Jump to content

ViTeen

Użytkownik
 • Posts

  18
 • Joined

 • Last visited

Reputation

28 Początkujący

5 Followers

About ViTeen

 • Birthday 02/08/2002

Personal Information

 • Sex
  Mężczyzna
 • Interests
  Gra na gitarze elektrycznej

Crafted.pl

 • Nick
  ViTeeen
 • Servers
  SkyBlock

Recent Profile Visitors

3365 profile views
 1. 1. Twój nick: ViTeeen 2. Nick oskarżonego: igorka_JP06 3. Data zdarzenia: 2021-02-10 22-37-35 4. Wyjaśnienie: Gracz sprzedaje puste mysteryboxy na /wymiana, mimo że wcześniej napisał, iż ten mysterybox jest pełny. 5. Dowody:
 2. Najlepszego!

  1. ViTeen

   ViTeen

   Dziękuję :D

 3. Najlepszego!

  1. ViTeen

   ViTeen

   Dziękuję :D

    

 4. Wszystkiego najlepszego! 

  1. ViTeen

   ViTeen

   Dziękuję :D

 5. sto lat !

  1. ViTeen

   ViTeen

   Dziękuję :D

    

 6. Sto lat sto lat 🎂

  1. ViTeen

   ViTeen

   Dziękuję :D

 7. Najlepszego💥

  1. ViTeen

   ViTeen

   Dziękuję :D

 8. W takim razie dołączam jeszcze to: Możesz sobie zobaczyć nawet na użycia zbroji z poprzedniego filmu.
 9. Motion blur to rozmycie, pozostawia smugę, na nagraniu nie ma niczego takiego. A co do twojego "skilla" to wiem, że dostałeś bana na trybie creative za cheaty na nicku Vegeta_SSG, więc nie byłbym taki pewien, czy jesteś "czysty".
 10. Obrywałem od ognia, ale oprócz tego widać particle od uderzeń, a dowody to już administracja oceni. A i ja nie widzę lagów na tym nagraniu.
 11. 1. Twój nick: ViTeeen 2. Nick oskarżonego: Kakarotoo 3. Data zdarzenia: 2021-01-29 godzina około 18:08 4. Wyjaśnienie: Gracz używa cheatów takich jak killaura, prawdopodobnie czegoś jeszcze, lecz tego nie mam na nagraniach. Przyszedł on na niewidce, ponieważ wiedział, że nagrywam. Na początku nagrania widać jego tarczę, której używa w późniejszych częściach filmu, poza tym widoczne są strzały wbite w gracza, którymi dostał będąc w lawie. Najbardziej widać od 0:34 (Przy spowolnieniu 0,25 widać, że gracz uderza w powietrze, a i tak dostaje od niego hit. 5. Dowody:
 12. Najlepszego, ViTeen!

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy