Jump to content

_Bonifacy93_

Użytkownik
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

57 Pomocny

About _Bonifacy93_

 • Rank
  Użytkownik
 • Birthday June 29

O Użytkowniku

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

2212 profile views
 1. Chudniesz na lato

  1. _GruBY

   _GruBY

   Jasne, tylko na zime tłuszczu więcej mam 😀

 2. Według mnie jest to bez sensu bo po co komu wtedy nowa edycja. Nowa edycja jest po to żeby zacząć gre od nowa, wprowadzić nowości, a nie otrzymać jakieś przedmioty.
 3. Elo

  1. Show previous comments  11 more
  2. drywater

   drywater

   na 15 dni za wspomagacze z elektrownii

  3. _Bonifacy93_

   _Bonifacy93_

   Za energię lagotwórcza

  4. miszel_to_ziomal
 4. 1. Twój nick:_Bonifacy93_ 2. Nick osoby, która Cię zbanowała:Madzi30 3. Długość bana:15dni 4. Data nadania bana:dzisiaj 5. Wyjaśnienie:Dostałem bana za Laby Moda za którego nie ma bana, Madzi mi napisała, że posiadam rozszerzenie O którym pojęcia nie miałem I nigdzie nie było napisane że takiego nie można posiadać. 6. Dlaczego chcesz dostać unbana? Ponieważ twierdzę iż jest to nie fair bo dostałem bana za rzecz która można posiadać I jest to wykorzystanie mojej nie wiedzy na temat "rozszerzenia" Laby Moda O którym nawet nie wiedziałem. Tu jeszcze dowody, że lb jest dozwolony. Sama Madzi go używa/używała.
 5. 1. Twój nick: _Bonifacy93_ 2. Nick oskarżonego: - 3. Data zdarzenia:dzisiaj 4. Wyjaśnienie:Ktoś zabijał graczy, w tym mnie gdy miałem yeezy. Gracz prawdopodobnie był Na/v. 5. Dowody:
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy