Jump to content

marcindebesciak1

Użytkownik
 • Content Count

  37
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

14 Początkujący

About marcindebesciak1

 • Rank
  Doświadczony
 • Birthday 06/15/2007

O Użytkowniku

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Szczecin
 • Zainteresowania
  Gry , Matematyka

Crafted.pl

 • Nick
  marcindebesciak1
 • Tryby
  FreeBuild
  SkyBlock

Kontakt

 • Skype
  marcindebesciak1
 • Discord
  marcindebesciak1#4595

Recent Profile Visitors

466 profile views
 1. Wszystkiego Najlepszego

 2. 1. Twój nick: marcindebesciak1 2. Nick oskarżonego: Aren 3. Data zdarzenia: 21.02.2019 4. Wyjaśnienie: Gracz floodował + użył przekleństwa. 5. Dowody:
 3. Widuje + Ortografia + Wiek + Ogarnięty + Komendy + Nie będę się rozpisywał. Na tak !
 4. 1. Twój nick: marcindebesciak1 2. Nick oskarżonego: bambler666 3. Data zdarzenia: 17.02.2019 4. Wyjaśnienie: Gracz floodował. 5. Dowody:
 5. 1. Twój nick: marcindebesciak1 2. Nick oskarżonego:Kosmiteg_ 3. Data zdarzenia: 16.02.2019 4. Wyjaśnienie: Gracz floodował po czym Dabbe_01 wyczyśćił chat. Ująłem moment gdzie widać tylko jak Kosmiteg_ Flooduje. 5. Dowody:
 6. 1. Nick : marcindebesciak1 (kiedyś NickName)2. Imię : Marcin.3. Wiek : 12 lat.4. Od kiedy grasz na Crafted.pl? - Od ponad roku.5. Masz mikrofon i TS3? Mam TS3 (discorda też) Mikrofonu nie mam.6. Pełniłeś/aś kiedyś podobną funkcję? Nie ale warto spróbować.7. Ile poświęciłbyś/abyś dziennie czasu na pełnienie obowiązków Helpera? Maksimum 2-3godziny.8. Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany na serwerze,forum, TS3 lub Discordzie Crafted.pl? (jeśli tak wyjaśnij jakie okoliczności)? Byłem raz permanentnie zbanowany i kilka mutów miałem.9. Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć (min. 5 rozbudowanych zdań) - Znam bardzo dobrze ortografie i zasady ortografii. Ogarniam co się dookoła mnie dzieje. Jestem bardzo pomocny (lubię pomagać). Lubię pogadać sobie z Graczami , administracją i z ekipą serwera Crafted.pl i jestem często aktywny , ale teraz mam dużo nauki. Piszę dosyć szybko na komputerze. Jak ktoś do mnie ktoś pisze np. Na Skype czy na Discorda na odpowiedź czeka zaledwie kilka dni. Jestem dobrym graczem.10. Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań) : Mam na imię Marcin i mieszkam w Szczecinie. Chodzę do piątej klasy szkoły podstawowej. Lubię Matematykę i Gry (szczególnie takie jak Minecraft i gry o wojnie). Mój ulubiony kolor jest żółty. Nie lubię ciemnych i pustych przestrzeni. Irytuje mnie jak ktoś mnie na serwerze lub forum wyzywa i się wyśmiewa ze mnie. Lubię się uczyć szczególnie wtedy kiedy trzeba.11. Przeczytałeś/aś regulaminy? Oczywiśćie.12. Opisz komendy swoimi słowami (można opisać wszystkie komendy serwera FreeBulid, ale te poniżej są wymagane):- /d zaufaj: dodaje gracza i gracz może budować na mojej działce gdy mnie nie ma.- /d dodaj: dodaje gracza i gracz może budować tylko kiedy właściciel jest online. - /d polacz: Komenda dla svipa może łączyć działki za pomocą tej komendy.- /d ban: Banuje gracza na działce i jak się wpisze tą komendę gracz ci już nigdy na działkę nie wejdzie.- d /chat - Chat działki czyli jak wpisze się tą komendę to jest specjalny chat który widać tylko jak ktoś wejdzie na działkę.
 7. Komendy + Wiek + Widuje - (bardziej grasz na sky) Pomaga (+/-) Ogarnięty (+/-) Zdania + Neutral Powodzenia !
 8. Komendy - Wiek - Widuje (+/-) Pomaga (+/-) Ogarnięty - Zdania - Na Nie
 9. Komendy + Wiek + Widuje+ Pomaga (+/-) Ogarnięty + Zdania + Dużo kar - Neutral z pochyleniem na tak
 10. Komendy + Wiek + Widuje+ Pomaga (+/-) Ogarnięty (+/-) Zdania + Jestem Na Tak !
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy