Jump to content

Felga

Użytkownik
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Początkujący

About Felga

 • Rank
  Użytkownik
 • Birthday August 11

O Użytkowniku

 • Płeć
  Kobieta
 • Miejscowość
  Poznań
 • Zainteresowania
  Marnowanie czasu

Crafted.pl

 • Nick
  FelicjaVanFelga
 • Tryby
  SkyBlock

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Wiek [+] Czas na obowiązki [+] Kary [+] Zdania [+] Ortografia i interpunkcja [+] Komendy [+] Ogólny wygląd podania [+] Nigdy nie widziałam na serwerze [-] Jestem na neutral z plusem
 2. Wiek [+] Czas na obowiązki [+] Kary [+] nie są to jakieś duże przewinienia Zdania [-/+] ładne, ale jednak czegoś brakuje Interpunkcja i ortografia [-/+] w kilku miejscach brakuje przecinka. Komendy [+] Ogólny wygląd podania [+] Nie widuję [-] Jestem na neutral z pochyleniem na tak, powodzenia!
 3. Wiek [+] Doświadczenie [+] Czas na obowiązki [+] Kary [-/+] Zdania [+] Interpunkcja i ortografia [+] Komendy [+] Ogólny wygląd podania [+] Widuję [+] Pomagasz [+] Jestem na tak, powodzenia!
 4. Wiek [+] TS jest wymagany [-] Czas na obowiązki [-] Kary [+] Zdania [-] są za krótkie i jest ich zdecydowanie za mało. Interpunkcja i ortografia [-/+] po wyjaśnieniu komend powinny być kropki. Komendy [-] jest ich mało, są źle wytłumaczone, /w usun nie istnieje oraz /skup miał być dokładnie wyjaśniony. Ogólny wygląd podania [-] Nie widuję [-] Jestem na nie.
 5. Wiek [+] Czas na obowiązki [+] Kary [-/+] Zdania [-/+] niektóre zdania są za krótkie, jest w nich wiele błędów i w pkt. 12 są strasznie chaotyczne. Ortografia i interpunkcja [-] w wielu miejscach brakuje przecinków, a czasem jest ich za dużo. Komendy [-/+] są dziwnie wyjaśnione i w jednej jest błąd. Ogólny wygląd podania [-/+] Często widuję [+] Pomaga [+] Jestem na neutral z pochyleniem na tak.
 6. Wiek [+] Czas poświęcony obowiązkom [+] Doświadczenie [+] Kary [-/+] Zdania [-/+] wiele słów jest z wielkiej litery, choć nie powinny być Interpunkcja i ortografia [+] ale w niektórych przypadkach brakuje przecinka Widuję [+] Pomagasz [+] Komendy [+] Ogólny wygląd podania [-] kolory rażą w oczy, są kompletnie nie pasujące emoji i w pkt. 12 czcionka jest nieczytelna Jestem na tak.
 7. Wiek [+] Czas poświęcony obowiązkom [-/+] ta godzina to trochę mało Kary [-] obraza i oszustwo to trochę poważne przewinienia Zdania [+] Interpunkcja i ortografia [+] choć w dwóch/trzech miejscach zabrakło przecinka Komendy [-/+] dwie są źle opisane, a /skup miał być szczegółowo opisany Nie widuję [-] Ogólny wygląd podania [-/+] Jestem na neutral z pochyleniem na nie.
 8. Wiek [+] Zdania [-] są lekko chaotyczne i nierozwinięte. Grafiki [-/+] są w miarę ładne, ale raczej nie zwracają na siebie uwagi i nie mają efektu "wow" Ogólny wygląd podania [-/+] zdania z pkt. 5 nie wyglądają dobrze, kiedy pisane są od nowej linii. Jestem na neutral z pochyleniem na nie.
 9. Zdania są średnie i jest wiele błędów Neutral
 10. Mam nadzieje, że jedzenie Co by było gdyby zniknęłyby wszystkie koty na świecie?
 11. Felga

  X czy Y?

  Żółty dom Koala czy krokodyl?
 12. Myślę, że moja znikoma umiejętność planowania mi na to nie pozwala Czy osoba niżej chciałaby zostać psychologiem?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy