Jump to content

Danieleq18

Użytkownik
 • Content Count

  89
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

43 Pomocny

3 Followers

About Danieleq18

 • Rank
  Doświadczony
 • Birthday 01/09/2003

O Użytkowniku

 • Imię
  Daniel
 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. 1. Twój nick: Diamentowy_ziom 2. Nick oskarżonego: hgfr3444, afrika69 3. Data zdarzenia:05.04.2021 4. Wyjaśnienie: Pingowanie wszystkich graczy na serwerze bez żadnego powodu. 5. Dowody:
 2. 1. Twój nick: Diamentowy_ziom 2. Nazwa błędu/bugu: zbugowana główka 3. Opis błędu/bugu: Więc tak, dropnałem swoją główkę z ruletki wielkanocnej, główka wypadła z moim obecnym skinem, ale po chwili zmieniła się na skin z przed roku. Co ciekawe, moje 2 główki, które posiadam na właśnie ten skin z przed roku, zmieniły sie na obecny skin, a później wszystkie 3 główki na ten stary. Chciałbym żeby zostało to naprawione, bo Wydałem prawie 400zł aby zdobyć główkę na mój obecny skin, a nie na ten stary :/ 5. Screeny/Filmiki SS obecnego skina i główki trafionej dzisiaj, posiadającego skina z przed roku
 3. 1. Twój nick: Diamentowy_ziom 2. Nick oskarżonego: Marcjan373, __biedronka__, xGazdaaa i Diamentowy_ziom. 3. Data zdarzenia:03.04.2021 4. Wyjaśnienie: wywołałem dwukrotnie spam na czacie, w tym czasie były aż 3 osoby z administracji wymienione powyżej. Nie otrzymałem żadnych kar, a uważam, że za takie coś powinienem. 5. Dowody: ss czatu gdzie widać dwójke osób z administracji KM i H, jakoś minutę przed wywołaniem spamu i ss już po wywołaniu Gdzie na jednym jest drugi KM.
 4. Co tu dużo mówić, na TAK jestem
 5. 1. Twój nick: Diamentowy_ziom 2. Nick osoby, która Cię zbanowała: Calif_ 3. Długość bana: Perm 4. Data nadania bana: 2020-12-22 5. Wyjaśnienie: Otrzymałem bana za współudział przy włamaniu na konto. 6. Dlaczego chcesz dostać unbana? Minęło już trochę czasu od tamtej sytuacji, bardzo Przemyślałem swoje zachowanie i gwarantuje, że tego typu sytuacje już nie będą mieć miejsca. Chce wrócić na serwer, ponieważ bardzo lubiłem przesiadywać na nim całe dnie i noce, poznałem masę fajnych ludzi i na żadnym innym serwerze nie czułem się tak dobrze.
 6. wiek - czas na pełnienie funkcji helpera -/+ kary + zdania + komendy -/+ Jestem na NEUTRAL, Powodzenia
 7. Wiek + kary mały - czas na pełnienie funkcji Helpera + zdania + komendy + Podanie bardzo mi się podoba Jestem na TAK Powodzenia
 8. 1. Twój nick:Diamentowy_ziom 2. Nick oskarżonego:kk7 3. Data zdarzenia:19.12.2020 4. Wyjaśnienie: Wulgaryzmy i flood 5. Dowody:
 9. 1. Twój nick:Diamentowy_ziom 2. Nick oskarżonego:__biedronka__ 3. Data zdarzenia:18.12.2020 4. Wyjaśnienie:Helper flooduje 5. Dowody:
 10. wiek - kary - estetyka podania +/- Za dużo tych kolorów jak dla mnie zdania -/+ komendy + Jestem na nie z + Powodzenia
 11. 1. Twój nick:Diamentowy_ziom 2. Nick oskarżonego:SECIoleg69x 3. Data zdarzenia:11.12.2020 4. Wyjaśnienie:Obraza administracji 5. Dowody:
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy