Jump to content

falko

Użytkownik
 • Content Count

  18
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 Początkujący

2 Followers

About falko

 • Rank
  Użytkownik
 • Birthday 08/22/2005

O Użytkowniku

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Białystok
 • Zainteresowania
  Lubie sport i gry komputerowe

Crafted.pl

 • Nick
  Pan__Szymon
 • Tryby
  FreeBuild

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Myslę ze to dobry pomysł jestem na TAK
 2. świetny pomysł jestem na TAK
 3. 1.Nick: Pan__Szymon 2.Kupie : strój zombie psa który był w ostatniej ruletce hallowenowej. 3.Cena : ustalimy w grze (dam dużo , bo już od dawna szukam ) 4.Dodatkowe informacje : bardzo zależy mi na stroju bo jestem kolekcjonerem . Chciał bym mieć tego skina w swojej kolekcji .
 4. Jest to słabe. Gosciu czego Ty nie rozumiesz to ma być survival. Bk
 5. 1. Twój nick: Pan__Szymon 2: ID: 28/gU1ZKLK9cQTlbr6m2F6ttygTb9U= 3. Nick osoby, która Cię zbanowała: Madzi30 4. Długość bana: Perm. 5. Data nadania bana: 14.08.2019 6. Wyjaśnienie: Zostałem zbanowany za to że przez przypadek powiedziałem ip sewera. Sytuacja wyglądała tak, mówiliśmy o Bed Wars'ach, ponieważ z innymi użytkownikami na kanale chcieliśmy poprostu pograć. I wtedy przypadkowo powiedziałem ip serwer "No to zapraszam was na ****" nie była to reklama powiedziane specjalnie. Chodziło o to że na tym serwerze mieliśmy grać w Bed Warsy, i nie przemyślałem tego czego powiedziałem i wyglądało to na umyślną reklamę. 7. Dlaczego chcesz dostać unbana?: Ponieważ bardzo lubię rozmawiać z graczami crafted.pl. Na craftedzie gram dość długo (z kilkoma przerwami). Bardzo zależy mi na unbanie.
 6. 1. Twój nick: Pan__Szymon. 2: ID: 3. Nick osoby, która Cię zbanowała: Nie wiem kto to był. 4. Długość bana: Perm. 5. Data nadania bana: Przed chwila. 6. Wyjaśnienie: Zostałem zbanowany za to że przez przypadek powiedziałem ip sewera. 7. Dlaczego chcesz dostać unbana?: Ponieważ lubie rozmawiać na tym kanale i powiedziałem to przypadkowo.
 7. wiek + gra długo + kary - nie pomaga - komendy +/- widuje +/- Jestem na NIE
 8. Zgłaszam się Nick: Pan__Szymon /p h Pan__Szymon 3 Jest to moja 3 działka
 9. wiek (+) widuje ciebie(+) Gra od niedawana(+/-) Komendy(+) Kary(+/-) Pomaga(+) Mikro(+) Ogarnięty(+) Jestem na TAK
 10. 1. Twój nick: Pan__Szymon 2. Nazwa propozycji: Nowa ruletka z podpisami administracji 3. Opis: Nowa ruletka z podpisami administracji na spawn. Ruletka była by do zakupienia w sklepie crafted za złotówki 4. Dlaczego akurat to: Dużo osób na tym serwerze zbiera podpisy administracji. Przez ruletke można by było trafić jakiś podpis który jest albo dużo warty lub mało Propozycja mogła by pomóc dla kolekcianerów jak i dla graczy. Pisze to ponieważ chciałbym w końcu zmiane na spawn.
 11. Hmm skąd go znam? HMMM

   

 12. Wiek(-) Ma glos na 7lat zdania(+/-) Ogarniety(+/-) Widuje(+) Pomagasz(+) KOmedy(+) Jestem na Nie
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy