Jump to content

Goldzik94

Sponsor+
 • Content Count

  30
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

13 Początkujący

1 Follower

About Goldzik94

 • Rank
  Doświadczony
 • Birthday 03/21/1994

O Użytkowniku

 • Imię
  Robert
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Oświęcim
 • Zainteresowania
  Górnictwo

Crafted.pl

 • Nick
  Goldzik94
 • Tryby
  Survival Anarchia

Recent Profile Visitors

218 profile views
 1. Tak dodatkowo wprowadźmy cuboida dla każdego gracza żeby bazy nie niszczyli bo przecież bazę tyle się robi a ktoś zniszczy w ciągu chwili.. Oczywiście z tym żartuję sobie. (Przypominam gramy na survival anarchia a nie na jakimś free build czy innym serwie na, którym zapisujesz sobie jakieś działki czy coś. Jak dla mnie propozycję tą powinno się zakopać i nie odkopywać.) Jestem na Nie.
 2. Zgadzam się z falko. Serwer nie wytrzyma większej ilości slotów już i tak jest źle popołudniami i w weekendy. Mam nadzieję że Pjo ogarnie nową maszynę która zniweluje te lagi bo już pomijając to że elytrą się latać nie da.. Czasem podróż "na nogach" jest wielkim problemem ze względu na słabo renderujące się tereny. Już nie wspomnę o tym jak panowie youtuberzy sobie trolle zaczną robić i serwer dobiją na amen, przy czym my klienci cierpimy na korzyść ich portfela... . Jestem na Nie.
 3. Według mnie beacon jest przedmiotem który często używam i jakoś nikt mojej bazy nie odkrył mimo to. Cała sztuka w tym by wiedzieć kiedy go odpalić i wiedzieć kiedy go wyłączyć, ponieważ nie ma sensu zostawiać go na cały czas. Do tej pory wszyscy sobie z tym radzili tak więc jaki sens miałoby usunięcie promienia? Jak dla mnie to bez sensu, ponieważ używając beacona tak czy siak narażasz się na to że ktoś przechodzący obok zobaczy efekt. Jeżeli nie wiesz jak go używać i jak zrobić by się nie obawiać najazdu to trudno po prostu go nie używaj. Każdy gracz się z tym zmaga a jednak i tak używają go do kopania diamentów czy też rozkopywania jakiegoś pomieszczenia. Jestem na Nie.
 4. Twój nick: Goldzik94 Nick oskarżonego: xxolizolixx Data: 23.02.2020 Wyjaśnienie: Notoryczne obrazy od tego gracza w stronę moją oraz mojego teamu. Dowód: Wszystko widoczne na screenie poniżej. Poxdrawiam.
 5. Goldzik94

  Random tp

  Nie spada głód tak bardzo po przejściu ok 200 kratek. Wszyscy sobie jakoś do tej pory radzili tak więc bez sensu to zmieniać. Na Nie.
 6. Twój nick: Goldzik94 Nick oskarżonego: xxolizolixx Data: 21.02.2020 Wyjaśnienie: Dobra rozumiem obrażać mnie że niby ze mnie beka i wgl. Ale nie pozwolę jeździć po swojej mamie. Ten gracz notorycznie obraża innych na spawnie. . Dowód: Wszystko okazane na screenie. Pozdrawiam.
 7. Twój nick: Goldzik94 Nick oskarżonego: MatiTheHX Data: 20.02.2020 Wyjaśnienie: Wulgaryzmy oraz obraza na krzyku. Dowód: Screen poniżej. Pozdrwiam.
 8. Twój nick: Goldzik94 Nick oskarżonego: Panda_Bear468 Data: 20.02.2020 Wyjaśnienie: Obraza graczy, wszystko widoczne na screenie. (Dodam że cała afera była o diamentowy kilof, który ktoś mu zabrał) Dowód: Screen zamieszczony poniżej. Pozdrawiam .
 9. Twój nick: Goldzik94 Nick oskarżonego: dam3kster Data: 19.02.2020 Wyjaśnienie: Gracz dam3kster uwięził ACEDitchCover w wymieniarce nr. 2 i pisał że nie wypuści do czasu aż nie da mu koksa, hełmu prot 5 lub totemu nieśmiertelności. Dowody zawarte na screenach poniżej:
 10. Twój nick: Goldzik94 Nazwa propozycji: Wybranie ilości pakietów przy zakupie np. mysterboxa. Opis: Dodanie w sklepie wybrania ilości zakupu danego przedmiotu. Np: 1-5-10-15-20.. itd. Dlaczego akurat to: Jako że np. ja uwielbiam się bawić w ten "hazard" mysterboxów, irytuje mnie to że każdy muszę osobno zakupić, dodanie możliwości wyboru w sklepie ilości zakupionych pakietów nie jednemu ułatwiłoby opening. Sam ostatnio wiele ich otwieram i to ciągłe potwierdzanie lub wpisywanie "blik" jest irytujące, ponieważ tracę na to wiele czasu które wolę przeznaczyć na opening. Mam nadzieję że rozważycie to pozytywnie i da się tak ustawić ponieważ na prawdę byłbym szczęśliwy (jak i większość tych co kupują większe ilości MysterBox'ów). Pozdrawiam Goldzik94.
 11. Twój nick: Goldzik94 Nick oskarżonego: KApire69 Data zdarzenia: 17.20.2020 Powód: Obraza serwera. Dowód: Zamieszony na screenie. Pozdrawiam.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy