Jump to content

melloosse_

Użytkownik
 • Content Count

  200
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7

melloosse_ last won the day on December 17 2019

melloosse_ had the most liked content!

Community Reputation

278 Mistrz

About melloosse_

 • Rank
  Znawca
 • Birthday 10/18/2006

O Użytkowniku

 • Imię
  Oliwier
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  pod mostem mieszkam, a co

Crafted.pl

 • Tryby
  FreeBuild

Recent Profile Visitors

3814 profile views
 1. Co dziwne, nigdy nie czytało mi się tak fajnie innego podania. Życzę powodzenia.
 2. 1. Twój nick: melloosse_ 2. Nick oskarżonego: NetWorkDvD1337 3. Data zdarzenia: 11.05 4. Wyjaśnienie: Nieodpowiednie treści. 5. Dowody:
 3. najlepszego admin

  1. Madzi30

   Madzi30

   Dziękuję <:

 4. oczywiscie ze wlasciciel
 5. ludzie, co wam sie dzieje?
  tylko ja jestem dziwny i pasuje mi to siedzenie w domu?

 6. 1. Twój nick: xOliChan 2. Liczba osób z którymi dzielisz IP: 2 łącznie z tym co teraz piszę. 3. Nicki osób z którymi dzielisz IP: Samurajeq, melloosse_ 4. Dodatkowe informacje (opisz sytuację - wyjaśnij kim są osoby, z którymi dzielisz IP): Pierwsze to mój brat, a drugie to ja, bo zmieniam nick.
 7. No siemson, nie chcę mi się pisać długiego pożegnania, choć wiem, że na serwer raczej już nie wrócę. Powodem jest to, że prawie w ogóle nie zaglądam na forum, a na serwerze to nie pamiętam kiedy ostatnio byłem. Oczywiście mam kilka pobocznych powodów, które są zarówno istotne. Tak jak napisałem już na górze - raczej już nie wrócę, a jak wrócę, to sam nie wiem kiedy to będzie. Kolejnym powodem jest oczywiście ban z multikonto, bo tym zepsułem sobie opinię u graczy i u administracji. Jeśli chodzi o wchodzenie na forum i na serwer, to raczej nie będę w ogóle wchodził, ale może ,,raz na ruski rok" wejdę. Na Discordzie raczej będę pisał dość często. Mógłbym teraz wyróżnić kilka osób, ale nie będę ich już wkurzał powiadomieniami. To tyle, cześć!
 8. No może już być ten km
 9. Nie będę się jakoś bardzo rozpisywał. Masz odpowiedni wiek, ale podanie ma parę błędów. Nie jest to szokujące i zaskakujące podanie, ale chyba najlepsze z wszystkich do tej pory napisanych w tej "turze". Pozostaję neutralny, ale życzę ci powodzenia.
 10. Nie podobają mi się zdania napisane przez ciebie. Zbędne przecinki lub ich brak oraz brak oddzielenia kolejnego zdania po kropce. Zauważyłem błąd ortograficzny. Pomagasz, ale samo pomaganie nie spełnia oczekiwań. Skoro w komendach wymaganych zacząłeś z wzoru "- /komenda: znaczenie komendy", to w swoich powinieneś również tak zacząć, a nie "/komenda - znaczenie". Wiem, że może przyczepiam się do drobnych rzeczy, ale staram się wykorzystać wszystko, co widzę błędnego w podaniu. Jestem na neutral z minusem, ale życzę ci powodzenia.
 11. Tak jak wypowiedziała się @Oliwcia, mógłbyś jeszcze trochę poczekać z tym podaniem, ale przyczepię się teraz do Oliwii, że wiek nie liczy się, jeśli osoba, która napisała podanie posiada umiejętności ortograficzne i interpunkcyjne na poziomie 13 latka oraz jeśli jest "ogarnięty", dalej nie zmieniam mojego zdania, że jesteś na to jeszcze za młody. tutaj nawet nie dałeś przecinka i napisałeś to jakby komenda nazywała się /fly lataj, co jest według mnie błędem, bo ja bym dał na przykład /fly lub /lataj (i tu opisał). Za to też daje minus. Zdania nie są napisane starannie i brak interpunkcji w postaci przecinków, które są bardzo ważne w podaniach i nie tylko. Ranga YouTuber nie ma za zadanie pełnienia obowiązków Helpera. Końcowo jestem nie i uważam, że mógłbyś poczekać jeszcze parę lat.
 12. Ogólnie nie gram regularnie na serwerze, ale widzę po innych opiniach, że nie jest za dobrze. Samo podanie nie jest napisano starannie - wszystko miesza się, a zdania są napisane na szybko. Jestem za odrzuceniem podania, ale życzę ci powodzenia.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy