Jump to content

maxi

Sponsor
 • Content Count

  699
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

maxi last won the day on February 27

maxi had the most liked content!

Community Reputation

246 Mistrz

6 Followers

About maxi

 • Rank
  Stały Bywalec
 • Birthday 10/14/2006

O Użytkowniku

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Za górami, za lasami
 • Zainteresowania
  Informatyka

Crafted.pl

 • Nick
  maxidragon
 • Tryby
  FreeBuild
  SkyBlock
  ToxicOcean

Kontakt

 • Steam
  https://steamcommunity.com/profiles/76561198874632652/
 • Discord
  maxidragon#7256

Recent Profile Visitors

1664 profile views
 1. Doświadczenie masz, starasz się pomagać, wymagania spełniasz. Masz wszystkie komunikatory. Jesteś miłą i aktywną na forum osobą. Na tak.
 2. Jesteś miłą osobą z długim stażem na serwerze. Widuję Cię oraz pomagasz. Podanie jest ładne i estetyczne, nie widzę błędów. Wiek jest odpowiedni. Na tak, powodzenia!
 3. maxi

  Nowa reakcja!

  Byla kiedys taka reakcja, wyglad takiego pucharka. Obecnie zastapila ja reakcja serca "super". Dodalbym taka reakcje z wygladen takim jak wcześniej. Na tak.
 4. Gz, gz tych repek :3

 5. Kolorowych jajeczek,rozczochranych owieczek,rozkicanych króliczków,pyszności w koszyczku,a przede wszystkimmokrego ubraniaw dniu wielkiego lania! Życzy @maxi (maxidragon)
 6. Dziękuję i nawzajem! A ruletkę kupię jutro
 7. Gz 500 reputacji i 2400 zawartości.

 8. Najgorszego Kappa

  A tak serio to najlepszego!

   

 9. Helper to chyba @Mvlx a KM to wsm wszystkich luvie xd
 10. 1. Nick: maxidragon 2. Imię: Maksymilian 3. Wiek: 12 4. Od kiedy grasz na Crafted.pl? Na serwerze Crafted.pl gram od 01.06.2017. 5. Masz mikrofon i TS3? Posiadam obie wymienione rzeczy. 6. Pełniłeś/aś kiedyś podobną funkcję? Owszem, pełniłem podobną funkcję. 7. Pełniłeś/aś kiedyś podobną funkcję na obecnym silniku forum? Jedynie jako Moderator/Lider klubu. 8. Ile poświęciłbyś/abyś dziennie czasu na pełnienie obowiązków Moderatora Forum? Na pełnienie tej oto funkcji poświęciłbym od trzech do sześciu godzin dziennie - zawsze można z telefonu wejść. 9. Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany na serwerze, forum, TS3 lub Discordzie Crafted.pl (jeśli tak to wyjaśnij okoliczności)? Owszem, byłem karany o ile się nie mylę dwoma wyciszeniami na serwerze oraz dwoma ostrzeżeniami na forum, na TS3 i Discordzie jestem czysty. Wszystkie kary były dość dawno, żałuję tego, że kiedykolwiek złamałem regulamin. 10. Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć (min. 5 rozbudowanych zdań)? Myślę, że jestem warty przyjęcia z powodu mojego długiego stażu na serwerze oraz doświadczenia. Jestem osobą dojrzałą emocjonalnie oraz opanowaną, charakteryzuje się dobrą kulturą osobistą. Jestem również konsekwentny, obiektywny oraz nie faworyzuję nikogo, każdy jest równy. Powierzone mi zadania wypełniam najlepiej jak umiem, pamiętam o nich. Znam wszelkie regulaminy oraz je akceptuję, ze znajomością narzędzi moderatora również nie ma u mnie problemu. Jestem na forum codziennie, staram się pomagać graczom, w zakresie swoich możliwości. Moja ortografia i interpunkcja są na wysokim poziomie. Jestem osobą nie dającą wejść sobie na głowę oraz towarzyską. 11. Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań): Witam mam na imię Maksymilian, pochodzę z średniej wielkości miasta położonego w województwie Małopolskim. Aktualnie uczęszczam do 6 klasy szkoły podstawowej, interesuję się informatyką, w ostatnim czasie uczę się pisać strony internetowe. Aktualnie mam skończone 12 lat zaś w październiku skończę lat 13. W wolnym czasie lubię posłuchać muzyki. Jestem osobą szczerą oraz otwartą na nowe znajomości, lubię poznawać ludzi. Jestem obiektywny oraz uważam, że wszyscy są równi, niezależnie od zajmowanego stanowiska. Kieruję się w życiu takim cytatem: „Never give up”. Lubię czasem pożartować, lecz wszystko z umiarem. 12. Przeczytałeś/aś regulaminy? Przeczytałem wszystkie regulaminy oraz je akceptuję.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy