Jump to content

Szaqu_

Sponsor+
 • Content Count

  572
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Szaqu_ last won the day on October 1

Szaqu_ had the most liked content!

Community Reputation

485 Expert

About Szaqu_

 • Rank
  𝕻𝖔𝖌𝖗𝖔𝖒𝖈𝖆
 • Birthday October 1

O Użytkowniku

 • Imię
  Jakub
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Kraków
 • Zainteresowania
  Harry Potter, Maleficent, J. Ang, _NeoNey, Minecraft oraz Programowanie

Crafted.pl

 • Nick
  Szaqu_
 • Tryby
  SkyBlock

Kontakt

 • Discord
  Szaqu_#6217

Recent Profile Visitors

8829 profile views
 1. To nie powinna być propozycja do serwera, lecz do Mojangu. Normalnie w MInecraft'cie po dodaniu zaklęcia na przedmiot z kolorowym podpisem, kolor nazwy znika. Na nie.
 2. Brak nowej edycji to spadek graczy o 50%, a nie wzrost. Wszyscy czekają na nową edycje, a przecież chyba logicznym jest to, że info o nowej edycji nie będzie w dzień zakończenia starej, lecz dużo wcześniej. A przypuszczam, że itemshop zostałby zablokowany. Natomiast nowa edycja = podwyższenie aktywności graczy. 60% osób, które już "skończyły" tego SkyBlock'a, doszły do końca, czekają na odświeżenie tego trybu, a nie na monotonności w postaci tej samej edycji przez kolejne parę lat. Ten pomysł totalnie nie ma sensu, nikt nie będzie grał na tym samym cały czas, nawet po zresetowaniu wyspy, to sa
 3. 500k to i tak za mało jak na taki kilof. Ceny za niego byłyby miliardowe. Ekonomia pada, bez sensu. A zwykły kilof można naprawić w 5 minut . Na nie.
 4. Wszędzie piszesz "zmniejszenie", po czym wyskakujesz, żeby byłoby można stawiać więcej skrzynek. To w końcu chcesz zmniejszenie czy zwiększenie limitu? Zastanów się i popraw. Jeżeli chodzi o zmniejszenie to na nie. Jak o zwiększenie to też na nie. Jest odpowiedni limit.
 5. To kompletnie nie łączy się z sensem trybu SkyBlock. Jestem na nie.
 6. Zacznijmy od tego, że jest zły tytuł wątku, podanie to dyskoteka, wiek git, jesteś od godziny na forum, więc słabo, na serwerze zresztą też. Komendy ujdą, zdania powiedzmy, że okej. Poczekaj trochę, zapoznaj się bardziej z serwerem, forum i wtedy napisz podanie ponownie. Jeszcze nie wiem co ma znaczyć ten obrazek samochodu . Na tą chwilę jestem na nie.
 7. Jesteś nowa na serwerze, na forum jesteś od godziny, więc słabo trochę. Komendy mogą być, wiek okejka, zdania w miarę git. Ja radziłbym pograć trochę dłużej, zapoznać się bardziej z forum, bo jednak godzinka od rejestracji i już podanie to nie jest dobry pomysł, bo nie znasz jeszcze dobrze forum. Zły tytuł wątku. Poczekaj jeszcze, zapoznaj się bardziej z serwerem i spróbuj wtedy ponownie . Niestety ale na razie jestem na nie.
 8. Skąd wiesz, że administracja kieruje się ocenami graczy? Nigdzie nie jest tak napisane. A widziałeś kiedyś, aby Helper/Kidmod oceniali podania? No raczej nie. Zastanów się. Tak btw to administracja składa się też z Helperów, Moderatorów. Ocena gracza to jego indywidualna ocena, a gracze są właśnie po to, aby wyrażać swoje zdanie. Jak będzie zakaz oceniania podań przez graczy, aktywność forum spadnie o paręnaście procent. Na nie.
 9. Dobry mini poradniczek ale można to szybciej zrobić. Po wejściu w config.yml klikamy ctrl+f, piszemy #locale, usuwamy #, zmieniamy en na pl, zapisujemy plik i /essentials reload w mc, nie trzeba restartu
 10. BedWarsy mają być, była ankieta, lecz też była informacja że prace są chwilowo zatrzymane.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy