Jump to content

Wyimaginowany

Użytkownik
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Początkujący

About Wyimaginowany

 • Rank
  Użytkownik
 • Birthday 03/11/2001

O Użytkowniku

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Warszawa
 • Zainteresowania
  Psychologia

Crafted.pl

 • Nick
  NotDorado
 • Tryby
  SkyBlock

Kontakt

 • Steam
  Nie dam
 • Discord
  Nie dam

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Wyimaginowany

  tego typu

  Sewer działa na spigot?
 2. Gdy zapytałem Hugoo na serwerze, z marszu wysłał mnie tutaj.
 3. 1. Twój nick: NotDorado 2. Nazwa propozycji: Możliwość włączania i wyłączania niszczenia bloków przez TNT. 3. Opis: Swoisty włącznik niszczycielskich mocy tnt. Innymi słowy, dodanie w /wyspa ustawienia, możliwości włączania funkcji tnt jaką jest niszczenie bloków. 4. Dlaczego akurat to: Jest to ciekawa opcja, ponieważ można dzięki temu tworzyć różne ciekawe mechanizmy a przede wszystkim umożliwiło by to szybkie rozwalanie dużych budowli na wyspie. Oczywiście dzięki temu można również automatyzować niektóre rzeczy.
 4. 1. Twój nick: NotDorado 2. Nick oskarżonego: Mikisoi 3. Data zdarzenia: 03.07.2019 4. Wyjaśnienie: Gracz ogłosił iż sprzedaje oryginalny podpis Pjo za 10 tysięcy, więc ja chciałem go kupić. Niestety osobnik ten próbował sprzedać podpisaną przez samego siebie sztabkę złota. 5. Dowody: https://youtu.be/TdsWHSwjAkQ Kolega mi również spamował, ale tego raczej nie muszę tutaj wrzucać.
 5. 1. Czy łódki będą przywrócone na serwer? - Jeżeli nie, to czy jest możliwość aby administracja postawiła mi jedną łódkę? 2. Czy transfer speed hopperów się zmienił? - W vanilli transfer speed hopperów to 6 game ticków na jeden item, na serwerze hopper przekazuje 3 itemy na raz, czy to oznacza że pomiędzy takim transferem mamy 18 game ticków opóźnienia?
 6. 1. Twój nick: NotDorado 2. Nick oskarżonego:Szymexoni1 3. Data zdarzenia: 23.06.2019 4. Wyjaśnienie: Otóż oskarżony mnie oszukał na 5k. Ponieważ przy trade, w ostatniej chwili zabrał przedmiot który miał mi sprzedać, przez co niechybnie przelałem mu pieniądze. Na dowodach widać inny trade na 2k. Dzieje się tak ponieważ ja napisałem mu (co widać na ss'ach) że nie dostałem autografu, on udawał że nie wie o co chodzi. Więc ja zaproponowałem mu że dopłacę 2k na co on się zgodził. 5. Dowody: 1.https://imgur.com/gallery/Y7KUsgh 2. Co do filmu, polecam wyciszyć bo pada w nim masa siarczystych jak lawa słów, a że nie wiedziałem jak wyciszyć to przepraszam xD :C
 7. 1. Twój nick: NotDorado 2. Nazwa propozycji: Drop expa z rud 3. Opis: Wprowadzenie dropu expa z rud, na zasadzie wypadających kuleczek jak to jest na zwyczajnej wersji gry. 4. Dlaczego akurat to: Ponieważ dało by to możliwość naprawiania itemów z mendingiem, aktualnie dzieję się to niezmiernie mozolnie poprzez zabijanie mobów w expiarkach które lecą jak krew z nosa.
 8. Top wysp nie odzwierciedla stanu konta, pokazuje jedynie ilość "wartościowych" bloczków. Jestem za.
 9. 1. Twój nick: NotDorado 2. Nazwa błędu/bugu: Zadanie: Nowy magazyn 3. Opis błędu/bugu: Literówka, zamiast cegieł, ciegły. 4. Data zdarzenia: Dzisiaj? 5. Screeny/Filmiki:
 10. Popieram. Jest to przydatne w momencie gdy dany gracz chcę choćby tych hopperów czynnie używać w swej przygodzie. Ja np. zamierzam za ich pośrednictwem zrobić kompleks farm. Dla narzekających, nikt wam nie każe zwiększać ilości lejów na waszej wyspie TIP: Jeżeli lejki wam lagują postawcie na nich piecyki (jeżeli używacie je jako "rury" oczywiście)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy