Jump to content

Luffy

Użytkownik
 • Posts

  42
 • Joined

 • Last visited

Reputation

28 Początkujący

2 Followers

About Luffy

 • Birthday 09/15/2001

Personal Information

 • Sex
  Mężczyzna
 • City
  Polska
 • Interests
  koty, SeksiakNadia

Crafted.pl

 • Nick
  Luffy
 • Servers
  FreeBuild
  SkyBlock

Contact

 • Discord
  Luffy#5814

Recent Profile Visitors

2481 profile views
 1. Kto lubi placki daje serduszko
 2. Sprawa została już wyjaśniona, jeśli jest możliwość prosiłbym o zamknięcie tematu.
 3. 1. Twój nick: Luffy 2. Nick oskarżonego: [email protected]+ 3. Data zdarzenia: 14.06.2021 4. Wyjaśnienie: Poniżej załączam pliki, które ukazują, że właścicielem nadal jest moja dziewczyna. Nikt inny nie zajął tego targu. Ostatni raz wchodziła na serwer przy mnie w celu przedłużenia ważności targu, którego jest właścicielem od około 2 miesięcy. Nie prosiła nikogo o usunięcie tabliczek. Targ został kupiony od danioxd11 i od tego momentu nikt inny nie był jego właścicielem. 5. Dowody:
 4. 1. Twój nick: Luffy 2. Nick oskarżonego: Jakaś miła osoba z rangą [email protected]+ 3. Data zdarzenia: 14.06.2021 - dopiero dzisiaj jak wszedłem na serwer to to zauważyłem. 4. Wyjaśnienie: Na targu mojej dziewczyny posiadałem tabliczki, które były podpisane pode mnie. Miały prawo tam być, moja dziewczyna nikogo nie prosiła o usunięcie ich. Aktualnie wbijamy raz na jakiś czas więc nie mamy nawet kiedy zgłaszać takich rzeczy. Nie oczekuję rekompensaty za to, mimo że był tam towar za ponad 350k$. Rozumiem, że moje tabliczki mogły być uznane za pozostałości po poprzednim właścicielu i dlatego zostały usunięte. Następnym razem jeśli na moim targu będą tabliczki "SeksiakNadia" lub na niej moje to proszę ich po prostu nie usuwać. Z góry dziękuję za przeanalizowanie tej skargi i życzę miłego dnia drogiej administracji. 5. Dowody: Screen z aktualnie wyczyszczonego targu.
 5. Jestem na nie. Gracze są "gorsi", ponieważ nie należą do administracji. Bycie administratorem to przywilej. Jeśli ktoś nie szanuję administracji to tak jakby nie szanował serwera i regulaminu który na nim obowiązuje.
 6. jeśli aktualne to mogę dać 45k
 7. Moim zdaniem jest to bez sensu. Jeśli z kolegami będziesz chciał kogoś sklepać, to i tak pójdziecie razem na /pvp. Uważam, że grając na serwerze możecie zorganizować takie coś bez dodawania czegokolwiek na serwer. Na NIE.
 8. Piknie <3

 9. Luffy

  [Kupię] EXP

  1. Nick: Luffy 2. Kupię: Duże ilości expa. 3. Cena: Do uzgodnienia. Proponuje 20$ za 100exp. 4. Dodatkowe informacje: Im więcej tym lepiej. Kontakt PW. 5. Screeny (niewymagane):
 10. Biedny Nunu :c

 11. Papa

   

 12. Ojej, trzymaj się tam!

 13. wróć kiedys 👋

 14. i tak powinno być

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy