Jump to content

Jvstynqa

Użytkownik
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

About Jvstynqa

 • Rank
  Użytkownik

O Użytkowniku

 • Płeć
  Kobieta

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jakbym jeszcze umiała, pozatym to już rozwiązane
 2. Właśnie to wiem i chyba niechcący to zrobiłam ale cóż trzeba żyć dalej Dzięki za pomoc
 3. Nie wiem może to ja jestem taka głupia i naprawdę wcisnełam Q może tak więc z góry przepraszam, a dokładnie to niewiem gdzie to było (na ulicy przy działkach).
 4. No właśnie nie mam żadnych screenów ani nic bo nie wiedziałam że coś takiego się może stać. I raczej nie bo stałam w tym miejscu jeszcze 15min i zastanawiałam się co się stało więc chyba bym zauważyła
 5. Na freebulidze kupiłam Passata od kogoś za 20k i wszystko było spoko, auto działało i nagle znikła ta skrzynka którą się spawni samochód. Nie wrzuciłam jej bo wiem że by znikła. Po prostu nwm co się stało. Jak coś to sry bo ja jeszcze średnio kumam to wszystko.
 6. Hejqa! Ostatnio kupiłam auto (Passat) od jakiegoś gościa za 20k. Wszystko było spoko auto działało, jeździło. Nom i chciałam je postawić na ulicy a ono znikło. (nie wrzuciłam go bo wiem że by znikło) Po prostu ta skrzynka która spawnisz auto znikła. Pomoże ktoś? A może to ja coś źle zrobiłam?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy