Jump to content

ADIPAS

Użytkownik
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by ADIPAS

 1. ADIPAS

  Multikonta

  Mam trochę multikont bo niedawno dowiedziałem się żę tak nie można ;(.Więc prosze o usunięcie ich.Moim głównym kontem jest ADIPAS ,więc prosze usunąć inne moje konta a ADIPAS zostawić(Bo ADIPAS jest te główne pisze kilka razy bo nie chce stracić konta ADIPAS).Niepamiętam wszystkich nazw tych multikont.Ale wymienie kilka PVPADIPAS,BIBIDEKOT,ZOBRAK.Prosze o odpowiedź kiedy tamte konta zostaną usunięte .
 2. Ranga Mvp która jest na edycję i jest ulepszeniem VIP. Był by tam /kit Mvp oraz /kit Mvpstart .Osoby z kupionym VIP + miałyby go dotąd do kiedy kupili.Mam nadzieję na kolejne rangi
 3. Przydałaby się jakaś ruletka lub coś zawierającego do wylosowania rzeczy typu klata prot 5 bo osoby z prot 5 które kupiły wcześniej teraz każdego zabijają a nie da ich się łatwo pokonać. Mógłby być także łuk z moc 6 lub 7.Albo miecz sharpness 6.
 4. Bardzo chciałbym żeby były jajka spawnujące moby najlepiej creepery w sklepie crafted anarchia.Gdyby były bym sam kupił.Nie było by to pay to win ,bo gunpowder nie daje przewagi w grze , a przydałoby się mieć spawner creeperów Bardzo prosze o rozważenie tego pomysłu.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy