Jump to content

_Shinigami_

Użytkownik
 • Content Count

  263
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

159 Doświadczony

5 Followers

About _Shinigami_

O Użytkowniku

 • Płeć
  Mężczyzna

Crafted.pl

 • Nick
  _Shinigami_

Recent Profile Visitors

1219 profile views
 1. Życzę Wam wszystkim wesołych Świąt Wielkanocy. Zdrowia, szczęścia, wielu litrów wody na głowie w poniedziałek.
   

                                                   

                                                     

                                                                                                                       Shinigami 

 2. 1.12 byłoby lepszym rozwiązaniem gdyż: -na 1.13 pojawiają się częste lagi -na 1.13 są słabe ustawienia czatu -na innych trybach jest wersja 1.12, byłby trudności z przechodzeniem na inne tryby -wielu graczy ma zainstalowanego na tą wersję Optifine Zdecydowanie jestem za 1.12.
 3. Oczywiście musiałem się spóźnić, no oczu sobie nie wybierałem, nie zobaczyłem.
  W każdym razie gratujuję.

 4. naj lep sze go ?

 5. Najlepszego ?

 6. Najlepszego

 7. Najlepszego?

 8. Jak to ja, zaczynam od znalezienia błędów. Odmienię słowo gracz w dwóch przypadkach; celowniku i mianowniku. [W liczbie mn] mianownik (kto? co?):gracze. celownik (komu? czemu?) graczom, nie graczą. Czyli błąd. Ortografia, gramatyka i interpunkcja nie są na wysokim poziomie jak na czwartą klasę. Brak kropek. Estetyka podania jest nie najlepsza, mogłeś wyróżnić pytania od odpowiedzi. Wiek jest za mały (de facto zdarza się, że przyjmują wcześniej, ale tu jest za mały wiek). Estekykę najbardziej psuję jednak brak kropek i wielkich liter na początku zdania. Komend jest bardzo mało. Powołujesz się bezpodstawnie na poparcie innych osób. Twoje zachowanie -co by nie mówić- jest dziecinne. Uważam, że jeszcze musisz poczekać. Na nie.
 9. Tak, przy wolnym internecie jest to sporym problemem. Często mi się zdarza, że zanim się wczyta już mnie wyrzuca. Jedyne co może być problemem są lagi przy dużej ilości graczy. Na tak z bardzo małym minusikiem.
 10. Chciałbym to wyjaśnić, gdyż: §1.2 Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z jego przestrzegania." Myślę, że jest to potrzebne, gdyż na serwerze jest wiele informacji o forum, na tyle dużo, że każdy użytkownik (którego regulamin obchodzi) prędzej czy później znajdzie się na forum. Jestem na nie.
 11. Będąc sobą musiałem zacząć od znalezienia błędów, chodzi o brak kropek (ss na dole). Kary, może przedawnione więc tylko mały minusik. Zdania są ok. Komendy również dobrze, lecz znowu widzę brak kropek. Wiek, niby za mało, ale tu liczy się zachowanie. Nie jest dziecinne. Estetyka podania itp. jest ok, ale znowu psuje wszystko brak kropek. Z ortografią nie masz problemów, lecz z interpunkcją jest nie najlepiej. No powiem tak - neutral ze sporym plusem.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy