Jump to content

Kene

Zasłużony
 • Posts

  232
 • Joined

 • Last visited

Reputation

75 Pomocny

Personal Information

 • Sex
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

8472 profile views
 1. Kim byłeś?

  1. whitee

   whitee

   Kidmod FB 

  2. TheSiwy

   TheSiwy

   k0xem

 2. o kurde ty żyjesz

  1. ChrupkiSerowe

   ChrupkiSerowe

   Nie, umarł.

  2. HighlanderPL

   HighlanderPL

   nikt nie pytał ciebie

  3. ChrupkiSerowe

   ChrupkiSerowe

   Jak dobrze, że to nie jest prywatna rozmowa tylko forum publiczne...

 3. 1. Twój nick: Kenehezu 2. Nick oskarżonego: gbyciu, __hawaje__10 3. Data zdarzenia: 01.23.2021, 01.27.2021 4. Wyjaśnienie: flood 5. Dowody: gbyciu: __hawaje__10:
 4. 1. Twój nick: Kenehezu 2. Nick oskarżonego: _naashh 3. Data zdarzenia: 01.21.2021 4. Wyjaśnienie: alternatywne sposoby zabijania na działce 5. Dowody:
 5. Imo o wiele lepsza nazwa użytkownika.

 6. Bardzo estetyczne podanie, przyjemnie się czyta. Dobra ilość czasu poświęcana na pilnowanie porządku na serwerze, często cię widuję. Dużo dobrze opisanych komend. Brak kar. Nie mam do czego się przyczepić, jestem na tak, powodzenia!
 7. Zdania średnie, ale to nie gra głównej roli. Dużo kar, ale wydaje mi się, że przynajmniej połowa jest z początków twojej gry na serwerze. Ilość czasu poświęcanego na pilnowanie porządku na serwerze idzie na plus i faktycznie siedzisz na serwerze po kilka godzin dziennie. Zawsze pomagasz na czacie. Szybko piszesz. Sporo dobrze opisanych komend. Jestem na tak, good luck!
 8. Spóźnione sto lat! :) 

  Najlepszego od Marchewki! :) 

   

   

   

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy