Jump to content

You_are_Dead

Użytkownik
 • Posts

  70
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

You_are_Dead last won the day on May 7

You_are_Dead had the most liked content!

Reputation

161 Doświadczony

About You_are_Dead

 • Birthday 08/05/2005

Personal Information

 • Sex
  Mężczyzna

Crafted.pl

 • Nick
  You_are_Dead
 • Servers
  SkyBlock

Recent Profile Visitors

3781 profile views
 1. 1. Miki pro czy nóp? 2. Why you are gay? 3. Lubisz Mikiego? 4. Dlaczego mnie bijesz? 5. Dlaczego mnie wyzywasz?
 2. Mało komend, krótkie podanie, lecz znam Cie, więc na tak z wielkim -.
 3.  Gratuluje Zuzia :D!

  1. Sternik_

   Sternik_

   Dziękuje miki! ♥

 4. To, że xZelus jest na serwerze to nic nie oznacza- każdy ma prawo na nim być jak tylko ja i reszta o tym wiemy, więc nie jest to dowód. A bić na pvp może każdy, więc to nie jest dowód (już 2).Po 3 jak xZelus chciał zrobić mk to zrobił. Masz dowody, że został przez nas namawiany? Lub został zmuszony?
 5. Pierwszy film, 1:59 i dalej. HooliganV18 wali z kilku kratek (lekko bokiem) + jak ToNieDr3aVe chce bić _Inkoo_ i nie może. Widzisz tam gdzieś lagi? Hooligan bije normalnie nagrywającego a on sobie stoi i nic nie można mu zrobić :D.
 6. Po kilkunastu godzinach kiedy Qubi w końcu zapewne wam powiedział że prywatnych skarg nie zaliczy stwierdziliscie ze w końcu trzeba je wrzucić szkoda tylko że jedyne co widać to lagi i np. to że jak nie masz potki na fire resistance to ktoś cię dogania i hituje co chwilę bo ogień sprawia że wolniej biegasz.

  1. Show previous comments  1 more
  2. MlodyWilk

   MlodyWilk

   Pisze to bo nie chce punktów za wypowiadanie się w skardze a nie chce aby niewinne osoby zostały zbanowane

  3. shadoweq

   shadoweq

   Ja pytałem.

  4. ChrupkiSerowe

   ChrupkiSerowe

   Aha no ok to pytaj.

 7. 1. Twój nick: You_are_Dead 2. Nick oskarżonego:_Inkoo_ i HooliganV18 3. Data zdarzenia:05/06.05.2021 4. Wyjaśnienie:Gracze o tych nickach podczas walki walili z kilku kratek + często trafiali z boku. 5. Dowody: nagrania od gracza ToNieDrL3aVe.
 8. Liczne bany, chęć kradzieży konta, scamowanie graczy itp. Jestem na nie. Pozdrawiam @Panpeszek545
 9. Ty jesteś gruba! @ViTeenzapraszamy XD
 10. Śmiesznie ,że piszesz podanie. Twoje zachowanie można określić jednym słowem- żałosne :D. Przeklinasz na msg (nie tylko mi), wiele razy pisałeś wyzwiska do osób ,które Cie zabiły na arenie walk na trybie Skyblock. Jak dla mnie nie nadajesz się do roli helpera. Jesteś zbyt wybuchowy co nie pomaga w owej roli. Z tego co wiem to masz mniej lat niż zostało to podane w tym podaniu na helpera,lecz moge się mylić. Na NIE :). Pozdrawiam :D
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy