Jump to content

ObsydianeQ

Użytkownik
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

About ObsydianeQ

 • Rank
  Użytkownik

O Użytkowniku

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. 1. Twój nick: Obsydianeq 2. Nazwa błędu/bugu: Komenda /działka chat nie działa. 3. Opis błędu/bugu: Po prostu komenda /dzialka chat nie działa. 4. Data zdarzenia: Dzisiaj chciałem ją sprawdzić, ale nie działa. 5. Screeny/Filmiki:
 2. Chat z tego powodu byłby zbyt kolorowy. Według mnie ta opcja jest zbędna. Mój głos jest negatywny.
 3. Sądzę, że może być to dobry pomysł. Ale z drugiej strony gracze mieliby dużo pieniędzy, co zepsułoby ekonomię serwera. Mam neutralne zdanie.
 4. Myślę, że wprowadzenie takich rang nie jest takie proste. Dlaczego? Rangi są podzielone na "Vip14", "Vip30" a więc sugeruję, że gdyby dodać rangi na mniejszy okres czasowy trzeba byłoby wszystko od nowa dodawać. Może się zdarzyć, że operator SMS na którym są postawione SMS'y nie ma mniejszych ofert. Nie jest to zbyt korzystne dla serwera, bo przykładowo gdy VIP jest za 4 zł, a na konto hostingu trafia tylko 1 zł Wystarczy, żeby zaplanować swój czas na serwer. Jestem na Nie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy