeżeli to było ogłoszenie o kupnie czy sprzedaży czegoś to jeżeli się na nie kliknie to się sprzeda to albo kupi. 4. Dlaczego akurat to: Ułatwiło by to kupowanie czy sprzedawanie. Dana osoba nie musiała by być na serwerze aby coś sprzedać albo kupić. Ograniczyło by to też spam na czacie wiadomościami typu: ,,Kupię ziemię" albo ,,Sprzedam jajko"
 4. 1. Twój nick: Kari9 2. Nazwa propozycji: Ułatwienie pisania na /msg 3. Opis: Kiedy wpiszesz komendę /msg to musisz potem wpisać nick gracza. Czasami jednak gracze mają strasznie dziwne i zagmatwane nicki. Dlatego według mnie powinno być coś takiego że gdy klikasz na ten nick to on automatycznie się wpisuje. Można zrobić też coś takiego na chacie [piszę wiadomość klikam na nick i on mi się wpisuje jako następny wyraz]. Jeżeli helperzy czegoś takiego nie mają to im to też ułatwiło by prace. 4. Dlaczego akurat to: ułatwiło by to pisanie wiadomości na /msg i chacie i może mniej ludzi by pisało na chacie ogólnym więc nie byłoby spamu Ps: Jeżeli już coś takiego jest to sorry, ale nie wiedziałam.
 5. 1. Twój nick: Kari9 2. Nazwa propozycji: Brak możliwości teleportowania się komendą /tpa na pvp 3. Opis: Nie można by było wysłać prośby o /tpa do gracza który jest na arenie pvp 4. Dlaczego akurat to: Ja nie raz miałam sytuację że gdy się do kogoś teleportowałam to się okazywało że jest on na arenie pvp. Wiem ze można zgłasić to na forum ale potrzebne są dowody czyli musisz wysłać screena w chwili teleportacji a zazwyczaj sie jest tak zaskoczonym że się go nie zdąża zrobić. Poza tym i tak tracisz poziomy wyspy które dla początkujących jest ważne lub tracisz itemy [czasem wartościowe]. Uniemożliwienie tego pomogło by więc wielu graczom. .
 6. Nick: Kari9 Nazwa propozycji: Skrzynka niepotrzebnych rzeczy Opis: Skrzynka ta stałaby na np. spawnie i każdy gracz mógł by coś do niej włożyć. Jednak nie wszyscy gracze mogli by coś z niej wyjąć (mogli by to zrobić gracze np. do 20 lvl wyspy) Dlaczego akurat to?: Ja na początku gry miałam problemy ze zdobycie przedmiotów, bloków czy jedzenia. Teraz mam problem z niepotrzebnymi przedmiotami. Taka skrzynka pomogła by więc wielu osobom, ponieważ myślę że wielu początkujących ma taki problem jaki ja miałam kiedyś. Czemu tylko gracze do 20 lvl mogli by coś z tej skrzynki wyciągnąć? Niektórzy ludzie prawdopodobnie wyciągali by rzeczy z tej skrzynki aby je np. sprzedać w swoim sklepie. Poza tym myślę że jak ktoś ma 20 lvl to już ma pieniądze za które można kupić przcież prawie wszystko co najważniejsze np. jedzenie, narzedzia czy rzeczy do ich zrobienia i bloki.
 7. Kari9 Konkursy Można robić konkursy wysp; wyglądu, cen, przydatności, wielkości sklepów czy skinów. Nagrodami mogą być np. dirt, pieniądze, rangi lub zniżki do sklepu serweroowego. mogło by to zmotywować ludzi do tworzenia, grania na skyblocku czy po prostu urozmaiciło by to grę.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy