Jump to content

_Shinigami_

Użytkownik
 • Content Count

  284
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

173 Doświadczony

5 Followers

About _Shinigami_

 • Rank
  Znawca

O Użytkowniku

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Zainteresowania
  Biologia i chemia.

Crafted.pl

 • Nick
  _Shinigami_

Kontakt

 • Discord
  _Shinigami_#5651

Recent Profile Visitors

1953 profile views
 1. Mam trochę mieszaną opinię, gdyż niektóre powstania były zupełnie niepotrzebne. Niektóre miały szansę się udać, ale się nie udały przez błędy strategiczne. Wiele z nich było potrzebnych. Choć większość powstań byłaby niepotrzebna, gdyby nie szlachta i jej lenistwo oraz dbanie wyłącznie o własne interesy, nadużywanie liberum veto.
 2. Wiek jest odpowiedni. Kary jakieś tam były, ale niewielkie. Czas, który chcesz poświęcić, jest wystarczający. Zdania numer 1 są rozbudowane, ale zauważyłem parę błędów. Sprawdź w internecie odmianę przez przypadki tego słowa (osobą). Zdania nr 2 są trochę zbyt krótkie. Trochę błędów interpunkcyjnych. Komendy ok. Ogólnie jestem neutralny z takim -. Ortografia może być rozbudowana? Ciekawe. (To już tak poza tematem)
 3. Wiesz, że napisałeś w klubie "życzymy na powrót"? XD

 4. Mam parę pytań, które pomogłyby administracji ulepszyć klub. 1. Co byś dodał? 2. Co Ci się nie podoba? 3. Co najbardziej podoba Ci się w Klubie? Zachęcam do odpowiedzi w ankiecie!
 5. Konkurs świąteczny 1.Co trzeba przygotować? Tematem konkursu jest kartka świąteczna. 2. Jaką techniką ma być wykonana? Może być na kartce lub jako grafika komputerowa. Doceniamy kreatywność. 3. Gdzie zamieszczać prace? Wysyłać pod tematem. 4. Jaki jest czas na wykonanie? Do 15 XII 2019r. 5. Kiedy będą ocenione? Postaramy się ocenić do Świąt Bożego Narodzenia. Powodzenia! Za 1 miejsce jest nagroda, można ją odebrać na Fb/Sky/Txo. Na razie nagroda jest Niespodzianka Fundatorami nagrody są: @AdikGaming @_Shinigami_ Dziękujemy! Jeśli nie chcesz wysyłać zdjęć pod postem możesz je wysłać na PW do @AdikGaming! Można wysłać max. 2 zdjęcia! Organizatorem konkursu jest Shinigami!
 6. Gratuluję helpera. Powodzenia w sprawowanej funkcji itd. 😆

 7. Wiek jest odpowiedni. Byłeś w administracji i według mnie dobrze pełniłeś swoje funkcje. Trochę czasu grasz na serwerze i siedzisz na forum. Zdania dobrze się czyta i są dobrze złożone, nie są zapełniaczami (chciałem napisać utleniaczami, ciekawe). Czas, który chcesz poświęcić na siedzenie na forum jest odpowiedni. Jestem na tak .
 8. To jakiś żart? Jeśli tak to wyjątkowo żałosny. Napiszę tutaj niewiele bo nie ma o czym. Brak wielu zdań.Brak komend. Jestem na NIE .
 9. Wiek nie jest wystarczający, ale to nic, tu chodzi o zachowanie. Podanie miło się czyta, zdania są rozbudowane. W podaniu nie widać błędów ortograficznych. Trochę znam cię osobiście jeszcze z czasów gdy tu grałem i wiem, że jesteś ogarnięty. Komend jest odpowiednio dużo i są dobrze opisane. Kary były, ale dawno więc się nie liczy. Jestem na tak.
 10. Ankieta o znienawidzonym przedmiocie szkolnym.
 11. No nie wiem czy czytałeś regulamin... Brakuje mi pewnej rzeczy.Zły tytuł. Reszta podania ok. Jestem na nie, bo podanie wygląda jakbyś nie przeczytał regulaminu.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy