Jump to content

yoshio_pl

Użytkownik
 • Content Count

  59
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

21 Początkujący

2 Followers

About yoshio_pl

 • Rank
  Doświadczony
 • Birthday July 12

O Użytkowniku

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Lodz

Crafted.pl

 • Nick
  yoshio_pl
 • Tryby
  FreeBuild

Recent Profile Visitors

299 profile views
 1. Nie wiem czy te błędy ortograficzne to na serio, czy dla jaj, ale wydaje mi się, że w niektórych tematach nie powinno się pisać dla żartu. Pisze się "skończ". Nie wspomnę już o interpunkcji...
 2. 1. Twój nick: yoshio_pl 2. Nick oskarżonego: rtghb325 3. Data zdarzenia: 17.04.2019 01.10 4. Wyjaśnienie: przeklina i obraża 5. Dowody:
 3. Obrażanie się za konstruktywną krytykę nie świadczy niestety o dojrzałości do pewnych spraw. W ten sposób niczego dobrego nie osiągniesz.
 4. Oceniając obiektywnie niestety podanie bardzo chaotyczne. Ortografia ortografią, ale gramatyka też kuleje. Zaskakujące, że można napisać jeden wyraz na dwa sposoby w jednym zdaniu ("komędy" vs. "komendy"). Co do obecności na serwie, to robisz sporo szumu wokół siebie, ale to widocznie kwestia charakteru, być widocznym, co nie jest absolutnie niczym złym (jak już mówiłem, obiektywnie). Subiektywnej oceny z pewnych względów nie podejmę się. I najbardziej sprawiedliwie będzie, jak napiszę, że neutral.
 5. na nie. absolutnie zgadzam się z tym, co napisał wyżej Gaara.
 6. ale czy tak jak /ec, byłoby to dostępne tylko dla svipów? bo wtedy zwykły gracz (a nawet dwójka graczy) kosztem 300$ za ślub otrzymuje dostęp do swoistego enderchesta, za który svip musi zapłacić w sklepie SMS. pomysł fajny, ale wymaga dogrania kilku szczegółów.
 7. Podanie wygląda, jakby napisane w 3 minuty na kolanie. Orto w kratkę. Zdania się powtarzają. Słabo się postarałeś (o ile w ogóle, może jedynie komendy)... Może za jakiś czas spróbuj, po lepszym przygotowaniu.
 8. Miła i sympatyczna osoba, jedna z pierwszych, które poznałem na serwie i od razu polubiłem (nawet dostałem od niej wtedy papugę, którą mam do dziś). Działkę ma ładną i mocno rozbudowaną, czyli trochę czasu już tutaj spędziła, więc wymaganą wiedzę posiada. Podanie stylistycznie ok, ortograficznie i gramatycznie troszkę słabiej, ale jak na prawie 13 lat jest w porządku. W komendach też znalazłem błąd, a mianowicie chodzi o /d anuluj. O ile wiem, to tą komendą nie wyrzuca się graczy z działki, tylko cofa nadane im prawa/bany. Poza tym pomaga i strofuje kiedy trzeba. Dobrze by było mieć taką osobę na stanowisku Na tak!
 9. 1. Twój nick: yoshio_pl 2. Nick oskarżonego: Sanderina 3. Data zdarzenia: 26.03.2019 4. Wyjaśnienie: przeklina, obraża 5. Dowody:
 10. Pomijając kwestię zastosowania się do wzoru - pomysł jest totalnie nietrafiony. Czy miałoby to oznaczać, że do administracji miałaby się dostać osoba zupełnie przypadkowa, wylosowana z grupy (właśnie, kolejna sprawa: z jakiej grupy? wszystkich zarejestrowanych na serwerze? nawet tych od wielu miesięcy nieaktywnych?) osób, bez jakiegokolwiek sprawdzenia kompetencji? Wieku? Wiedzy? Stanowisko helpera, moda, itp. jest jednak bardzo odpowiedzialnym i wymagającym stanowiskiem i same dobre chęci, choćby były nawet jak najbardziej uczciwe, nie wystarczą. Po to są rekrutacje, możliwość wypowiedzenia się innych, rozmowy kwalifikacyjne, aby właśnie na to stanowisko nie trafiła osoba, która nie ma o niczym pojęcia. Zostawmy losowania takim atrakcjom, jak happy wool W sprawie wyboru osoby funkcyjnej są one zupełnie nie na miejscu. PS. Być może lista osób do losowania tworzona by była ze zgłaszających się chętnych na stanowisko funkcyjne, którzy przechodziliby wstępną kwalifikację. Wtedy miałoby to jakiś niewielki, ale zawsze sens. Jednak jest to dodatkowa praca dla administracji. Łatwiej i szybciej jest napisać po prostu podanie.
 11. Poza tym julcia, warto by było przejrzeć forum, czy podobnego tematu już nie było. A w tym wypadku były dokładnie o tym samym nawet dwa. W tym jest najwięcej odpowiedzi: Jak dla mnie ten temat do skasowania.
 12. no nareszcie ktoś, kto zrobi tu porządek ? w sensie, że wieczorem, kiedy adm już śpi i niektórzy gracze zbyt mocno sobie folgują, przyda się ktoś rozgarnięty, żeby przystopować zapędy dzisiejszej młodzieży. znam zbyt krótko, żeby oceniać, ale z tego co zdążyłem do tej pory zaobserwować, to byłaby to właściwa osoba na właściwym miejscu. T.A.K.
 13. widuję dość często (nawet mimo, że dużo siedzę na afk zajęty sprawami służbowymi). miła, sympatyczna osoba. nie pokazuje na siłę, że jest obecna na serwerze, a więc nie narzuca się. wydaje mi się, że można na nią liczyć. na tak.
 14. fajna sprawa pobujać się autem ze znajomymi po okolicy ? ja bym poszedł krok dalej i wprowadził do gry autobusy. wtedy można by było zgarniać ludzi ze specjalnych przystanków rozmieszczonych po całym obszarze serwera i rozwozić ich za drobną opłatą na działki ? marzy mi się zostać takim kierowcą autobusu ? na tak! ?
 15. to tak jak z policją. ma widełki, żeby w zależności od siły danego (ale nadal tego samego) wykroczenia odpowiednio słabiej, lub mocniej karać. oskarżony nie przyznaje się do winy to sprawa trafia do "sądu". na nie. liczę tylko na to, że kary przyznane po fakcie też są dotkliwe
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy