Jump to content

xOliChan

Użytkownik
 • Content Count

  197
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7

xOliChan last won the day on December 17 2019

xOliChan had the most liked content!

Community Reputation

267 Mistrz

About xOliChan

 • Rank
  Znawca
 • Birthday 10/18/2006

O Użytkowniku

 • Imię
  Oliwier
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  pod mostem mieszkam, a co

Crafted.pl

 • Nick
  xOliChan
 • Tryby
  FreeBuild
  SkyBlock
  Survival Anarchia

Recent Profile Visitors

3042 profile views
 1. No siemson, nie chcę mi się pisać długiego pożegnania, choć wiem, że na serwer raczej już nie wrócę. Powodem jest to, że prawie w ogóle nie zaglądam na forum, a na serwerze to nie pamiętam kiedy ostatnio byłem. Oczywiście mam kilka pobocznych powodów, które są zarówno istotne. Tak jak napisałem już na górze - raczej już nie wrócę, a jak wrócę, to sam nie wiem kiedy to będzie. Kolejnym powodem jest oczywiście ban z multikonto, bo tym zepsułem sobie opinię u graczy i u administracji. Jeśli chodzi o wchodzenie na forum i na serwer, to raczej nie będę w ogóle wchodził, ale może ,,raz na ruski rok" wejdę. Na Discordzie raczej będę pisał dość często. Mógłbym teraz wyróżnić kilka osób, ale nie będę ich już wkurzał powiadomieniami. To tyle, cześć!
 2. No może już być ten km
 3. Nie będę się jakoś bardzo rozpisywał. Masz odpowiedni wiek, ale podanie ma parę błędów. Nie jest to szokujące i zaskakujące podanie, ale chyba najlepsze z wszystkich do tej pory napisanych w tej "turze". Pozostaję neutralny, ale życzę ci powodzenia.
 4. Nie podobają mi się zdania napisane przez ciebie. Zbędne przecinki lub ich brak oraz brak oddzielenia kolejnego zdania po kropce. Zauważyłem błąd ortograficzny. Pomagasz, ale samo pomaganie nie spełnia oczekiwań. Skoro w komendach wymaganych zacząłeś z wzoru "- /komenda: znaczenie komendy", to w swoich powinieneś również tak zacząć, a nie "/komenda - znaczenie". Wiem, że może przyczepiam się do drobnych rzeczy, ale staram się wykorzystać wszystko, co widzę błędnego w podaniu. Jestem na neutral z minusem, ale życzę ci powodzenia.
 5. Tak jak wypowiedziała się @Oliwcia, mógłbyś jeszcze trochę poczekać z tym podaniem, ale przyczepię się teraz do Oliwii, że wiek nie liczy się, jeśli osoba, która napisała podanie posiada umiejętności ortograficzne i interpunkcyjne na poziomie 13 latka oraz jeśli jest "ogarnięty", dalej nie zmieniam mojego zdania, że jesteś na to jeszcze za młody. tutaj nawet nie dałeś przecinka i napisałeś to jakby komenda nazywała się /fly lataj, co jest według mnie błędem, bo ja bym dał na przykład /fly lub /lataj (i tu opisał). Za to też daje minus. Zdania nie są napisane starannie i brak interpunkcji w postaci przecinków, które są bardzo ważne w podaniach i nie tylko. Ranga YouTuber nie ma za zadanie pełnienia obowiązków Helpera. Końcowo jestem nie i uważam, że mógłbyś poczekać jeszcze parę lat.
 6. Ogólnie nie gram regularnie na serwerze, ale widzę po innych opiniach, że nie jest za dobrze. Samo podanie nie jest napisano starannie - wszystko miesza się, a zdania są napisane na szybko. Jestem za odrzuceniem podania, ale życzę ci powodzenia.
 7. xOliChan

  P/F

  Zależy jakie, ale prawda. Osoba niżej mnie nie lubi
 8. Helper globalny XD
 9. Wiek + Zdania +++ Komendy ++++ Imię + Jestem na wielkie tak, nadajesz się, wiem to, chociaż nie gram na sky!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy