Jump to content

woszczek

Użytkownik
 • Content Count

  47
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

8 Początkujący

1 Follower

About woszczek

 • Rank
  Doświadczony

O Użytkowniku

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Zainteresowania
  Jazda rowerem

Crafted.pl

 • Nick
  woszczek
 • Tryby
  FreeBuild

Kontakt

 • Discord
  woszczek#0526

Recent Profile Visitors

139 profile views
 1. Hej. Chciałbym Wam przedstawić krótki, ale mam nadzieję skuteczny poradnik. Będzie on dotyczył argumentacji podań. Ostatnio na forum zauważyłem wiele bezsensownych argumentów. Przykład bezsensownego argumentu: Nie widuję (-) Nie pomagasz (-) Nie udzielasz się na czacie (-) Jak można zauważyć, punkt pierwszy zaprzecza całej reszcie. Przecież gdy kogoś nie widzisz na serwerze, to nie możesz wiedzieć co on/ona robi gdy jest online... (chyba ze masz jakieś magiczne moce ;)) Podam teraz punkty, z których możecie brać argumenty: Czy spełnia wymaganie wiekowe? Czy udziela się na czacie? lub jeśli nie widujesz tej osoby na serwerze zastąp to pytanie na: Czy on/ona często wchodzi na serwer? Czy ma mikrofon i inne potrzebne komunikatory? Czy zdania, ortografia i gramatyka jest poprawna? Czy podanie jest estetyczne? Czy zachowuje się on/ona miło w stosunku do innych graczy? lub jeśli nie widujesz tej osoby na serwerze pomiń to pytanie. Czy jest on/ona uczciwa w stosunku do innych? Lub jeśli nie widujesz tej osoby pomiń to pytanie. Jakie jest jej zachowanie na serwerze? (Czy był karany) (flood,spam,wulgaryzmy itp.) lub jeśli nie widujesz tej osoby pomiń to pytanie. Przykład opinii na podstawie tych pytań: Spełniasz wymagania wiekowe (+) Masz mikrofon i inne potrzebne komunikatory. (+) Zdania są rozbudowane. (+) Podanie jest estetyczne (+) Zachowujesz się bardzo miło w stosunku do innych (+) Jesteś uczciwy (+) Nie byłeś karany (+) Jestem na ogromne tak! Pozdrawiam, mam nadzieje ze ten krótki poradnik pomoże choć małej części graczy oceniać podania w bardziej przyjemny dla oka sposób. woszczek
 2. Widuję (+) Dużo komend (+) Pomagasz innym (+) Miła, sympatyczna osóbka (+) Jestem na ogromne tak!
 3. Witam. Przychodzę do Was z dość kosztowną ofertą. 1. Nick: woszczek 2. Sprzedam: Działkę z villą i piwnicą roboczą. 3. Cena: ok. 13k, cena do negocjacji (można utargować mniejszą cenę) 4. Dodatkowe informacje: Jeśli jesteś zainteresowany pisz na DM na forum lub na Discordzie. (!woszczek#0526). Część wartościowych rzeczy zabiorę, typu: beacon, niektóre podpisy, cenne bloki, i niektóre rzeczy ze skrzynek. Na działce znajduje się profesjonalna stowniarka, duża farma owiec, magazyn i basen. Działka jest otoczona kamiennym murem. 5. Screeny (niewymagane):
 4. Brakuje mi w twoich grafikach takiej.... delikatności. Typu grafiki @D3RVI - są bardzo przyjemne.. A te są troche cięzkie dla oka. (wg mnie.) (-/+) Zdania (+/-) Spełniasz wymaganie wiekowe. (+) Jestem neutral, z lekkim pochyleniem na nie. Powodzenia!
 5. Mała zmiana, ale miła dla oka. Na tak
 6. Nie spełniasz wymagań.. (-) Nie widuję. (-) Całkiem dużo komend. (+) Karany i to za dość duże przewinienia. (-) Jestem na nie. Sorry.
 7. Wszystkiego naj!

   happy birthday GIF

 8. Widziałem Cię tylko w dniu dzisiejszym od rozpoczęcia mojej gry tutaj. (Może gramy w róznych dniach) (-) Nie pomagasz (przynajmniej wtedy gdy grałem) (-) Mało tych komend jest trochę... (-) Sorry, ale jestem na nie. Powodzenia!
 9. woszczek

  Biały dom

  AAA to jest piękne!
 10. Ogłoszenie. Myślisz, że jesteś odpowiedzialną i miłą osobą? Napisz podanie na moderatora naszego klubu! Więcej informacji znajdziesz w zakładce "Rekrutacja". Życzymy powodzenia! Administracja "Krainy woszczka <3"
 11. Witaj! Aktualnie rekrutacja na moderatora "Krainy woszczka <3" jest otwarta. Już teraz napisz podanie i dołącz do grona administracji klubu! Wzór: 1.Nick: 2.Wiek: 3. Doświadczenie. 4. Opowiedz nam o sobie. 5. Czy potrafisz używać narzędzi moderatorskich?
 12. 1. Nick: woszczek 2. Sprzedam: Blok dekoracyjny - TV 3. Cena: 6500 4. Dodatkowe informacje: Sprzedam blok dekoracyjny - TV, w sklepie kosztuje 8k. 5. Screeny (niewymagane):
 13. 1. Twój nick: woszczek 2. Nick oskarżonego: browarPL 3. Data zdarzenia: 18.04.2019 4. Wyjaśnienie: Gracz obraża użytkowników forum. 5. Dowody:
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy