Jump to content

Jukkka

Junior Admin [SKY]
 • Posts

  426
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  9

Other groups

Junior Admin [TXO]

Jukkka last won the day on September 8

Jukkka had the most liked content!

Reputation

618 Expert

About Jukkka

Personal Information

 • Name
  Julka
 • Sex
  Kobieta
 • Interests
  Virlaen i koty

Crafted.pl

 • Nick
  Jukkka
 • Servers
  SkyBlock
  ToxicOcean

Contact

 • Discord
  Jukkka #0476

Recent Profile Visitors

15457 profile views
 1. Jeżeli nie zgadzasz się z decyzją, skontaktuj się z Administracją.
 2. Wiesz co idzie pocztą Kappa

  Buźka, słońce ☺️💃🏻

 3. Takie coś jest zabronione. Apeluj za dwa tygodnie (tj. 6.10.2021r.).
 4. Jeżeli nie zgadzasz się z decyzją, skontaktuj się z Administracją.
 5. Jeżeli nie zgadzasz się z decyzją, skontaktuj się z Administracją.
 6. Jeżeli nie zgadzasz się z decyzją, skontaktuj się z Administracją.
 7. Zgodnie z regulaminem: §1.9 W przypadku zmiany nicku użytkownik ma 48 godzin od przyjęcia zgłoszenia na przeniesienie przedmiotów na nowe konto. Jeżeli po tym czasie stare konto będzie aktywne może zostać zablokowane i administracja nie ponosi odpowiedzialności za utracone w ten sposób przedmioty.
 8. Nie możesz czegoś takiego zrobić. Możesz grać tylko i wyłącznie na jednym koncie, więc się zdecyduj na który nick zmieniasz i napisz nowe dzielenie.
 9. Regulamin jasno mówi: §3.13 Zakaz używania wspomagaczy (cheatów/skryptów itp.) ułatwiających rozgrywkę i psujących ją innym oraz nakłaniania do ich używania. Pytałam wielokrotnie na /msg czy jesteś ale nie odpisywałeś, oraz po przeteleportowaniu Ciebie w inne miejsce równo co 3 kratki przesuwałeś się w obie strony jednocześnie kopiąc i nie reagując. Dodatkowo bany czasowe nie podlegają apelacji i musisz odczekać pełen wymiar kary.
 10. Zgodnie z regulaminem: §1.9 W przypadku zmiany nicku użytkownik ma 48 godzin od przyjęcia zgłoszenia na przeniesienie przedmiotów na nowe konto. Jeżeli po tym czasie stare konta będą aktywne mogą zostać zablokowane i administracja nie ponosi odpowiedzialności za utracone w ten sposób przedmioty.
 11. Zgodnie z regulaminem: §1.9 W przypadku zmiany nicku użytkownik ma 48 godzin od przyjęcia zgłoszenia na przeniesienie przedmiotów na nowe konto. Jeżeli po tym czasie stare konto będzie aktywne może zostać zablokowane i administracja nie ponosi odpowiedzialności za utracone w ten sposób przedmioty. Jeśli chodzi o przenoszenie tych rzeczy to musisz się dogadać z Adminem w wiadomości prywatnej na forum. Gadżetów nie przenosimy.
 12. Zgodnie z regulaminem: §1.9 W przypadku zmiany nicku użytkownik ma 48 godzin od przyjęcia zgłoszenia na przeniesienie przedmiotów na nowe konto. Jeżeli po tym czasie stare konto będzie aktywne może zostać zablokowane i administracja nie ponosi odpowiedzialności za utracone w ten sposób przedmioty. Dodatkowo, jeśli chcesz mieć przeniesioną rangę na nowy nick to napisz w tej sprawie do jednego z Adminów w wiadomości prywatnej na forum.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy