Jump to content

LadyWolfie

Użytkownik
 • Content Count

  48
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

11 Początkujący

About LadyWolfie

 • Rank
  Doświadczony
 • Birthday July 12

O Użytkowniku

 • Imię
  Julia ^^
 • Płeć
  Kobieta
 • Zainteresowania
  Minecraft, Minecraft i jeszcze raz MINECRAFT.

Crafted.pl

 • Nick
  NickincOfficial
 • Tryby
  FreeBuild
  SkyBlock
  Survival Extreme (1.14)

Kontakt

 • Discord
  Nickinc#7068

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. 1. Twój nick: NickincOfficial 2. Nazwa błędu/bugu: Skrzynka z ruletką VIP 3. Opis błędu/bugu: O godzinie ok. 1 dnia 1 lutego postanowiłam wykorzystać dwa klucze do ruletki dla VIP. Najpierw było normalnie, ale potem zamiast ruletki skrzynia mi się otworzyła i nie mogłam nic z niej wziąć. Gdy wyłączyłam skrzynie klucz zniknął, a ja nie dostałam niczego. 4. Data zdarzenia: Około godziny 1.00 dnia 1.02.2020 5. Screeny/Filmiki:
 2. Ale jakby gracze utracili itemy to też by było słabo. Nie tylko dla tych, którzy długo grają, ale również dla tych, którzy kupili jakieś rzeczy w sklepie.
 3. Nie widziałam nigdy - Kary +/- Czas na pełnienie obowiązków +/- Zdania + Komendy + Wiek + Ale ogółem jestem na tak z maluteńkim minusikiem
 4. Zdania - Komendy +/- Wiek nic nie znaczy, nawet 10 latek mógłby być lepszym helperem niż np. 18 latek, więc jak najbardziej ok + Nie widziałam Cię nigdy na serwerze, a gram bardzo często -- Z tego co widzę to na każdą negatywną opinię odpowiadasz zdaniami typu "Miałem długą przerwę!!", "Zignoruję Cię". To nie jest zachowanie helpera. Musisz przyjąć do wiadomości, że nie każdemu podobają się twoje zdania, źle oceniają twoją aktywność itd. --- Na wielkie NIE.
 5. Jestem na NIE. Kompletnie zepsułoby to klimat Crafted'a.
 6. Nie rozpiszę się, ale jestem na NIE. Jednak i tak życzę powodzenia
 7. Jestem pewna, że nawet jak ktoś by zaakceptował to potem by tak czy siak miał pretensje. Wiele jest takich ludzi na serwerze, zauważa się to najczęściej na PVP, gdzie gracze wchodzą w diamentowych zbrojach trzymając diamentowe narzędzia, uważają się za kozaków, a gdy zginą to wielkie pretensje. Dużo osób zgłaszało mnie przez to mówiąc, że jestem cziterem ;-; Tutaj byłoby tak samo, jestem tego pewna, także na NIE. Ale i tak życzę powodzenia
 8. Nie lepiej kupić po prostu zwykłego VIPA na dwa tygodnie? Jest więcej opcji, też można mieć działkę i kosztuje mniej, dlatego to by się nie opłacało graczom, chyba, że byłaby chociaż trochę tańsza (działka). Przypominam, że w VIPIE mamy dodatkowo dużo przydatnych komend i kosztuje tylko 5 zł (za tyle kupisz bułkę w sklepiku szkolnym), a w twojej propozycji JEDNA działka kosztuje 15zł. NEUTRAL z pochyleniem na NIE. Ale i tak życzę powodzenia
 9. Nie wiem czy się rozpisywać, po prostu jestem na NIE.
 10. Nie ma tu co się rozpisywać, bo chyba każdy wie dlaczego jestem na NIE.
 11. Ale jeżeli ktoś się będzie o coś pytał to nie starczy mu komenda /pomoc, gdyby starczyła to szczerze mówiąc helperzy potrzebni by nie byli. Na NIE.
 12. Widziałam Cię wiele razy na serwerze i rzeczywiście pomagasz. Rozbudowane zdania, dobre opisanie komend, na TAK.
 13. Nie zaczyna się zdania od "Że" i zamiast "(...) ale skoro już mam siebie opisać. To zacznę o tego. Że uczę się (...)" powinno być "(...) ale skoro już mam siebie opisać, to zacznę od tego, że uczę (...)", ale nie ma to wpływu na moją ocenę podania. Poczucie humoru jest ważne, ale nie wiem czy tylko mnie nie śmieszy to co napisałeś, ale nieważne. NEUTRAL, z lekkim pochyleniem na TAK.
 14. 1. Twój nick: Nickinc (Chyba, ponieważ mi je ukradziono i nie wiem czy je odzyskam) 2. Nazwa propozycji: /d sprzedaj oraz /d kup 3. Opis: Moją propozycją jest dodanie komend "/d sprzedaj" i "/d kup". By wpisać komendę /d sprzedaj należy stać na działce, którą chcemy sprzedać. Do komendy wpisać trzeba cenę działki. Najniższą ceną byłoby 500$. Przykład: /d sprzedaj 1400 Komenda /d kup otwierałaby nam okienko gdzie będzie można przeteleportować na działki do sprzedania. By kupić działkę będzie trzeba wpisać /d kup (nick) Przykład: /d kup nickinc (wtedy gracz kupuje za podaną cenę działkę gracza Nickinc) 4. Dlaczego akurat to: Byłoby to fajne urozmaicenie. W dodatku osoby, które nie umieją budować mogłyby zamieszkać w ładnym domu, ale oprócz tego byłoby również wiele innych fajnych zastosowań.
 15. Nazwy mogą być, ale większe levele, bo np. ja jestem na serwerze jeden dzień i już byłabym Koronowanym, zaraz królem, także wyższe bym poziomy proponowała. A przy najmniej Dla tych większych rang (typu Król, Bóg)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy