Jump to content

yoshio_pl

Użytkownik
 • Content Count

  81
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

25 Początkujący

2 Followers

About yoshio_pl

 • Rank
  Doświadczony
 • Birthday July 12

O Użytkowniku

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Lodz

Crafted.pl

 • Nick
  yoshio_pl
 • Tryby
  FreeBuild
  SkyBlock

Recent Profile Visitors

393 profile views
 1. I znowu ten caps lock... Polecam lekturę internetu na temat netykiety. Nie ma potrzeby krzyczeć. Do tego słabo znosisz krytykę, reagujesz agresją. Lubisz polski, ale nie kojarzę, żeby w polskim występowało słowo "durzo". I chyba nie będziesz tłumaczył błędów złamaną ręką? Ponoć wszystko robisz na komputerze sprawnie.
 2. Po pierwsze Zirf, czemu ciągle piszesz tym caps lockiem? Poczytaj może trochę o netykiecie, bo to, co tu robisz, jest nieco niegrzeczne. Po drugie LAyu_YouTube, Twoje podanie lekko "kłuje" w oczy. Ortografia chyba nie jest Twoją mocną stroną ("graczą", "Vipą", "wyszynowej"), interpunkcja też słabo. Ogonków w sumie też mógłbym się przyczepić, bo podanie na helpera to niejako podanie o pracę, musi błyszczeć. No i to wyśrodkowanie... Ja się pytam: po co? A litery? Raz wielkie, raz małe. W punkcie 9 powinno być co najmniej 5 rozbudowanych zdań. Jest jedno. Prawie rozbudowane. Z jedną kropką na samym końcu. Masz wielu przyjaciół, a wymieniłeś tylko jednego. Mimo wszystko jak na 13 lat zdania sklejasz poprawnie, a na samym serwerze jesteś pomocny i miły. Nie jestem tylko pewny, czy to wystarczy... Piszecie podania na kolanie? Nie warto przyłożyć się trochę bardziej do tego?
 3. pierwszy raz widzę. znudziło Ci się, więc grasz dalej?? brak spójności. komendy opisane, że ło panie! nie wiadomo nic na co komu komendy z essentials? wystarczą te ze sky. popracuj jeszcze...
 4. haha, a w punkcie 10. jak wół napisane "Mam na imie Filip mam 17 lat " więc o co tu kaman? ok, punkt poprawiony, ale niesmak pozostał. czyżby plagiat?
 5. 1. Twój nick: yoshio_pl 2. Nick oskarżonego: TheJayonek 3. Data zdarzenia: 14.06.2019 4. Wyjaśnienie: przeklina, obraża na chat'cie ogólnym. recydywa. 5. Dowody:
 6. 1. Twój nick: yoshio_pl 2. Nick oskarżonego: 8pc, TheJayonek, Grubol, Nikod3mxD 3. Data zdarzenia: 13-14.06.2019 4. Wyjaśnienie: kłotnia, przekleństwa, obrażanie graczy. taka "debata" trwała dobre pół godziny. zero reakcji na próby uciszenia. kultura poniżej krytyki. normalni ludzie chcą sobie pograć, a przyjdą takie elementy i wszystko psują. przepraszam, że wszystkich dodałem w jednym poście. nie warto na nich pisać osobnych tematów... 5. Dowody:
 7. bardzo dobry pomysł. ale tylko wśród ekipy z jednej wyspy, aby ograniczyć manipulantów.
 8. mysia dziura taki easter egg
 9. Czyli jeszcze trochę pracy przed Tobą (i nie chodzi tylko o kropki). Powodzenia!
 10. weź na spokojnie przeczytaj swoje podanie, a może sam znajdziesz błędy. podpowiedź: punkty 7 i 9. dotyczy to też interpunkcji. ja wiem, że to, co powiem jest może trochę na wyrost, ale przy dzisiejszym poziomie ortografii wśród młodzieży określenie "najlepszy w klasie" niekoniecznie oznacza bezbłędność... niestety, takie czasy.
 11. od 13-latka oczekuje się jednak ciut lepszej ortografii... komend malutko, chociaż sam nie jestem zwolennikiem wypisywania wszystkich możliwych, to ograniczanie się tylko do wymaganych i raptem dwóch warpów (serio nie ma ich więcej?) jest trochę słabe. popracuj nad podaniem, a może kiedyś coś z tego będzie. a, i pisanie, że ktoś powinien coś zrobić nie jest na miejscu. lepiej użyć zwrotu "moglibyście" , lub "widziałbym się na miejscu helpera, ponieważ..."
 12. yoshio_pl

  Odwołane

  nie bądźcie tak bardzo negatywnie nastawieni. chłopak się stara, ale nie za dobrze mu to jeszcze wychodzi. Franek, popracuj trochę nad podaniem, daj komuś ogarniętemu do przeczytania/poprawienia i za jakiś czas może coś z tego będzie
 13. 1. Twój nick: yoshio_pl 2. Nick oskarżonego: browarPL 3. Data zdarzenia: 8.06.2019 4. Wyjaśnienie: przeklinanie, obraza gracza 5. Dowody:
 14. 1. Twój nick: yoshio_pl 2. Nick oskarżonego: 69veonek69 3. Data zdarzenia: 8.06.2019 4. Wyjaśnienie: przeklinanie, obraza gracza 5. Dowody:
 15. 1. Twój nick: yoshio_pl 2. Nick oskarżonego: browarPL 3. Data zdarzenia: 24.05.2019 4. Wyjaśnienie: przeklina i obraża 5. Dowody:
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy