Jump to content

Chrome

Sponsor
 • Content Count

  74
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

34 Początkujący

3 Followers

About Chrome

 • Rank
  Doświadczony
 • Birthday April 26

O Użytkowniku

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Poznań
 • Zainteresowania
  Lotnictwo, kodowanie, programowanie

Crafted.pl

 • Nick
  iPhone11ProMax (Premium)
 • Tryby
  SkyBlock
  Survival Extreme (1.15)

Kontakt

 • Discord
  Safari#1185

Recent Profile Visitors

1577 profile views
 1. Zielony lepiej by wyglądał 🤔

 2. Gdyby to miało być dla SVIP-a 50, to moooże... Na razie jestem tak pół na pół.
 3. Było już wiele propozycji o dodaniu koszyka.
 4. Wszystkiego najlepszego rusek i dużo pjenionszkuf, bo dają wszystko (prócz szczęścia i zdrowia).

 5. Crafted nie jest na hostingu i to tak nie działa, że jest zasilane konto np. 30 zł -> 21 zł, a permisje dla tych „mniejszych” rang wystarczy skopiować od tych 14-dniowych i tyle Skoro się da zrobić ruletkę za 1,50, to na pewno da się zrobić rangę za 3.
 6. 1. Zdejmujesz dolną obudowę laptopa. 2. Sprawdzasz, czy masz slot M.2 - jeśli tak, sprawdź, jakiej długości jest miejsce na niego i wtedy możesz kupić dysk M.2 i będzie sprawa ułatwiona, a jeżeli go nie ma, to zobacz, czy masz drugie miejsce na dysk SATA III - jeśli nie wiesz, czego szukać, spójrz na swój obecny dysk i popatrz, czy masz taki drugi. (Slot M.2) 3. W przypadku braku dodatkowego miejsca na dysk, możesz wyjąć napęd CD/DVD i kupić taką kieszeń na SATA III-DVD. 4. Jeżeli nie masz slotu M.2, kup dysk SATA III. Ja polecam ADATA SU900 i Goodram IRDM gen. 2 - to już od ciebie zależy, który kupisz. 5. Po zakupie dysku wkładasz go w odpowiedni slot (lub do kieszeni zamiast DVD) i wchodzisz do Systemu -> prawy przycisk myszy na logo Windowsa w pasku zadań -> Zarządzanie dyskami i tam powinieneś mieć swój dysk. Może być tak, że jest on nieskonfigurowany i w takim razie należy kliknąć na niego (tylko jeśli ma czarną obwódkę) prawym przyciskiem myszy -> Nowy wolumin prosty i w dalszym kroku go konfigurujesz, a na końcu ustaw system plików na NTFS (tam jest lista wyboru). 6. Po konfiguracji dysku ściągasz program WinToHDD (lub podobny) i wg. np. tego https://webinsider.pl/migracja-systemu-windows-10-z-hdd-na-ssd-za-pomoca-programu-wintohdd/ poradnika sklonuj dysk HDD na SSD (najlepiej przed tym zrób jakiś porządek i wywal niepotrzebne rzeczy itp.) i po tym po prostu zamień je miejscami. Robiłem to 3 razy wg. tego sposobu, więc niech nikt nie próbuje mówić, że jest inaczej. Jeżeli nie rozumiesz - w internecie jest wiele poradników
 7. 1. Jeśli masz dysk HDD, to załóż SSD (SATA lub M.2) i zainstaluj na nim system, a pliki na HDD trzymaj - w tym GTA. 2. Możesz też dołożyć RAM (nie ma sensu kupować o wyższym taktowaniu niż 2666 MHz, bo procesory Intela obsługują do 2666, tzn. RAM 3000 MHz i wyżej będzie działał, ale na 2666 MHz).
 8. Komendy dobrze opisane, zdania rozbudowane. Twoje poprzednie podanie zostało odrzucone 9 dni temu, więc to podanie również zostanie odrzucone w związku z tym.
 9. Dlaczego dałeś tu mojego screena? Skąd mamy mieć pewność, że to nie zwykły kamień endu?
 10. 1. Twój nick: iPhone11ProMax 2. Nazwa błędu/bugu: CraftedGems 3. Opis błędu/bugu: SVIP-y po nadaniu tych 3-dniowych VIP-ów dostają tylko 10 cg za 10 minut, a powinno być 14. 4. Data zdarzenia: Co 10 minut 5. Screeny/Filmiki:
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy