Jump to content

AmareAmare

Użytkownik
 • Content Count

  27
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

34 Początkujący

1 Follower

About AmareAmare

 • Rank
  Doświadczony
 • Birthday 03/22/1997

O Użytkowniku

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Białystok
 • Zainteresowania
  Muzyka i psychologia

Crafted.pl

 • Nick
  AmareAmaro
 • Tryby
  Survival Extreme (1.14)

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. 1. Twój nick: AmareAmaro 2. Nick oskarżonego: Kretoslaw 3. Data zdarzenia: 29.03.2020 4. Wyjaśnienie: Wyzwiska 5. Dowody:
 2. Ortografia, czytanie ze zrozumieniem i pisanie na kolanie. Jestem na Nie.
 3. Jestem na Nie, dlaczego; Podpunkty 9 i 10 9: "Mam nadzieję że dam rade u was być helperem a może kiedyś awansuje" - Nie jest w to żaden sposób zdanie zachęcające do tego by Ciebie przyjąć, przecinki rozumiem, że pomyliły się z kropką, więc o interpunkcję nie będę się czepiał w żaden sposób. 10: "Zacząłem grać u was przez moją koleżankę. W minecrafta zacząłem grać od wersji beta i gram do dzisiaj." Opisujesz siebie, czy jak zacząłeś przygodę w MC?
 4. Wszystko jest w porządku, lecz jedno mnie zastanawia "7:Ile łącznie poświeciłbyś/abyś dziennie czasu na pełnienie obowiązków Helpera (czas na obydwa servery?):Myślę że na 1.15.2 mógł bym poświecić nawet 8h a na 1.14.4 2h. " A co będzie jeśli czas szkolny wróci? Neutral z lekkim Tak.
 5. Czytanie ze zrozumieniem. Podanie napisane na kolanie. Jestem na Nie.
 6. 1. Twój nick: AmareAmaro 2. Nazwa błędu/bugu: Szerokie ostrze jako kill aura 3. Opis błędu/bugu: W expiarce chciałem pozabijać zombie, a mam na mieczu szerokie ostrze. Dostałem pierw kicka, potem bana na 10 minut. Ujmując w skrócie, antycheat uważa szerokie ostrze na mieczu jako kill aure. 4. Data zdarzenia: 25.03.2020 5. Screeny/Filmiki:
 7. 1. Nick: AmareAmaro 2. Imię: Tomasz 3. Wiek: 23 4. Od kiedy grasz na Crafted.pl? 15 listopad 2019r to założenie konta na Forum, a od kiedy gram na serwerach? Nawet tego nie potrafię sobie przypomnieć. 5. Masz mikrofon i TS3? Oczywiście. 6. Pełniłeś/aś kiedyś podobną funkcję? Tak. 7. Ile łącznie poświęciłbyś/abyś dziennie czasu na pełnienie obowiązków Helpera (czas na obydwa serwery)? około 3h. 8. Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany na serwerze, forum, TS3 lub Discordzie Crafted.pl (jeśli tak to wyjaśnij okoliczności)? Zostałem raz ukarany za używanie Voxelmapy, o której nie było zmianki w regulaminie. Oczywiście została ona usunięta. 9. Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć (min. 5 rozbudowanych zdań)? Jestem osobą kompetentną oraz odpowiedzialną. Wiem, że będąc w administracji nie można pozwolić sobie na subiektywizm, a dodatkowo nawet w życiu realnym jestem osobą obiektywną. Posiadam bogaty zasób słów oraz potrafię argumentować swoje działania. Dość trudno wyprowadzić mnie z równowagi, ponieważ odróżniam świat realny od tego co się dzieje w internecie. Część graczy mnie zna i nie raz udzielałem pomocy, nawet "materialnej" grając na serwerze. 10. Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań): Nazywam się Tomek, a latek skończyłem aktualnie 23. Pochodzę z Białegostoku i interesuję się muzyką. W dniu swoich urodzin spełniłem swoje małe marzenie, by wydać własną płytę. Na co dzień pracuję na budowie przy elewacjach. Jestem po szkole mechanicznej, a moim pobocznym zainteresowaniem od paru lat jest psychologia ludzka. 11. Przeczytałeś/aś regulaminy? Tak 12. Jesteś świadom tego, że będziesz musiał pełnić obowiązki na dwóch serwerach (dwóch wersjach gry)? Owszem.
 8. najlepszego

 9. Wszystkiego Najlepszego :D

 10. Wszystkiego Najlepszego!!

 11. Najlepszego!!

 12. Najlepszego!!!

 13. Czułem, że zostanie to po prostu olane.
 14. AmareAmare

  [SKARGA]Pjo

  1. Twój nick: AmareAmaro 2. Nick oskarżonego: Pjo 3. Data zdarzenia: 21.12.2019 4. Wyjaśnienie: Wchodzimy ekipą na serwer i nagle niczego nie ma a w bazie administrator (nie mogłem go uderzyć) spytałem kto to i odpowiedział Pjo. Zniszczył nam najważniejsze rzeczy bez żadnego wyjaśnienia, dlatego przenoszę ten temat na forum. Rozdał nam "prezenty" jako głowy gracza... Proszę o wyjaśnienie, czy po prostu chcecie się pozbyć ekipy z serwera? Wszystko da się odrobić oprócz spawnera, a godzin budowania bazy w jego miejscu nie odrobi się.... 5. Dowody:
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy