Jump to content

Szymonek123

Użytkownik
 • Content Count

  18
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Początkujący

About Szymonek123

 • Rank
  Użytkownik
 • Birthday April 7

O Użytkowniku

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Gnojno
 • Zainteresowania
  lubie grac w minecrafta

Crafted.pl

 • Nick
  Szymeq69
 • Tryby
  SkyBlock

Recent Profile Visitors

239 profile views
 1. Szymonek123

  Skarga

  1. Twój nick: Szymeq69 2. Nick oskarżonego: werciapl 3. Data zdarzenia: 10 listopada 22:22 4. Wyjaśnienie: Gracz obraża administracje 5. Dowody:
 2. 1. Twój nick: Szymeq69 2. Nick oskarżonego: werciapl 3. Data zdarzenia: 10 listopada 22:22 4. Wyjaśnienie: Gracz obraża administracje 5. Dowody:
 3. 1. Twój nick:Szymeq69 2. Nick oskarżonego:guwwwwwnn 3. Data zdarzenia:10 listopada 16:31 4. Wyjaśnienie: gracz obraża mnie wielokrotnie na msg, co sprawia mi wielką przykrość ponieważ nigdy go nie znałem i nic mu nie zrobiłem. 5. Dowody:
 4. Ale w tym rzecz że ja jestem liderem Chciałbym prosić o zamknięcie tematu
 5. 1. Twój nick:Szyme69 2. Nazwa błędu/bugu:Brak możliwości dodania członka po zakupie ulepszenia na większą ilość członków 3. Opis błędu/bugu: Witam dzisiaj kupiłem ulepszenie na 5 osób następnie na 6 i chce dodać gracza do wyspy Ale nie mogę, choć na wyspie są 4 osoby. Po próbie zaproszenia gracza pojawia mi się komunikat że wyspa jest pełna. 4. Data zdarzenia:02.11.2019 5. Screeny/Filmiki:
 6. I co? Nie udało się?

 7. O no widzisz jednak się udało, gz 

 8. Wiek - Ogarnięty - Komendy - Jestem na duże NIE!
 9. 1. Nick:Szymeq69 2. Imię:Szymon 3. Wiek:14 lat 4. Od kiedy grasz na Crafted.pl? Na crafted.pl gram już od 2 miesięcy, poświęcam cały wolny czas na grę. 5. Masz mikrofon i TS3? Tak mam. 6. Pełniłeś/aś kiedyś podobną funkcję? Aktualnie pełnię funkcję Kodmoda na innym serwerze. 7. Ile poświęciłbyś/abyś dziennie czasu na pełnienie obowiązków Helpera? Wszystko by zależało od tego ile mam nauki w szkole. Ale myślę że od 3 do 5 godzin. 8. Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany na serwerze, forum, TS3 lub Discordzie Crafted.pl (jeśli tak to wyjaśnij okoliczności)? Tak byłem karany na crafted.pl 2 razy za wulgaryzmy i flood. 9. Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć (min. 5 rozbudowanych zdań)? Chciałbym zostać helperem ponieważ gram już na nim wystarczająco długo,według mnie wiele rzeczy już wiem a także znam wiele komend. Również dlatego że zna mnie wiele graczy i poświęcam dużo czasu na gre na nim. 10. Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań): Jestem Szymon mam 14 lat , aktualnie chodzę do 1 technikum i mam dużo nauki ale to nie znaczy że nie mam czasu na grę w minecrafta. W minecraft gram już długo zaczęło się od gry na telefonie,potem na komputerze w multipleyer , w zasadzie na gra z innymi osobami zaczeła się, od gry z kolegami a później gry na większych serwerach. I tak trafilem na Crafted.pl . 11. Przeczytałeś/aś regulaminy? Przeczytałem regulamin kilka razy. 12. Opisz komendy swoimi słowami (można opisać wszystkie komendy serwera SkyBlock, ale te poniżej są wymagane): - /w usun: Jest to komenda dzięki której możemy zresetować wyspę i zacząć od nowa - /w zapros nick: Ta komenda służy do dodawania innych graczy na swoją wyspe. - /w coop nick: Tą komenda nadajemy pełne uprawnienia na naszej wyspie innemu graczowi do czasu naszego wyjścia z serwera bądź odebrania uprawnień. - /report: ta komenda służy do składania złych zachowań na serwerze np: przekleństwa. - /w wykop nick: Tą komenda wyrzucamy danego gracza z naszej wyspy. - /skup (dokładna informacja): skup służy do sprzedawania różnych przedmiotów za które otrzymujemy pieniądze. - /w tp Nick: tą komendą przenosimy się na wyspę innego gracza - /w ustawienia: Tą komendą zmieniamy domyślne ustawienia wyspy np: udzielamy dostęp innym graczą do kowadła. - /tpa Nick: tą komendą tepamy się do kogoś , ale tylko wtedy kiedy gracz zaakceptuje naszą prośbę. - /kit gracz: Po wpisaniu tej komendy dostajemy podstawowe kamienne narzędzia. - /W ban nick: Tą komendą możemy kogos zbanować na naszej wyspie. - /fly: jest to komenda dla svipów , która umożliwia im latać. - /feed: Komenda dla vipów i svipów uzupełnia ona pasek jedzenia.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy