Jump to content
Tymczasowo rejestracja na forum poprzez adres email nie jest możliwa, dlatego zalecamy użycie konta Discord lub FaceBook do rejestracji. ×
Tymczasowo rejestracja na forum poprzez adres email nie jest możliwa, dlatego zalecamy użycie konta Discord lub FaceBook do rejestracji.

You_are_Dead

Użytkownik
 • Content Count

  68
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

You_are_Dead last won the day on May 7

You_are_Dead had the most liked content!

Community Reputation

160 Doświadczony

About You_are_Dead

 • Rank
  Doświadczony
 • Birthday 08/05/2005

About the user

 • Sex
  Mężczyzna

Crafted.pl

 • Nick
  You_are_Dead
 • Servers
  SkyBlock

Recent Profile Visitors

2775 profile views
 1.  Gratuluje Zuzia :D!

  1. Sternik_

   Sternik_

   Dziękuje miki! ♥

 2. To, że xZelus jest na serwerze to nic nie oznacza- każdy ma prawo na nim być jak tylko ja i reszta o tym wiemy, więc nie jest to dowód. A bić na pvp może każdy, więc to nie jest dowód (już 2).Po 3 jak xZelus chciał zrobić mk to zrobił. Masz dowody, że został przez nas namawiany? Lub został zmuszony?
 3. Pierwszy film, 1:59 i dalej. HooliganV18 wali z kilku kratek (lekko bokiem) + jak ToNieDr3aVe chce bić _Inkoo_ i nie może. Widzisz tam gdzieś lagi? Hooligan bije normalnie nagrywającego a on sobie stoi i nic nie można mu zrobić :D.
 4. Po kilkunastu godzinach kiedy Qubi w końcu zapewne wam powiedział że prywatnych skarg nie zaliczy stwierdziliscie ze w końcu trzeba je wrzucić szkoda tylko że jedyne co widać to lagi i np. to że jak nie masz potki na fire resistance to ktoś cię dogania i hituje co chwilę bo ogień sprawia że wolniej biegasz.

  1. Show previous comments  1 more
  2. xJakus

   xJakus

   Pisze to bo nie chce punktów za wypowiadanie się w skardze a nie chce aby niewinne osoby zostały zbanowane

  3. xShad00w
  4. ChrupkiSerowe

   ChrupkiSerowe

   Aha no ok to pytaj.

 5. 1. Twój nick: You_are_Dead 2. Nick oskarżonego:_Inkoo_ i HooliganV18 3. Data zdarzenia:05/06.05.2021 4. Wyjaśnienie:Gracze o tych nickach podczas walki walili z kilku kratek + często trafiali z boku. 5. Dowody: nagrania od gracza ToNieDrL3aVe.
 6. Liczne bany, chęć kradzieży konta, scamowanie graczy itp. Jestem na nie. Pozdrawiam @Panpeszek545
 7. Ty jesteś gruba! @ViTeenzapraszamy XD
 8. Śmiesznie ,że piszesz podanie. Twoje zachowanie można określić jednym słowem- żałosne :D. Przeklinasz na msg (nie tylko mi), wiele razy pisałeś wyzwiska do osób ,które Cie zabiły na arenie walk na trybie Skyblock. Jak dla mnie nie nadajesz się do roli helpera. Jesteś zbyt wybuchowy co nie pomaga w owej roli. Z tego co wiem to masz mniej lat niż zostało to podane w tym podaniu na helpera,lecz moge się mylić. Na NIE :). Pozdrawiam :D
 9. Masz 11lat ,więc beka ,że piszesz podanie. Pierwsze co to trzeba przeczytać wymagania (których nie spełniasz- jesteś za młody) Jestem na NIE :).
 10. Kiedy bedziesz miał czas na łan ti łana?

  1. Show previous comments  1 more
  2. mateusz98

   mateusz98

   Serwerek masz ?

  3. You_are_Dead

   You_are_Dead

   Jasne, że mam. 

  4. You_are_Dead

   You_are_Dead

   Ja Ci na dsc napisze kumplu. 

 11. Podaj IP na dsc eziaczku. @Pijana_Muchachodź tu menelico.
 12. Jestem, a ty do spania. @mateusz98chodź eziaczku.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy