Jump to content

Reveness

Użytkownik
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Początkujący

About Reveness

 • Rank
  Użytkownik
 • Birthday 08/12/2001

O Użytkowniku

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. 1. Twój nick:Reveness 2. Nick osoby, która Cię zbanowała: Pjo_PL 3. Długość bana:perm 4. Data nadania bana: 13.05.2020 5. Wyjaśnienie:Miałem wielkie lagi około 4000pingu podczas walki z jakimś typem i dostałem bana za nic. 6. Dlaczego chcesz dostać unbana? Chce dostać unbana bo uważam że niesłusznie go dostałem i fajnie mi się tam gra.
 2. 1.Twój nick: Reveness 2. Nick osoby, która Cię zbanowała:dealerke 3. Długość bana: na zawsze 4.Data nadania bana: 24.04.2020 5.Wyjaśnienie: dostałem bana za napisanie 3 razy na czacie dealerke to gówno a nigdy nie dostałem muta ani bana na tym serwerze. 6. Dlaczego chcesz dostać unbana? Poniewarz fajnie mi się gra i dużo wydałem na ten serwer.
 3. 1.Twój nick: Reveness 2. Nick osoby, która Cię zbanowała:dealerke 3. Długość bana: na zawsze 4.Data nadania bana: 24.04.2020 5.Wyjaśnienie: dostałem bana za napisanie 3 razy na czacie dealerke to gówno a nigdy nie dostałem muta ani bana na tym serwerze. 6. Dlaczego chcesz dostać unbana? Poniewarz fajnie mi się gra i dużo wydałem na ten serwer.
 4. 1. Twój nick: Reveness 2. Nick osoby, która Cię zbanowała:dealerke 3. Długość bana: na zawsze 4.Data nadania bana: 24.04.2020 5.Wyjaśnienie: dostałem bana za napisanie 3 razy na czacie dealerke to gówno a nigdy nie dostałem muta ani bana na tym serwerze. 6. Dlaczego chcesz dostać unbana? Poniewarz fajnie mi się gra i dużo wydałem na ten serwer.
 5. 1.Reveness 2.Dealerke 3.perm 4.24.04.2020 5.Dostałem bana za napisanie 4 razy dealerke to gówno bez żadnego ostrzeżenia, muta. A poza tym nigdy nie dostałem zmutowany ani nie dostałem ostrzeżenia 6. Chcę dostać unbana ponieważ dużo wydałem na ten serwer i fajnie mi się na nim gra.
 6. Zbanował mnie dealerke za napisanie 4 razy dealerke to gówno bez ostrzeżenia ani muta, nigdy na tym serwerze nie dostałem muta ani ostrzeżenia
 7. Jest bardzo hamski i wkurza. Najpierw prowokuje graczy aby przeklinali a potem robi ss i daje je na forum. Dajcie mu bana za obrażanie graczy pls.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy