Jump to content

Gaboleq

Użytkownik
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Początkujący

About Gaboleq

 • Rank
  Użytkownik
 • Birthday 04/11/2005

O Użytkowniku

 • Płeć
  Kobieta

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Problem juz zażegnany. Trzeba było dzień czekac… Przepraszam za klopot
 2. 1. Nick na serwerze: Gaboleq 2. Serwer: Skyblock 3. Płatność (SMS/Przelew/PSC): psc 4. 5 znaków kodu sms: 5. - 6 cyfr numeru: - 6. Data i godzina: kolo 14, 23.03.2020 7. Co kupowałeś/aś: Svip na 14dni 8. Opis problemu:Kupiłam svipa, wszystko bylo zatwierdzone itd. wzielo mi pieniadze a kiedy na serwerze napisalam /odbierz nie dostałam rangi.
 3. Przepraszam za poprzednie, ale nie miałam skąd wziąć podpunktów, bo temat Hugo nie załadował mi się w całości. Mam nadzieję, że mi wybaczycie. 1. Nick: Gaboleq 2. Imię: Gabriela 3. Wiek: 14 4. Od kiedy grasz na Crafted.pl? od 1,5miesiąca 5. Masz mikrofon i TS3? oczywiście 6. Pełniłeś/aś kiedyś podobną funkcję? Tak 7. Ile poświęciłbyś/abyś dziennie czasu na pełnienie obowiązków Helpera? w wakacje okolo 4h a w rok szkolny około 2h 8. Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany na serwerze, forum, TS3 lub Discordzie Crafted.pl (jeśli tak to wyjaśnij okoliczności)? nie 9. Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć (min. 5 rozbudowanych zdań)? Uważam, że jestem odpowiednia na to stanowisko, ponieważ kiedyś już pełniłam taką rolę lub byłam też budowniczym. Nie używam wulgaryzmów i myslę, że dogadałabym się z wieloma graczami.10. Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań): Nazywam sie Gabriela. Pochodzę z Małopolski. Interesuję się sportem. Gram w klubie piłki ręcznej. Od września idę do 8klasy podstawowej. Od 5 roku życia zaczęłam grać w minecrafta. 11. Przeczytałeś/aś regulaminy? Tak 12. Opisz komendy swoimi słowami (można opisać wszystkie komendy serwera SkyBlock, ale te poniżej są wymagane): Podstawowe: - /w usun: Nie ma takiej komendy. - /w zapros nick: Wysyła się zaproszenie do ekipy. - /w coop nick: Komenda ktorą może użyć tylko gracz Vip lub VIP+. Dodaje sie graczy np do budowania. - /report: Komenda służąca do zgłaszania graczy, którzy sie źle zachowują - /w wykop nick: Komenda która teleportuje gracza z wyspy na spawn. - /skup (dokładna informacja): Komenda "/skup", w którym można sprzedawać różne przedmioty oraz jest tez specjalny skup dla Vip i Svip.
 4. 1. Nick: Gaboleq 2. Imię: Gabriela 3. Wiek: 14 4. Od kiedy grasz na Crafted.pl? od 1,5miesiąca 5. Masz mikrofon i TS3? oczywi 6. Pełniłeś/aś kiedyś podobną funkcję? Tak, miałem swój serwer ponad 20 7. Ile poświęciłbyś/abyś dziennie czasu na pełnienie obowiązków Helpera? Mógłbym nawet 6h dziennie, tyle jestem na serwerze każdego dnia. 8. Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany na serwerze, forum, TS3 lub Discordzie Crafted.pl (jeśli tak to wyjaśnij okoliczności)? Tak dostałem 10pkt ostrzeżeń na forum (Nie wiedziałem jak zatytułować temat :D) i na serwerze za "obrazę" Doknesa. 9. Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć (min. 5 rozbudowanych zdań)? Uważam, że jestem odpowiedni na to stanowisko, ponieważ miałem już do czynienia ze sprawami administracyjnymi na swoim serwerze więc wiem, kiedy ukarać lub ostrzec. Jestem w stanie zapanować nad "agresorami" serwerowymi i nie odpowiadam wulgarnym językiem (Zdarza się czasem na chacie, lecz jako helper się nie zdarzy). Nie jestem przekupny wobec totalnie nieznajomych osób więc raczej kick lub mute w stylu coś za coś nie będzie spotykane. Również będę przywiązywał dużą uwagę na chat i sposób wypowiedzi innych graczy. Mam sporą wiedzę na temat TeamSpeak i discord (Przełączenie graczy pomiędzy kanałami na teamspeaku nie będzie dla mnie problemem). Dbam również o ogólny wizerunek serwera, i śmiało mogę pomóc nowym "zielonym" graczom. 10. Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań): Nazywam się Łukasz i mam 15 lat uwielbiam elektronikę i informatykę. W swoim życiu złożyłem ponad 40 komputerów, naprawiłem ponad 500 urządzeń elektrycznych i stworzyłem kilka ciekawych wynalazków... Przez pewien okres podstawówki interesowała się mną telewizja za sprawą wspaniałej Pani dyrektor. Większość czasu poświęcam spotykaniem się ze znajomymi, graniem w gry (Minecraft, cs:go, ets2, itd) i tworzeniu. Najbardziej interesują mnie rzeczy, które nie powinny mnie interesować, lecz z umiarem , świat postrzegam bardzo optymistycznie. Bardzo interesuje się również programowaniem, tworzę programy w językach takich jak c++, java, python, nawet w bachu coś czasem napisze. 11. Przeczytałeś/aś regulaminy? Tak, każdy! 12. Opisz komendy swoimi słowami (można opisać wszystkie komendy serwera SkyBlock, ale te poniżej są wymagane): Podstawowe: - /w usun: Nie ma takiej komendy. - /w zapros nick: Wysyła zaproszenie do ekipy. - /w coop nick: Komenda służąca do współpracy z graczem (Wymaga rangi VIP/SVIP). - /report: Komenda służąca do zgłaszania niegrzecznych graczy. - /w wykop nick: Komenda która teleportuje gracza z wyspy na spawn. - /skup (dokładna informacja): Komenda "/skup" otwiera GUI w którym można sprzedawać różne rzeczy, istnieje odpowiednik dla vipów "/skupvip".
 5. Bardzo ładnie... nie dziwie się ze jesteś budowniczym
 6. Gaboleq

  Zamki

  Mega ładnie
 7. Gaboleq

  Stary Domek

  Ładny, ładny
 8. Moim zdaniem sa one nie potrzebne... NIE
 9. Czy na serwerze mozna jakos kupowac w sklepie crafted.pl przez paypala?

   

  1. Rommel

   Rommel

   Jeśli chcesz przez PayPal'a to napisz na PW do właściciela (Pjo). Nie wiem czy obecnie jest taka możliwość ale on na pewno udzieli ci aktualnych informacji.

 10. Czesc mam pytanko. Co mam zrobić jeżeli chcę dodac podanie o helpera a nie mogę, jedynie mogę o budowniczego. proszę o pomoc. 

  1. Show previous comments  4 more
  2. Gaboleq

   Gaboleq

   okey dziekuje bardzo :P

    

  3. Gaboleq

   Gaboleq

   Czyli aby dodac podanie musze komentować innym statusy?

    

  4. Misiek

   Misiek

   Nie, napisałem wyżej, że statusy nie liczą się do zawartości.

   Musisz komentować inne wątki na forum, nie w statusach.

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy