Jump to content

P4tryk3y

Użytkownik
 • Content Count

  53
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

33 Początkujący

2 Followers

About P4tryk3y

 • Rank
  Doświadczony
 • Birthday 10/08/2006

O Użytkowniku

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Nie znajdziesz mnie stalkerze
 • Zainteresowania
  Minecraft, Grafika komputerowa, adix237, gry.

Crafted.pl

 • Nick
  Krvl Patrvq
 • Tryby
  FreeBuild
  Survival Anarchia

Recent Profile Visitors

188 profile views
 1. Najlepszego! 

 2. Według mnie ta zmiana była by na +, jednakże jak @AdikGaming wspomniał, było by duzo spamu. Osobiście chciałbym coś takiego. Na tak.
 3. mm lamanie regulaminu ok. Nie. @Dashi_11
 4. 1. Nick: P4tryk3y 2. Imię: Patryk 3. Wiek: 13 4. Od kiedy grasz na Crafted.pl? Na serwerze grałem od stycznia tego roku, lecz już nie gram na serwerze. Pierwsze konto na forum założyłem w marcu, lecz w październiku zostalo usunięte. Te konto posiadam od 23.10.2019r. 5. Masz mikrofon i TS3? Tak 6. Pełniłeś/aś kiedyś podobną funkcję na obecnym silniku forum? Nie, lecz chciałbym spróbować. Ogarniam ten silnik forum. 7. Ile poświęciłbyś/abyś dziennie czasu na pełnienie obowiązków Moderatora Forum? do 2,5h dziennie. 8. Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany na serwerze, forum, TS3 lub Discordzie Crafted.pl (jeśli tak to wyjaśnij okoliczności)? Miałem kar wiele, czego bardzo żałuję. Największą karą był ban globalny za reklamę serwera. 9. Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć (min. 5 rozbudowanych zdań)? Na forum jestem aktywny bardzo często, co raczej można zauważyć. Jestem osobą ogarniętą, znam zasady ortografii, oraz od czasu degrada z rangi Helpera znacznie zmieniłem zachowanie na lepsze. Szybko ucze się nowych rzeczy, znam się na tym silniku forum. Lubię pomagać innym oraz odpowiadać na wszelkie pytania. 10. Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań): Cześć. Jestem Patryk i mam 13 lat, które skonczylem miesiąc temu w październiku. Pewnie już mnie znacie z wielu podań, które pisalem. Chodzę do VII kl. Szkoly podstawowej, nie mam zbyt dobrych ocen, ale zawsze próbuje się dobrze uczyć. Mieszkam w małej wiosce w województwie zachodniopomorskim, blisko miasta Kołobrzeg. Nie mam zbyt wielu kolegów i przyjaciół w realu, ale jestem koleżeński i szybko łapie nowe kontakty. Urodziłem się w Kołobrzegu, 8 października w nocy, nie pamiętam dokładniej godziny. Jestem nieśmiały i czasami boje się z kimś spotkać, lub nawet pogadać przez telefon. Interesuje się też grafiką komputerową, jak pewnie mogliście już zauważyć po mojej galerii. Ćwiczę już od ponad pół roku, i myślę, że jest coraz lepiej. Więc to już tyle o mnie. 11. Przeczytałeś/aś regulaminy? Tak.
 5. Jestem na stanowcze tak. Bardzo przydatne by było.
 6. Na tak, bylo by fajniej i na pewno by urozmaicilo serwer
 7. Nie wiem czy jest to potrzebne, aczkolwiek mogło by to urozmaicić discord serwera. Na tak.
 8. Wiek +++ Zdania + Komendy - Czas gry - Jestem Neutral, z dużym pochyleniem na tak.
 9. No fajen fajen, masz like
 10. P4tryk3y

  Banner

  Niczym specjalnym się nie wyroznia, tlo jest w miarę ok. Ćwicz dalej
 11. Wiedziałem juz dawno, ale dla początkujących na pewno przydatne! Trzym repke
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy