Jump to content

N_i_k_s_i

Moderator [SKY]
 • Content Count

  208
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

158 Doświadczony

About N_i_k_s_i

 • Rank
  Znawca
 • Birthday January 15

Personal Information

 • Sex
  Kobieta
 • City
  Takie fajne miasto
 • Interests
  Nie posiadam

Crafted.pl

 • Nick
  N_i_k_s_i
 • Servers
  FreeBuild
  SkyBlock
  ToxicOcean
  Creative

Contact

 • Discord
  N_i_k_s_i#7440

Recent Profile Visitors

10052 profile views
 1. Zgodnie z regulaminem: §1.9 W przypadku zmiany nicku użytkownik ma 48 godzin od przyjęcia zgłoszenia na przeniesienie przedmiotów na nowe konto. Jeżeli po tym czasie stare konto będzie aktywne może zostać zablokowane i administracja nie ponosi odpowiedzialności za utracone w ten sposób przedmioty.
 2. Masz 24h na zarejestrowanie swojego nicku na hubie. Jeśli będą z tym problemy to napisz w tej sprawie do któregoś z Adminów (xKarollagow/Virlaen/Miśka) w wiadomości prywatnej na forum.
 3. Zgodnie z regulaminem: §1.9 W przypadku zmiany nicku użytkownik ma 48 godzin od przyjęcia zgłoszenia na przeniesienie przedmiotów na nowe konto. Jeżeli po tym czasie stare konto będzie aktywne może zostać zablokowane i administracja nie ponosi odpowiedzialności za utracone w ten sposób przedmioty.
 4. Zgodnie z regulaminem: §1.9 W przypadku zmiany nicku użytkownik ma 48 godzin od przyjęcia zgłoszenia na przeniesienie przedmiotów na nowe konto. Jeżeli po tym czasie stare konto będzie aktywne może zostać zablokowane i administracja nie ponosi odpowiedzialności za utracone w ten sposób przedmioty. Twój ban z trybu creative zostanie przeniesiony na nowy nick.
 5. Zgodnie z regulaminem: §1.9 W przypadku zmiany nicku użytkownik ma 48 godzin od przyjęcia zgłoszenia na przeniesienie przedmiotów na nowe konto. Jeżeli po tym czasie stare konto będzie aktywne może zostać zablokowane i administracja nie ponosi odpowiedzialności za utracone w ten sposób przedmioty. Jak chodzi o rangę to napisz do któregoś z Adminów (xKarollagow/Virlaen/Miśka) w wiadomości prywatnej na forum w tej sprawie.
 6. Zgodnie z regulaminem: §1.9 W przypadku zmiany nicku użytkownik ma 48 godzin od przyjęcia zgłoszenia na przeniesienie przedmiotów na nowe konto. Jeżeli po tym czasie stare konto będzie aktywne może zostać zablokowane i administracja nie ponosi odpowiedzialności za utracone w ten sposób przedmioty.
 7. Zgodnie z regulaminem: §1.9 W przypadku zmiany nicku użytkownik ma 48 godzin od przyjęcia zgłoszenia na przeniesienie przedmiotów na nowe konto. Jeżeli po tym czasie stare konto będzie aktywne może zostać zablokowane i administracja nie ponosi odpowiedzialności za utracone w ten sposób przedmioty.
 8. Masz 24h na zarejestrowanie swojego nicku na hubie. Jeśli będą z tym problemy to napisz w tej sprawie do któregoś z Adminów (xKarollagow/Virlaen/Miśka) w wiadomości prywatnej na forum.
 9. Zgodnie z regulaminem: §1.9 W przypadku zmiany nicku użytkownik ma 48 godzin od przyjęcia zgłoszenia na przeniesienie przedmiotów na nowe konto. Jeżeli po tym czasie stare konto będzie aktywne może zostać zablokowane i administracja nie ponosi odpowiedzialności za utracone w ten sposób przedmioty.
 10. Zgodnie z regulaminem: §1.9 W przypadku zmiany nicku użytkownik ma 48 godzin od przyjęcia zgłoszenia na przeniesienie przedmiotów na nowe konto. Jeżeli po tym czasie stare konto będzie aktywne może zostać zablokowane i administracja nie ponosi odpowiedzialności za utracone w ten sposób przedmioty.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy