Jump to content

szczupak

Użytkownik
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

About szczupak

 • Rank
  Użytkownik
 • Birthday August 23

O Użytkowniku

 • Imię
  Dawid
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Zainteresowania
  sport

Crafted.pl

 • Nick
  DawidP
 • Tryby
  Survival Extreme (1.14)

Kontakt

 • Discord
  Da_vid#1649

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. 1. Twój nick:DawidP 2. Nick osoby, która Cię zbanowała:Rommel 3. Długość bana: permanentny 4. Data nadania bana:21.05.2020 5. Wyjaśnienie:reklama serwera Minecraft 6. Dlaczego chcesz dostać unbana? Ponieważ bardzo lubię ten serwer, jest moim ulubionym. Chciałbym znów grać z moimi kolegami którzy z niecierpliwością czekają aż wrócę na serwer. Ja nie chcę źle dla serwera, nic złego nie zrobiłem, bo taki ktoś włamał mi się na konto i on to wszystko robił. Bardzo chce wrócić na Crafted by znów grać z moimi kolegami na survivalu.
 2. 1. Twój nick: DawidP 2. Nazwa błędu/bugu: nie mogę kupić rzeczy w sklepie 3. Opis błędu/bugu: jak chce kupić coś w sklepie na extreme 1.14 to numery sms nie których rzeczy są takie same i wyskakuje mi niepowodzenie 4. Data zdarzenia: cały czas tak jest 5. Screeny/Filmiki:nie muszę wysyłać screena bo to każdy może sprawdzić.
 3. 1. Twój nick: DawidP 2. Nick oskarżonego: delfin11 3. Data zdarzenia: 20/21.05.2020 4. Wyjaśnienie: delfin11 włamał mi się na konto. Ma xray bo jak wszedł na moje konto znalazł ukryte przejścia np. za ścianą, w podłodze. 5. Dowody: 1. nie przeklinam, nie obrażam administracji, bo ja nawet subuje doknesa: 2. nie zniszczyłbym swojej bazy, gdyż długo ją budowałem. 3. gram tylko na exterme 1.14.2 i czasami na toxic ocean. 4. nie grałem 21.05.2020 ale nie wiem jak to sprawdzić. Wiem, że miałem 24h na poprawe tematu ale zbierałem dowody.
 4. 1. Twój nick: DawidP 2. Nick osoby, która Cię zbanowała: Rommel 3. Długość bana: na zawsze 4. Data nadania bana: 21.05.2020 5. Wyjaśnienie: reklama innego serwer 6. Dlaczego chcesz dostać unbana? Ponieważ delfin11 włamał mi się na konto i zareklamował inny serwer i pisał brzydkie rzeczy za co dostałem bana, a ja ie przeklinam, jeśli dostane unbana zmienie hasło i więcej się to nie stanie. Przysięgamy na moje minecraftowe życie. Nie chce źle dla serwera przed banem chciałem zostać helperem, bo ja lubie pomagać. Wiem, że jest to już 3 prosba, ale umiem zmienić hasło i więcej się to nie zdarzy. Bardzo proszę o unbana. Administrator Rommel napisał mi jak zmienić hasło na hubie, ale nie mogę wejść na huba.Bardzo proszę o unbana. bardzo proszę o odpowiedź.
 5. 1. Twój nick: DawidP 2. Liczba osób z którymi dzielisz IP: 1+hacker 3. Nick osób z którymi dzielisz IP: delfin11 (to jest hacker) 4. Dodatkowe informacje (opisz sytuację - wyjaśnij kim są osoby, z którymi dzielisz IP: delfin11 ma 16lat włamał mi się na konto pisze brzydkie rzeczy na chacie za co ja dostałem bana na zawsze. I mam nawet skargę od wotix912 skarga została przyjęta i o to chodziło delfin11. Jeśli da się usunąć jemu dostęp do mojego konto to bardzo o zablokowanie mu dostępu. Jeśli nie da się usunąć jemu dostęp do mojego konto proszę o usunięcie mojego konta na zawsze. Dziękuję .
 6. 1. Twój nick:DawidP 2. Nick osoby, która Cię zbanowała:Rommel 3. Długość bana:na zawsze 4. Data nadania bana:21.05.2020 5. Wyjaśnienie:za reklamę innego serwera (KTOŚ WŁAMAŁ MI SIĘ NA KONTO I SPECJALNIE TO ZROBIŁ ŻEBYM DOSTAŁ BANA!) 6. Dlaczego chcesz dostać unbana? Ponieważ bardzo lubię ten serwer, jest moim ulubionym i dobrze mi się na nim gra mam. Jestem uczciwym graczem który nie chce źle dla serwera. Bardzo proszę o unbana.
 7. 1. Twój nick:DawidP 2. Nick osoby, która Cię zbanowała:Rommel 3. Długość bana:"zostałeś permanentnie zbanowany" nic więcej nie znalazłem na ten temat 4. Data nadania bana:21.05.2020 5. Wyjaśnienie:za reklamę innego serwera (ktoś się włamał na moje konto) 6. Dlaczego chcesz dostać unbana? Ponieważ bardzo lubię ten serwer, jest moim ulubionym i dobrze mi się na nim gra
 8. Wczoraj delfin11 wszedł na moje konto w Minecraft extreme 1.14.2 i zareklamował inny serwer Minecraft za co ja dostałem bana od admina Rommel. Proszę o unbana i czy da się zmienić hasło bo miałem vipa.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy