Jump to content

Adameq19

Użytkownik
 • Content Count

  21
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Początkujący

About Adameq19

 • Rank
  Doświadczony
 • Birthday 01/21/2005

O Użytkowniku

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Toruń
 • Zainteresowania
  Minecraft i Informatyka

Crafted.pl

 • Nick
  Adameq19
 • Tryby
  FreeBuild
  SkyBlock
  Survival Anarchia

Recent Profile Visitors

157 profile views
 1. Gratuluję przyjętego podania ;)

 2. Zdania + Wiek + Komendy + Kar brak, czyli + Jestem na tak, powodzenia!
 3. Komendy + Wiek + Kary - Zdania +/- Jestem na neutral z +. Powodzenia!
 4. W punkcie 9 za dużo powtarzałeś słowo "pomagać". A w 10 nie masz przecinków w odpowiednich miejscach. Jestem na neutral z +
 5. Myślisz, że będzie potrafił?
 6. A grzeje się mocno? Kup sobie podkładkę chłodzącą. Jakiego masz Windowsa? W sumie [podaj parametry to doradzę. :3 Zresztą jak byś chciał wymienić pastę musiałbyś się dużo grzebać. Jak mam ściny (bardzo rzadko, bo mam dobrego kompa). to zdejmuję boczną obudowę. :3 ale to Cię niestety nie dotyczy. Potrzebuję parametrów.
 7. A coś będę z tego miał?
 8. Odpowiedź, dlaczego dostałem mute'a znajdziesz wyżej. Czyli dostałem go za... nic. Przecież to jest zdanie wprowadzające do wypowiedzi.
 9. 1. Adameq19 2. Luckyblocki 3. Przypadek a) Chciałem kupić Luckyblocka w sklepie, kliknąłem, pobrało pieniądze a nie dało luckyblocka. (miałem miejsce w ekwipunku) Przypadek b) Z Luckyblocka wypadł mi kotek. Był rudy, miał czerwoną obróżkę i nick. Miałem ryby zaprowadziłem go do domu, dałem sit i wyszedłem z gry. Na drugi dzień kota nie było i ze skrzynek poznikały moje surowce. 4. Dowodów nie mam bo działo się to natychmiastowo, a do drugiego przypadku jak miałem zrobić screena skoro nie miałem surowców w skrzyniach i mogło to poprostu być zdjęcie pustej skrzyni.
 10. Everything + :3 (ale wiesz są złe rzeczy :/)
 11. haha wiem jak to jest się stresować bo sam czekam :D

  1. dircioch

   dircioch

   Żarty kochany se stroisz? Nie prosi się graczy ani Administracji o ocene tym bardziej na Forum xD żeś zabłysnął 

  2. cheffee

   cheffee

   dzienkuje na komplement a po 2 nie robię

  3. cheffee

   cheffee

   Proszę już poprawione

 12. Ok dzięki. Mam kolegów którzy to potwierdzą ale to chyba niewiele Dzięki wielkie
 13. A jak zostałbyś bez żadnych surowców, a kiedyś miałeś ich pełno? Zresztą wyciszenie było za przekleństwa, a nie przeklinałem. Pisałem na czacie, czy mi ktoś pomoże, lecz nikt nie chciał. Nie jestem debilem, który na czacie odmienia przekleństwa przez przypadki. Także smutno mi za taką opinię. Po drugie jak bym nie wiedział, to bym nie napisał. Edytowałem Podanie i mam nadzieję, że ta zmiana pozwoli ci poznać prawdę.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy