Jump to content

MineoxOOF

Użytkownik
 • Content Count

  26
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Początkujący

About MineoxOOF

 • Rank
  Doświadczony
 • Birthday 09/16/2009

O Użytkowniku

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Warszawa
 • Zainteresowania
  Rózne rzeczy,

Crafted.pl

 • Nick
  MineoxOOF
 • Tryby
  SkyBlock

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. no i co z tego że byłem karany? a pozatym sam właśnie napisąłes błąd ortograficzny. "Ortofrafia", co to za kosmiczne słowo? ja też umiem być wredny. a pozatym co do komend to nie musze pisać wszystkich.
 2. 1. Twój nick: MineoxOOF 2. Nazwa propozycji: nowa ranga w sklepie SMS 3. Opis: nowa ranga, EliteVip, w skrócie: EVip. ma wszysko co Vip i SVip, Plus: Może używać komendy /vanish, {Nowa Komenda}: /speed 1/10 {Daje szybkość graczowi}, {Nowa Komenda}: /heal {Regeneruje Zycie Gracza}. dostaje x2 więcej crafted gems, Specialny KIT: /kit ZestawEVip. Kit zawiera: diamentowa zbroja, enchanty: Unbreaking V, protection 10, Mending. Bronie/narzędzia, Enchanty: MIECZ: sharpness X, unbreaking V, Fire Aspect III. inne narzędzia: efficiency VII, unbreaking IV. Specialny enchant dla kilofa: Fortune V. BLOKI: x15 blok żelaza, x 10 blok złota, x5 blok diamentu, stak diaxów, $1000. Nowy Klucz i nowa ruletka, Ruletka EVip. dropy o 50% lepsze niż od ruletki Vip. Koszt EVipa: 14 dni: 20 zł, 30 dni: 50 zł, 60 dni: 100 zł. 4. Dlaczego akurat to: chciałbym mieć range EliteVip, to by było duże urozmajcenie.
 3. konrad00p nawet nie powiedziałeś dlaczego.
 4. 1. Nick: MineoxOOF 2. Imię: Mateusz 3. Wiek: 13 4. Od kiedy grasz na Crafted.pl?: 6/7 miesięcy (nie pamiętam dokładnie) 5. Masz mikrofon i TS3?: tak mam mic i TS3 6. Pełniłeś/aś kiedyś podobną funkcję?: tak, do dziś 7. Ile poświęciłbyś/abyś dziennie czasu na pełnienie obowiązków Helpera?: 3/4 godzin. 8. Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany na serwerze, forum, TS3 lub Discordzie Crafted.pl (jeśli tak to wyjaśnij okoliczności)?: Caps Lock, Reklama Serwera, Zabijanie na wyspie. 9. Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć (min. 5 rozbudowanych zdań)?: ponieważ poprostu marze o tym bym był helperem, i bym był wdzięczny gdybyśćie marzenie to spełnili. i chce żeby wszyscy na forum sie ze mnie nie smiali. 10. Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań): ogólnie to lubie pepsi, a zwłażcza pepsi max (XD), mam psa. Rasa: Jork, nazwa: Maja. mieszkam w danii, ale czasami jedziemy do polski na tydzień/dwa, moje ulubione chipsy to pringles, a mój ulubiony słodycz to Mars. nie lubie owoców i warzyw. 11. Przeczytałeś/aś regulaminy?: tak. 12. Opisz komendy swoimi słowami (można opisać wszystkie komendy serwera Creative, ale te poniżej są wymagane): - /d zaufaj: daje pozwolenia do budowania na działce - /d dodaj: też może budować, ale tylko gdy jesteś online - /d polacz: połacza działki. - /d ban: banuje gracza z działki - /d chat: chat działkowy ON/OFF
 5. 1. Nick: MineoxOOF 2. Imię: Mateusz 3. Wiek: 12 lat, ale jutro mam urodziny. 4. Od kiedy grasz na Crafted.pl?: nie pamiętem dokładnie, ale chyba 6/7 miesięcy 5. Masz mikrofon i TS3?: tak. 6. Pełniłeś/aś kiedyś podobną funkcję?: tak, do dziś. 7. Ile poświęciłbyś/abyś dziennie czasu na pełnienie obowiązków Helpera?: 3/4 godzin 8. Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany na serwerze, forum, TS3 lub Discordzie Crafted.pl (jeśli tak to wyjaśnij okoliczności)?: Caps Lock, Reklama Serwera, Zabijanie na wyspie. 9. Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć (min. 5 rozbudowanych zdań)?: ponieważ poprostu marze o tym bym był helperem, i bym był wdzięczny gdybyśćie marzenie to spełnili. i chce żeby wszyscy na forum sie ze mnie nie smiali. 10. Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań): ogólnie to lubie pepsi, a zwłażcza pepsi max (XD), mam psa. Rasa: Jork, nazwa: Maja. mieszkam w danii, ale czasami jedziemy do polski na tydzień/dwa, moje ulubione chipsy to pringles, a mój ulubiony słodycz to Mars. nie lubie owoców i warzyw. 11. Przeczytałeś/aś regulaminy?: tak. 12. Opisz komendy swoimi słowami (można opisać wszystkie komendy serwera SkyBlock, ale te poniżej są wymagane): - /w usun: usuwa gracza z drużyny - /w zapros nick: zaprasza gracza do drużyny - /w coop nick: dodaje gracza do drużyny, lecz nie ma niektórych uprawnień jak normalnie zaproszeni gracze w drużynie. - /report: zgłasza gracza - /w wykop nick: wywala gracza z wyspy. - /w tp: komenda służąca do teleportacji do wysp graczy za pomocą tabliczki [Witaj], trzeba mieć 10 poziom wyspy aby zrobić taką tabliczke - /skup (dokładna informacja): to jest miejsce gdzie sprzedaje, jest też /skupvip, tam można sprzedać za więcej.
 6. 1. Twój nick: MineoxOOF 2. Nick osoby, która Cię zbanowała: xMisieek 3. Długość bana: na zawsze 4. Data nadania bana: 4/2/2019 5. Wyjaśnienie: zostałem zbanowany za reklame 6. Dlaczego chcesz dostać unbana: no nie musze dostać unbana, ale chce zwrot pieniędzy. a pozatym to mój ulubiony serwer. i poprostu chciałem zaprośić ludzi na event na moim serwerze.
 7. 1. Nick: MineoxOOF 2. Imię: Mateusz 3. Wiek: 13 lat 4. Od kiedy grasz na Crafted.pl?: nie pamiętem dokładnie, ale chyba 6/7 miesięcy 5. Masz mikrofon i TS3?: tak. 6. Pełniłeś/aś kiedyś podobną funkcję?: tak, do dziś. 7. Ile poświęciłbyś/abyś dziennie czasu na pełnienie obowiązków Helpera?: 3/4 godzin 8. Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany na serwerze, forum, TS3 lub Discordzie Crafted.pl (jeśli tak to wyjaśnij okoliczności)?: Caps Lock, Reklama Serwera, Zabijanie na wyspie. 9. Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć (min. 5 rozbudowanych zdań)?: ponieważ poprostu marze o tym bym był helperem, i bym był wdzięczny gdybyśćie marzenie to spełnili. i chce żeby wszyscy na forum sie ze mnie nie smiali. 10. Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań): ogólnie to lubie pepsi, a zwłażcza pepsi max (XD), mam psa. Rasa: Jork, nazwa: Maja. mieszkam w danii, ale czasami jedziemy do polski na tydzień/dwa, moje ulubione chipsy to pringles, a mój ulubiony słodycz to Mars. nie lubie owoców i warzyw. 11. Przeczytałeś/aś regulaminy?: tak. 12. Opisz komendy swoimi słowami (można opisać wszystkie komendy serwera SkyBlock, ale te poniżej są wymagane): - /w usun: usuwa gracza z drużyny - /w zapros nick: zaprasza gracza do drużyny - /w coop nick: zaprasza gracza do wyspy, ale tymczasowo - /report: zgłasza gracza - /w wykop nick: wywala gracza z wyspy. - /w tp: komenda służąca do teleportacji do wysp graczy za pomocą tabliczki [Witaj], trzeba mieć 10 poziom wyspy aby zrobić taką tabliczke - /skup (dokładna informacja): to jest miejsce gdzie sprzedaje, jest też /skupvip, tam można sprzedać za więcej.
 8. Szymeq69 ty tylko mówisz że jesteś na nie. Jestem na TAK
 9. Szymeq69 ty jesteś niepotrzebny ;-; lepszej propozycji sam byś nie zrobił. Szymeq69 a pozatym, tobie to niepotrzebne bo masz SVip i jesteś pro. Ale patrz też na innych
 10. Możecie raz powiedzieć tak? Wogóle chcecie żeby jakiś update doszedł do skyblocka?
 11. Nick: MineoxOOF Nazwa Propozycji: Ulepszenia Gracza. Opis Propozycji: nowe ulepszenia gracza. które mogą dać rózne boosty, itp. Przykłady: Permanętna Ochrona przed ognie/lawą (Kost: $30K, 5K craftedgems.), Ochrona Przed Nicością (Co Daje: Ochrania gracza przed nicością, KOSZT: $60K, 7K craftedgems), permanętna wizja w ciemności (Koszt: $20K, 2K craftedgems). Dlaczego taka propozycja: Ponieważ Większość graczy (jak i ja) chciało by żeby były ulepszenia gracza, to by było naprawde super aktualizacja dla Lucky Skyblocka!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy